ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تفنگ تک تیرانداز HDR

تفنگ تک تیرانداز HDR کالاف دیوتی موبایل سیزن 3 : نکات و ترفندها

اسلحه HDR Sniper کالاف دیوتی موبایل : نحوه باز کردن قفل، بهترین نکات، ترفندها و …

تفنگ تک تیرانداز HDR (تفنگ تک تیرانداز هادیر) از مرن وارفار (2019) سرانجام با آپدیت فصل سوم اوایل این هفته به Call of Duty Mobile راه یافت. همانطور که انتظار می رفت، جدیدترین سلاح کلاس تک تیرانداز، آمار شگفت انگیزی از آسیب و دقت با سرعت شلیک مناسب ارائه می دهد. اما نسبت به سایر اسلحه ها سنگین تر است. بنابراین، بازیکنان تفنگ تک تیرانداز HDR را یک جایگزین عالی در بتل رویال در فواصل طولانی‌تر خواهند یافت.

با خرید سی پی کالاف و استفاده از آن برای به دست آوردن پوسته ها و سلاح های لازم، شخصیت در بازی به سرعت پیشرفت کرده و عملکرد بهتری نسبت به رقبای خود خواهد داشت.

در عین حال، گزینه‌های بهتری در کلاس سلاح‌های آن برای نقشه‌های چندنفره مانند Shipment، Killhouse، Standoff و Summit وجود دارد که عمدتاً شامل درگیری‌های نزدیک و میان برد هستند.

این مقاله بهترین ترفندها، نکات و چگونگی دستیابی بازیکنان به تفنگ تک تیرانداز HDR را اکنون که فصل 3 Call of Duty Mobile آغاز کرده است، مورد بحث قرار خواهد داد.

تفنگ تک تیرانداز HDR کالاف دیوتی موبایل سیزن 3 : نکات و ترفندها

تفنگ تک تیرانداز HDR در لوت زمینی حالت بتل رویال Call of Duty Mobile در دسترس قرار گرفت. زیرا Activision چند روز قبل به‌روزرسانی پچ را منتشر کرد.

با این حال، پس از راه اندازی “فصل 3: راش” در 30 مارس 2023، در ساعت 12 صبح UTC، سلاحی که برای اولین بار در مدرن وارفار و حالت رایگان بازی بتل رویال آن، وارزون مشاهده شد. همچنین به عنوان یک عنوان مستقل تبلیغ می شود)، به طور رسمی در COD Mobile به عنوان بخشی از Battle Pass وارد شد.

بنابراین، برای به دست آوردن تفنگ تک تیرانداز HDR در Call of Duty Mobile’s Gunsmith (منوی بارگیری)، باید آن را از بتل پس فصل 3 تهیه کنید. در اینجا یک راهنمای گام به گام است که بازیکنان باید برای باز کردن قفل جدیدترین سلاح COD Mobile از طریق Season 3 Battle Pass دنبال کنند:

مرحله 1: COD Mobile را با استفاده از Google Play یا Apple App Store به روز کنید و برنامه را راه اندازی کنید.

مرحله 2: فایل های به روز رسانی اضافی را دانلود کنید و با استفاده از گزینه دلخواه خود وارد بازی شوید.

مرحله 3: پس از ورود به بازی، می توانید بنر Battle Pass را در سمت چپ ببینید. برای مشاهده تفنگ تک تیرانداز HDR که در ردیف 21 قرار گرفته است، روی بنر ضربه بزنید.

مرحله 4: Battle Pass را ببندید و شروع به بازی کنید یا از روش های دیگر برای دستیابی به BP XP در Call of Duty Mobile استفاده کنید. در اینجا چند راه برای کسب Battle Pass XP وجود دارد:

بازی های بیشتری را انجام دهید، به استثنای حالت های تمرین.
رویدادهای جاری را برای کسب BP XP تکمیل کنید.
از جعبه های فروشگاه اعتباری استفاده کنید.
هر روز 2500 BP XP اضافی از Daily Missions دریافت کنید.

هنگامی که در Battle Pass به Tier 21 رسیدید، بازی به طور خودکار قفل تفنگ HDR Sniper را باز می کند. زیرا یک جایزه رایگان است. علاوه بر این، بازیکنان باید توجه داشته باشند که همه روش‌های ذکر شده در بالا، از جمله فروشگاه اعتبار، شامل استفاده از امتیاز COD نیست.

اکنون که بازیکنان به تفنگ تک تیرانداز با پیچ و مهره دست یافته اند، باید سفارشی سازی هایی را انجام دهند تا توانایی تاکتیکی خود را به حداکثر برسانند. در مقایسه با سایر تک تیراندازها در COD Mobile، اسلحه از نظر تحرک یا برد عالی نیست. با این حال، به دلیل آسیبی که در بازی ایجاد می کند، همچنان قدرتمندترین جایگزین است.

بازیکنان می توانند میزان آسیب زیر را به قسمت های مختلف بدن حریف وارد کنند:

برد: 0 – 30-متر (rating – 90)

 • سر و گردن (4): 364
 • قسمت بالای قفسه سینه (1.7): 154.7
 • شکم (1.7): 154.7
 • بالای بازو (1.7): 154.7
 • پایین بازو (1.7): 154.7
 • پاها (1.7): 100.1

برد: 30 – 300-متر (rating – 89)

 • سر و گردن (4): 356
 • قسمت بالای قفسه سینه (1.7): 151.3
 • شکم (1.7): 151.3
 • بالای بازو (1.7): 151.3
 • پایین بازو (1.7): 151.3
 • پاها (1.7): 97.9

بنابراین، اگر بازیکنان بتوانند ضربه های سر بزنند، می توانند فوراً دشمنان خود را ناک اوت کنند. در همان زمان، یک شوت بدن دو یا سه شوت (در برخی موارد) برای پایین آوردن حریف انجام می دهد.

لوداوت مناسب برای حالت چند نفره

اکنون برای حالت چند نفره Call of Duty Mobile، بازیکنان باید تفنگ تک تیرانداز HDR را متحرک‌تر کنند. بنابراین، افزایش سرعت حرکت آن و کاهش زمان ADS (و سرعت حرکت ADS) ممکن است کمک بزرگی باشد. بنابراین، بارگیری Gunsmith زیر برای حالت MP مناسب است:

 • Perk: Sleigh of Hand — Decreases Reload time.
 • Laser: OWC Laser – Tactical — Snips ADS time and Sprint-to-Fire Delay, but has a downside of visible Laser Sights.
 • Stock: FTAC Stalker-Scout — Contributes to decreasing ADS time but negatively impacts Hit Flinch, Recoil (vertical and horizontal), and Aiming Crosshair Drift.
 • Underbarrel: Bipods — Lowers the Crouch or Prone Recoil.
 • Optic: 4X Tactical Scope (Optional)

بارگیری Gunsmith که در بالا ذکر شد، تحرک، زمان بارگیری مجدد و کنترل تفنگ تک تیرانداز HDR را افزایش می دهد، در حالی که دقت را اندکی کاهش می دهد. با این حال، HDR فقط برای بازیکنانی پیشنهاد می شود که اغلب از تک تیرانداز در مسابقات چند نفره Call of Duty Mobile استفاده می کنند. در حالی که دیگران باید با جایگزین های بهتر در حالت MP شروع کنند.

لوداوت مناسب برای حالت بتل رویال

بر خلاف مسابقات MP، تفنگ تک تیرانداز HDR یک سلاح ثانویه ایده آل برای بتل رویال است. تحرک سلاح ممکن است در BR به اندازه حالت MP مهم نباشد. بنابراین، بازیکنان می توانند از بارگیری Gunsmith زیر برای افزایش قدرت تفنگ تک تیرانداز HDR در BR Call of Duty Mobile استفاده کنند:

 • Perk: Fast Switch – زمان تعویض سلاح را کاهش می دهد.
 • Muzzle: Heavy Suppressor – ضربه Flinch را می زند و اسلحه را خاموش می کند و در عین حال با افزایش ظرفیت Refresher ریه کمک می کند. با این حال، زمان ADS و دریفت متقابل هدف افزایش می یابد.
 • Stock: FTAC Champion – به کاهش ضربه زدن، عقب نشینی افقی، و دریفت متقابل هدف گیری کمک می کند و در عین حال ظرفیت تجدید کننده ریه را افزایش می دهد. با این حال، تأثیر منفی بر زمان ADS، سرعت حرکت ADS و سرعت حرکت سلاح دارد..
 • Underbarrel: Bipods – خم شدن یا عقب نشینی مستعد را کاهش می دهد.
 • Barrel: 26.9” HDR Pro – سرعت گلوله و محدوده آسیب را افزایش می دهد در حالی که عقب نشینی افقی و عمودی را کاهش می دهد. با این حال، زمان ADS افزایش یافت و سرعت حرکت کاهش یافت.

ضمائم ذکر شده در بالا، اسلحه را پایدارتر می کند (افزایش کنترل و دقت) با برد بهتر، اما تحرک به شدت تحت تأثیر قرار می گیرد.

با این حال، بازیکنان باید توجه داشته باشند که قبل از استفاده از لود آوت باید در حالت تمرینی Call of Duty Mobile تمرین کنند. برای باز کردن تمام پیوست‌های ذکر شده در بالا، ممکن است لازم باشد از کارت‌های Weapon XP در تفنگ تک تیرانداز HDR (پس از باز کردن قفل) در بارگیری Gunsmith استفاده کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت