ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
گردونه شانس Opera Assassin

گردونه شانس Opera Assassin کالاف دیوتی موبایل : همه جوایز و هزینه ها

Opera Assassin Draw کالاف دیوتی موبایل : همه پاداش ها، هزینه ها و موارد دیگر

Opera Assassin Draw کالاف دیوتی موبایل بالاخره از راه رسید. و 10٪ تخفیف در اولین چرخش شما ارائه می کند. شرکت در این بازی به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا شخصیت قابل قفل Tengu را که اخیراً در فصل 9 معرفی شده است، برنده شوند. علاوه بر این، آنها همچنین فرصتی برای برنده شدن تفنگ تهاجمی مورد اعتماد Tengu، AS VAL Beijing Operatic، و هزاران پوسته، شکلک‌ها و آیتم‌های دیگر خواهند داشت.

افزایش ارزش اکانت بازی یکی از مزیت های خرید cp کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم است.

در اینجا همه چیزهایی است که باید درباره گردونه شانس Opera Assassin کالاف دیوتی موبایل بدانید.

مقالات مرتبط »  Call of Duty Mobile Techno Aim Draw : همه جوایز موجود و …

گردونه شانس Opera Assassin کالاف دیوتی موبایل

آخرین گردونه شانس Opera Assassin کالاف دیوتی موبایل به شما پاداش قابل توجهی خواهد داد.

Opera Assassin Draw در حال حاضر زنده است. برای ورود، باید در مجموع 30 CP خرج کنید. با این حال، برای 60 ساعت اول قرعه کشی، بازیکنان 10٪ تخفیف دریافت می کنند که CP را به 27 کاهش می دهد. بنابراین می توانید از آن استفاده کنید. در مجموع، شما در قرعه کشی 9 ضربه به دست خواهید آورد تا شخصیت Tengu و تفنگ تهاجمی نمادین او را برنده شوید.

علاوه بر این، در اینجا لیستی از موارد دیگری وجود دارد که می‌توانید در گردونه شانس Opera Assassin برنده شوید:

  • Epic CBR4 – “Artful Kill”
  • Epic Karambit – “Theatrical Blade”
  • Epic Gas Grenade – “Artful Kill”
  • Epic Helicopter – “Artful Kill”
  • Epic Parachute – “Artful Kill”
  • Epic Emote – “Martial Artist”
  • Legendary Avatar – Swift and Firm
  • Legendary Calling Card Poised in the Shadows
  • Who is Tengu in Call of Duty Mobile?

Tengu در کالاف دیوتی موبایل کیست؟

Tengu یک شخصیت قابل بازی در Call of Duty: Mobile است که در فصل 9 معرفی شد. با رسیدن به Master II در حالت Battle Royale می توان قفل او را باز کرد. او مجهز به پوسته‌ی «Dead Crusade» است و از خطوط صوتی Wicht Warden استفاده می‌کند. تنگو را می توان به راحتی با ماسک گازی که روی کمربند خود حمل می کند شناسایی کرد.

درباره AS VAL در کالاف دیوتی موبایل

AS VAL برای بازی‌های Call of Duty، Modern Warfare و COD Mobile یکپارچه است. این تفنگ تهاجمی در موقعیت های نبرد نزدیک بسیار کارآمد است. AS VAL با آسیب چشمگیر، سرعت شلیک سریع و شلیک دقیق، یکی از بهترین سلاح ها در کلاس خود محسوب می شود. علاوه بر این، مجهز به یک سرکوب کننده داخلی است که سر و صدا و پس زدگی را کاهش می دهد و آن را به گزینه ای ایده آل برای نبردهای مخفیانه یا نزدیک به یک چهارم تبدیل می کند.

آیا شرکت در گردونه شانس Opera Assassin ارزشش را دارد؟

اینکه آیا شرکت در گردونه شانسOpera Assassin ارزش دارد یا خیر، در نهایت به ترجیحات شخصی و آنچه که بازیکنان به دنبال کسب آن هستند بستگی دارد. برای تصمیم گیری صحیح باید هزینه ها را در مقابل منافع احتمالی سنجید.

با ارائه شانس بردن Tengu و سلاح افسانه‌ای AS VAL، در کنار سایر پوسته‌ها، احساسات و آیتم‌ها، قرعه‌کشی مطمئناً یک فرصت هیجان‌انگیز برای بازیکنانی است که عاشق شخصیت یا سلاح هستند. علاوه بر این، با اعمال 10 درصد تخفیف برای 60 ساعت اول قرعه کشی، به طور بالقوه می توانید پول بیشتری دریافت کنید.

با این حال، اگر به Tengu یا سایر جوایز ارائه شده علاقه ندارید، ممکن است ارزش خرج کردن CP را برای گردونه شانس Opera Assassin نداشته باشد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت