ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
گردونه شانس Techno Aim کالاف

گردونه شانس Techno Aim کالاف دیوتی موبایل به بازی اضافه شد

Call of Duty Mobile Techno Aim Draw : همه جوایز موجود و …

Techno Aim Draw قرار است به زودی در تمامی نسخه های موجود Call of Duty Mobile راه اندازی شود. قرعه کشی 14 ماه پیش در دسترس قرار گرفت. و به دلیل حضور اولین اپراتور زن افسانه ای در تاریخ Call of Duty Mobile، یعنی Outrider افسانه ای، شناخته شده است.

با خرید CP کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم می توانید مهمات ، لباس و سلاح های پیشرفته برای شخصیت های بازی تهیه کنید.

برای اطلاع از همه چیز در مورد گردونه شانس Techno Aim کالاف دیوتی موبایل با ارزان جم همراه باشید.

مقالات مرتبط »   رویداد Dragonfire Draw کالاف دیوتی موبایل : پاداش های اصلی و هزینه ها

گردونه شانس Techno Aim کالاف دیوتی موبایل

به محض باز کردن قرعه کشی، با یک اوترایدر زن با ظاهری براق در زره تنگ پذیرایی خواهید شد. برنده شدن در گردونه شانس Techno Aim کالاف دیوتی موبایل، ویژگی‌های جالبی را به شما می‌دهد. مانند توانایی دیدن تعداد کشته‌ها در یک صفحه آبی شفاف، مشابه آنچه Outrider استفاده می‌کند.

دومین مورد افسانه ای موجود، سلاح افسانه ای کمان پولادی است. که دارای طرح رنگی مطابق با Outrider است. مورد سوم یک دراپ استیشن افسانه ای کاملاً جدید با یک لوت باکس ویژه برای حالت Battle Royale است. در نهایت، شما همچنین یک لوت باکس ویژه خواهید داشت. که به طور انحصاری برای موفقیت در یک نبرد رویال طراحی شده است.

چگونه Outrider لجندری را بدست آوریم؟

دریافت Legendary Outrider در اولین چرخش شانس 0.08٪ دارد. بنابراین، توصیه می شود تا زمانی که برنده شوید به تلاش خود ادامه دهید.

چه چیز دیگری در گردونه شانس Techno Aim کالاف دیوتی موبایل ارائه می شود؟

Techno Aim Draw اقلام هدیه دیگری نیز دارد. یکی از بهترین آیتم‌ها کمان کراس‌بوک افسانه‌ای است. که قدرت الکتریسیته دارد و از نظر بصری خیره‌کننده‌ای به زرادخانه شماست. همچنین 4 درصد شانس برنده شدن یک تفنگ حماسی DR-H با پوسته Outrider وجود دارد.

با شانس 4.6٪، می توانید یک شکلک متحرک که شما را در هاله ای آبی می پوشاند، برنده شوید. اسلحه دیگر Arctic 50 Paragon Vector دارای 5.5 درصد شانس برنده شدن است و بافت هایی شبیه به DR-H دارد.

آواتار افسانه‌ای Outrider دارای 6.5 درصد شانس برنده شدن است. و اولین آواتار لجندری است که در Call of Duty Mobile معرفی شده است. پوسته الگوریتمی موتور سیکلت با نرخ برنده شدن 10 درصد در دسترس است.

کارت تلفن، که شامل افسانه‌ای Outrider با سلاح امضایش است، 11 درصد شانس برنده شدن دارد. دو آیتم آخر، پوسته الگوریتم EMP و پوسته الگوریتمی Big Suit به ترتیب 28% و 29% شانس برنده شدن دارند.

آیا Techno Aim Draw ارزش خرید دارد؟

با توجه به اینکه این Techno Aim Draw اولین Outrider افسانه ای زن در Call of Duty Mobile است، قطعاً ارزش خرید دارد. اگر از سرگرمی و اذیت کردن دشمنان خود با کمان افسانه ای لذت می برید، Techno Aim Draw نیز به دلیل طراحی هندسی منحصر به فرد و پوسته الگوریتمی جالب آن، قابل تأمل است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت