ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تست سرور کالاف

تست سرور کالاف دیوتی موبایل می 2023 : نحوه دانلود آخرین نسخه

چگونه آخرین نسخه تست عمومی می (2023) کالاف دیوتی موبایل را دانلود کنیم؟

بازیکنان می‌توانند لینک‌های تست سرور کالاف دیوتی موبایل می 2023 را از طریق پست‌های انجمن توسط دسته‌های رسمی تیم توسعه‌دهندگان در سرور فرعی CoD Mobile یا Discord دریافت کنند.

خرید cp کالاف دیوتی موبایل برای ارتقاء یا خرید برخی از شخصیت ها یا سلاح ها و خرید جعبه های بازی استفاده می شود.

بازیکنان بر روی لذت بردن از محتوای جاری Call of Duty Mobile Season 4 تمرکز کرده‌اند. در نتیجه توسعه‌دهندگان به‌روزرسانی بزرگی را در مورد ویژگی‌ها و ویژگی‌های آتی منتشر کرده‌اند. در 12 مه 2023، توسعه‌دهندگان جدیدترین نسخه آزمایشی عمومی را منتشر کردند. تا از طریق نظرسنجی‌های درون بازی در مورد تجربه محتوای جدید COD Mobile به دنبال بازخورد باشند. تست سرور کالاف دیوتی موبایل می 2023 برای کاربران iOS و Android قابل دسترسی است.

مقالات مرتبط »   Prone در کالاف دیوتی موبایل به چه معناست؟

تست سرور کالاف دیوتی موبایل می 2023 : راهنمای گام به گام برای دسترسی به آخرین سرور بتا (مه 2023)

همانطور که گفته شد، توسعه دهندگان لینک های رسمی را برای همه برای دسترسی به تست سرور کالاف دیوتی موبایل می 2023 ارائه کرده اند. در اینجا پیوندهایی برای کاربران iOS و Android وجود دارد که می توانند از آنها برای دسترسی مستقیم به آخرین سرورهای آزمایشی بتا Call of Duty Mobile استفاده کنند:

iOS

اندروید

 • 32 بیتی:  
 • 64 بیتی:  

چگونه آخرین نسخه بتا برنامه را نصب کنیم؟

کاربران iOS می‌توانند از طریق TestFlight به نسخه آزمایشی عمومی دسترسی داشته باشند. که می‌توانند آن را از فروشگاه App Apple نصب کنند. در زیر مراحل نصب آخرین تست سرور کالاف دیوتی موبایل می 2023 در دستگاه‌های iOS آمده است:

 • مرحله ۱: App Store را در دستگاهتان باز کنید و TestFlight را جستجو کنید.
 • مرحله ۲: TestFlight را نصب کنید و App Store را ببندید.
 • مرحله 3: از پیوند ارائه شده در بالا، زیر «iOS» و در مجاورت «پیوند دعوت آزمایشی» استفاده کنید.
 • مرحله 4: پس از استفاده از پیوند برای پیوستن به برنامه آزمایشی، می‌توانید پیوند Public Test Build را در هر برنامه دیگری نصب کنید.
 • مرحله 5: برنامه را راه اندازی کنید و پس از نصب، سرور تست COD Mobile را با محتوای منتشرنشده تجربه کنید.

از طرف دیگر، کاربران اندرویدی می توانند با استفاده از لینک های مستقیم، APK های سرور تست را برای COD Mobile به صورت دستی دانلود و نصب کنند. آنها می توانند راهنمای گام به گام نحوه نصب نسخه آزمایشی Call of Duty Mobile را در Android دنبال کنند:

 • مرحله 1: از هر یک از پیوندهای ذکر شده در بالا، در زیر «Android» برای دانلود دستی APK استفاده کنید.
 • مرحله ۲: پس از دانلود، آن را مانند هر برنامه دیگری در گوشی هوشمند خود نصب کنید. در صورت نیاز می‌توانید «نصب از منابع ناشناس» را فعال کنید.
 • مرحله ۳: پس از نصب، برنامه را راه‌اندازی کنید و فایل‌های به‌روزرسانی اضافی را با اندازه دانلود متغیر (بیش از ۱ گیگابایت) دانلود کنید. همچنین منابع (رزولیشن کم یا HD) را به راحتی دانلود کنید.
 • مرحله ۴: بعد از تکمیل دانلود، می‌توانید بدون هیچ زحمتی وارد برنامه سرور آزمایشی Call of Duty Mobile شوید.

بازیکنان می توانند با استفاده از شناسه های فیسبوک یا حساب مهمان خود وارد برنامه های سرور آزمایشی شوند. در این برنامه، آن‌ها می‌توانند از طریق برگه رویدادها به نظرسنجی‌های درون بازی دسترسی داشته باشند که می‌توانند از آن برای ارائه بازخورد در مورد ویژگی‌های ساخت تست عمومی COD Mobile استفاده کنند.

طبق اعلام رسمی، تاریخ پایان هنوز تایید نشده است، اما سرورها می توانند به مدت یک هفته آنلاین بمانند. ساخت تست عمومی برای 30000 ثبت نام باز است، بنابراین خوانندگان علاقه مند می توانند به آخرین سرور بتا وارد شوند.

توجه داشته باشید:
مطمئن شوید که از Wi-Fi برای دانلود APK استفاده کنید، زیرا حجم دانلود بیش از 1.5 گیگابایت است (بر خلاف اندازه اولیه 500 – 600 مگابایتی که در اعلامیه رسمی پیشنهاد شده است).

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت