ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سیزن 5 گارنا مسترز کالاف

سیزن 5 گارنا مسترز کالاف دیوتی موبایل : برندگان و تیم های واجد شرایط فینال

فصل پنجم Garena Masters کالاف دیوتی موبایل : برندگان، بررسی کلی و تیم های واجد شرایط برای فینال گارنا

سیزن 5 گارنا مسترز کالاف دیوتی موبایل اخیراً به پایان رسید. و WPM Lowkings از فیلیپین به عنوان قهرمان بلامنازع ظاهر شد. تیم فیلیپینی با نباختن حتی یک بازی در کل مسابقات، برتری استثنایی را به نمایش گذاشت. در این رقابت تیم های برتر از مالزی، سنگاپور و فیلیپین حضور داشتند که همگی از طریق مسابقات مقدماتی مربوطه خود موفق شده بودند.

برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم به ایمیل و رمز اکتیویژن یا فیسبوک شما نیاز است.

در طول مرحله گروهی سیزن 5 گارنا مسترز کالاف دیوتی موبایل، 16 تیم به دو گروه تقسیم شدند که هر گروه شامل هشت تیم بود. در گروه های مربوطه خود، تیم ها یک بار با سایر حریفان به رقابت پرداختند. در ادامه این مسابقات چهار تیم برتر هر گروه به مرحله بعد راه یافتند و تیم های باقی مانده از دور مسابقات حذف شدند.

مقالات مرتبط »    همه چیز در به‌روزرسانی فصل هشتم COD Mobile : نقشه جدید، shotgun اهرمی و …

نمای کلی عملکرد Playoffs سیزن 5 گارنا مسترز کالاف دیوتی موبایل

WPM Lowkings گروه خود را رهبری کرد و پیروزی‌هایی را بر تیم‌هایی مانند EZR Booky (که قبلاً بخشی از لیست سیاه بین‌المللی بود) تضمین کرد که اعتماد به نفس آن‌ها را تا حد زیادی تقویت کرد – حرکتی که آنها به مرحله پلی‌آف ادامه دادند.
در همین حال، پاورهاوس اینترنشنال، رقیب سنگاپوری، تسلط چشمگیری در گروه مقابل به نمایش گذاشت.

WPM در سفر خود به فینال بزرگ با Four Suits، EZR Booky و Powerhouse در مدار بالایی روبرو شد و همه آنها را به راحتی شکست داد. EZR Booky، تیمی با فهرست قهرمانی، نیز پس از چکش زدن تیم‌هایی مانند Omega Esports و SKADI، عملکرد تحسین‌برانگیزی برای رسیدن به فینال براکت پایین‌تر داشت. با این حال، آنها در مقابل پاورهاوس با شکست مواجه شدند که با نتیجه قانع کننده 3-0 به فینال بزرگ راه یافتند.

WPM از مزیت براکت بالایی که به دور نهایی رفت لذت برد. آنها در دور اول در هاسیندا با نتیجه 250 بر 167 پیروز شدند. پاورهاوس با برد در دو مسابقه بعدی در Firing Range و Raid پاسخ داد و امتیاز را مساوی کرد. با این حال، عملکرد استثنایی WPM در دو مسابقه بعدی درخشید و در نهایت با امتیاز 4-2 عنوان رویداد را برای آنها تضمین کرد.

تیم های واجد شرایط برای فینال Garena

  1. WPM Lowkings
  2. Powerhouse International
  3. EZR Booky
  4. Skadi
  5. Omega Esports
  6. Four Suits Esports
  7. Broke Boys Club

هفت تیم برتر این رویداد به فینال گارنا راه یافته اند، جایی که با تیم هایی از اندونزی، تایلند و تایوان رقابت خواهند کرد. این تیم ها فقط برای دو جایگاه مورد علاقه در مسابقات جهانی COD Mobile 2023 مرحله 5 مبارزه خواهند کرد. در فینال Garena در مجموع 12 تیم از منطقه حضور خواهند داشت.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت