ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Super Dragon Spotlight

رویداد Super Dragon Spotlight کلش اف کلنز : تجهیزات قهرمان جدید و موارد دیگر

ایونت Clash of Clans Super Dragon Spotlight : تجهیزات قهرمان فایربال، سوپر اژدها و …

رویداد Super Dragon Spotlight کلش اف کلنز چهارمین رویداد در نقشه راه مارس 2024 این بازی است. قرار است در 11 مارس (دوشنبه، ۲۱ اسفند) آغاز شود و بر عنصر آتش نیروها متمرکز است. این مناسبت تجهیزات قهرمانی جدیدی را برای Grand Warden به همراه تقویت Super Dragon آتشین معرفی می کند.

خرید جم کلش و خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز را از معتبرترین سایت خرید جم ، ارزان جم تجربه کنید. با جم  می توانید از دوستان خود پیشی بگیرید و قدرت های قدرتمندتری برای خود ایجاد کنید.

این همچنین اولین رویداد کلش آف کلنز است که در مارس 2024 با محوریت سوپر سربازان برگزار می‌شود. با در نظر گرفتن این موضوع، این مقاله به ویژگی‌های هیجان‌انگیز رویداد Super Dragon Spotlight کلش اف کلنز می‌پردازد.

مقالات مرتبط »     نقشه راه مارس 2024 کلش اف کلنز : فهرست همه رویدادها

تجهیزات قهرمانی Fireball در رویداد Super Dragon Spotlight کلش اف کلنز

Fireball Hero Equipment در طول این رویداد در مرکز قرار می‌گیرد. و به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا قابلیت‌های تهاجمی Grand Warden خود را افزایش دهند. این شامل می تواند با استفاده از 3100 مدال اژدها در طول Super Dragon Spotlight باز شود. این توانایی را برای گرند وردن فراهم می کند تا گلوله های آتشین عظیمی را به سمت دفاع دشمن پرتاب کند.

این پرتابه ها پس از فرود، ویرانگر هستند و هر چیزی را که در مسیر فروزانشان گرفتار می شود، ویران می کنند. با این حال، Goblin Builders حیله‌گر بدون آسیب باقی می‌مانند و از شعله‌های آتش در امان می‌مانند.

Super Dragon : شعله های جنگ را دوباره برافروخت

Super Dragon به عنوان سنگ بنای رویداد Super Dragon Spotlight کلش اف کلنز ظاهر می شود. در طول این مناسبت، این Super Troop به شکل کاهش زمان تمرین، به بازیکنان اجازه می دهد تا به سرعت برای حملات بعدی آماده شوند.

این جانور وحشی آماده است تا شعله های آتش خود را بر پایگاه های دشمن افکنده و با نفس آتشین و حضور مهیب خود بر دفاع آنها چیره شود. مهم است که توجه داشته باشید که Super Dragon تنها پس از به دست آوردن 100 مکعب یخ و باز کردن قفل این واحد از طریق ردیاب رویداد در این ایونت قابل استفاده است.

Ice Cubes چیست و چگونه آنها را بدست آوریم؟

از آنجایی که بازیکنان در سرتاسر رویداد Super Dragon Spotlight کلش اف کلنز درگیر حملات می شوند، این فرصت را خواهند داشت که مکعب های یخ را به دست آورند. ارز ارزشمندی که به آنها در پیشرفت در ردیاب رویداد کمک می کند. اگر در طول حملات از Super Dragon استفاده کنند، مکعب های یخ اضافی دریافت خواهند کرد.

پیشرفت در ردیاب آنها را واجد شرایط دریافت جوایزی مانند سنگ معدن ستاره‌ای می‌کند. که برای ارتقاء تجهیزات قهرمان و مدال‌های اژدها در طول رویداد استفاده می‌شود.

جوایز مرتبط با مدال اژدها چیست؟

مدال‌های اژدها جمع‌آوری‌شده در این رویداد می‌توانند برای خرید آیتم‌های درون بازی از Super Ice Bath در نزدیکی دهکده استفاده شوند. این ساختمان رویداد چندین جایزه مانند سنگ معدن، آیتم‌های جادویی مختلف CoC و تجهیزات انحصاری قهرمان فایربال را در ازای مقادیر مختلف مدال اژدها ارائه می‌دهد.

نتیجه گیری

رویداد Super Dragon Spotlight کلش اف کلنز فرصتی عالی برای بازیکنان فراهم می کند تا مهارت های خود را به نمایش بگذارند و جوایز مختلف را جمع آوری کنند. قدرت ویرانگر Super Dragon، همراه با عمق استراتژیک تجهیزات قهرمان فایربال، در طول رویداد مورد تاکید قرار خواهد گرفت.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت