ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
نقشه راه مارس 2024 کلش

نقشه راه مارس 2024 کلش اف کلنز : فهرست همه رویدادها

همه ایونت های نقشه راه March 2024 کلش اف کلنز

این مقاله تمام شش رویداد برنامه ریزی شده در نقشه راه مارس 2024 کلش اف کلنز را فهرست می کند.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

نقشه راه مارس 2024 کلش اف کلنز با رویداد Season Challenge در 1 مارس آغاز می شود. و شش رویداد را در طول ماه به نمایش می گذارد. توسعه دهندگان اخیراً پست مربوط به دسته X بازی را به اشتراک گذاشته اند و جزئیات رویدادها را ارائه می دهند. دو رویداد مبتکرانه با مضمون فضایی که برای این ماه تنظیم شده اند باید توجه بازیکنان را جلب کند.

مقالات مرتبط »     ارور crashing کلش اف کلنز : دلایل، اصلاحات احتمالی و موارد دیگر

جزئیات شش رویداد نقشه راه مارس 2024 کلش اف کلنز

1) چالش های فصلی

Season Challenge، رایج‌ترین رویداد ماهانه در میان نقشه راه مارس 2024 کلش اف کلنز، در طول ماه اجرا می‌شود. بازیکنانی که سطح تاون هال آنها 7 یا بالاتر است می توانند در این رویداد شرکت کنند. که از 1 مارس آغاز می شود و در 31 مارس (یکشنبه، ۱۲ فروردین) به پایان می رسد.

این رویداد دو سطح از پاداش را ارائه می دهد که می توان با تکمیل چالش های مورد نیاز آنها را دریافت کرد. ردیف نقره ای برای همه رایگان است. در حالی که ردیف طلایی پس از دریافت پاس گلد کلش آف کلنز قابل دسترسی است. در مقایسه، ردیف طلایی پاداش های بهتری از جمله پوسته های قهرمان جدید، اکسیر و آیتم های جادویی را ارائه می دهد.

2) چالش فضایی شماره 1

دومین چالش در نقشه راه مارس 2024 کلش اف کلنز از 1 مارس آغاز و در 10 مارس (یکشنبه، ۲۰ اسفند) به پایان می رسد. در این رویداد، بازیکنان باید در حین حمله به پایگاه حریف، 3 ستاره را کسب کنند. این پایگاه با مضمون فضایی چالشی سخت برای بازیکنان خواهد داشت که باید آن را با استفاده از نیروهای ارائه شده تکمیل کنند.

3) لیگ های کلن وار

این یکی دیگر از رویدادهای عمومی در کلش اف کلنز است که هر ماه برگزار می شود. این شامل بازیکنانی است که در یک نبرد شدید قبیله ای شرکت می کنند که نیازمند استراتژی و هم افزایی بین اعضای قبیله است. از اول مارس آغاز و در 11 مارس، یک روز پس از پایان رویداد چالش فضایی شماره 1، به پایان می رسد.

4) رویداد Super Troop

رویداد Super Troop از 11 مارس آغاز خواهد شد و تا 20 مارس (چهارشنبه، ۱ فروردین) ادامه خواهد داشت. این رویداد 10 روزه بر اساس Clash of Clans Super Troops خواهد بود و باعث درخشش آنها در سراسر رویداد خواهد شد. بازیکنان با آیتم های جادویی مختلف و Super Troops به عنوان پاداش پاداش می گیرند.

5) چالش فضایی شماره 2

دومین چالش با مضمون فضایی در 11 مارس آغاز خواهد شد. و فرصتی برای تسخیر پایگاه دیگری به افراد ارائه می دهد. پس از دریافت 3 ستاره در این چالش، بازیکنان می‌توانند انتظار داشته باشند که در این رویداد که در 22 مارس (جمعه، ۳ فروردین) به پایان می‌رسد، پاداش سخاوتمندانه دریافت کنند. احتمالاً سخت‌تر از نسخه قبلی خود خواهد بود و به استراتژی ماهرانه‌ای برای تکمیل نیاز دارد.

6) کلن گیمز

Clan Games آخرین رویداد در نقشه راه مارس 2024 کلش اف کلنز است. این رویداد قرار است در 22 مارس آغاز و در 28 مارس (پنج شنبه، ۹ فروردین) به پایان برسد. و دارای شش ردیف جوایز خواهد بود. هر یک از این ردیف‌های جایزه که در صورت کسب مقادیر لازم از امتیازات کلن گیم، توسط همه اعضای یک قبیله به دست می‌آید. جوایز رایج در این رویداد هفتگی احتمالاً معجون ها، حلقه دیواری و موارد دیگر خواهد بود.

در پایان، نقشه راه مارس 2024 کلش اف کلنز فرصتی عالی برای بازیکنان است تا با کسب جوایز در هر شش رویداد، پروفایل بازی خود را تقویت کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت