ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
راهنمای رویداد Rocket Balloon Spotlight

راهنمای رویداد Rocket Balloon Spotlight در کلش اف کلنز

راهنمای ایونت CoC Rocket Balloon Spotlight : چگونه سوپر مدال ها را جمع آوری و خرج کنیم؟

این راهنمای رویداد Rocket Balloon Spotlight در کلش اف کلنز برای جمع‌آوری و خرج کردن سوپر مدال ها به شما کمک می کند.

سوپرسل رویداد Rocket Balloon Spotlight کلش اف کلنز را منتشر کرده است. و مشابه رویدادهای اخیر، دارای دو ارز منحصر به فرد رویداد است: Ice Cubes و Super Medals. این رویداد یک حمام یخی در دهکده خانگی قرار می دهد که مکعب های یخ تولید می کند. همچنین می توانید با انجام نبردهای چند نفره و حتی با استفاده از Rocket Balloon در ترکیب ارتش خود این ارز را جمع آوری کنید.

پس از خرید جم کلش اف کلنز ، از آن برای ارتقاء و به روز رسانی یا خرید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی استفاده کنید.

جمع آوری مکعب های یخ شما را در مسیر پاداش رویداد به جلو حرکت می دهد. و جوایز مختلفی از جمله سنگ معدن های مختلف، سوغاتی های رویداد و سوپر مدال ها را به ارمغان می آورد. که می توان از آنها برای خرید اقلام مختلف در Trader Shop استفاده کرد.

با این حال، شما می توانید تنها مقدار محدودی از سوپر مدال ها را جمع آوری کنید. بنابراین، ممکن است به کمک این راهنمای رویداد Rocket Balloon Spotlight کمی نیاز داشته باشید.

مقالات مرتبط »     باگ بیلدر -1 در کلش اف کلنز چیست و چگونه آن را برطرف کنیم؟

راهنمای رویداد Rocket Balloon Spotlight در کلش اف کلنز : نحوه جمع آوری سوپر مدال ها

طبق راهنمای رویداد Rocket Balloon Spotlight، جمع‌آوری سوپر مدال‌ها حیاتی‌ترین کار در رویداد جاری است. و از آنجایی که برای به دست آوردن آنها باید مکعب های یخ را جمع آوری کنید، باید روی جمع آوری آنها تمرکز کنید.

با درگیر شدن در حملات چند نفره تا حد امکان و تسخیر پایگاه دشمن، مکعب های یخ را جمع آوری کنید. گنجاندن بالون های موشکی در ترکیب ارتش شما، مکعب های یخ اضافی به دست می دهد، بنابراین استفاده از نیرو را در نظر بگیرید.

بازیکنان F2P می توانند بیش از 3150 مدال سوپر را جمع آوری کنند، در حالی که کسانی که مجوز رویداد دارند می توانند بیش از 5000 مدال جمع کنند. از این رو، برای استفاده حداکثری از این رویداد، خرید پاس آن را در نظر بگیرید که هزینه آن 4.99 دلار است. با خرید آن، جوایز اضافی در مسیر جایزه رویداد باز می شود و 800 مکعب یخ اعطا می شود. که به شما کمک می کند در مسیر جایزه پیشرفت کنید و سوپر مدال های را به دست آورید.

شما می توانید از طریق لینک های ارائه شده توسط سازندگان محتوای بازی، مقدار اضافی Super Medal و Ice Cubes را در بازی Clash of Clans بدست آورید. آنها اغلب هدایایی از این ارزهای منحصر به فرد رویداد را از طریق دسته های رسانه های اجتماعی خود انجام می دهند.

نحوه خرج کردن سوپر مدال ها در رویداد Spotlight Rocket Balloon

سوپرسل در رویدادهای قبلی خود، بازیکنان را در مورد انتخاب از میان چندین آیتم انحصاری ارائه شده در Trader Shop سردرگم کرد. با این حال، توسعه‌دهنده رویکرد متفاوتی را در پیش گرفت. و چنین آیتم‌هایی را در رویداد Rocket Balloon Spotlight کلشذاف کلنز قرار نداد. و انتخاب یک آیتم را برای بازیکنان آسان‌تر کرد.

جمع‌آوری سوپر مدال‌ها به شما در خرید اقلام کمک می کند. مانند سنگ‌های ستاره‌ای، سنگ‌های درخشان، سنگ‌های براق، ابوالهول خوک (سوغات رویداد)، Rune of Builder Elixir، Rune of Builder Gold، Rune of Elixir، Rune of Gold، Book of Spell، Building، Fighting، Heroes، و معجون‌های مختلف.

بسته به نیاز فعلی خود، می توانید هر یک از این موارد را خریداری کنید تا پایه خود را تقویت کنید. با این حال، اگر نیاز خاصی ندارید، سنگ های ستاره ای را خریداری کنید. زیرا این موارد جزو نادرترین مواردی هستند که برای ارتقاء تجهیزات قهرمان استفاده می شوند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت