ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
باگ بیلدر -1 در کلش

باگ بیلدر -1 در کلش اف کلنز چیست و چگونه آن را برطرف کنیم؟

اشکال -1 builder در کلش آف کلنز چیست؟

بازیکنان اخیراً با یک مشکل جدید مواجه شده اند، به عنوان مثال، باگ بیلدر -1 در کلش اف کلنز. که در آن بازی سازنده -1 را نشان می دهد زمانی که آنها یک ارتقاء فعال توسط سازنده گابلین انجام می دهند. بازیکنانی که با این مشکل مواجه بودند گیج شده بودند و به دنبال راه‌حل‌های احتمالی بودند. زیرا می‌ترسیدند با وجود داشتن سازنده در دسترس، ساختمان‌های دیگر را ارتقاء ندهند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش اف کلنز است.

هنگامی که سوپرسل در ابتدا آن را معرفی کرد، جامعه مفهوم گابلین بیلدر را دوست نداشت. همچنین برای ارتقاء مقدار زیادی از Gems (ارز درون بازی) را شارژ می کرد. با این حال، از آنجایی که ارزش خود را با کمک به بازیکنان در ارتقای ساختمان‌هایشان ثابت کرد، حتی زمانی که هیچ یک از سازندگان اصلی آنها رایگان نبودند، جامعه شروع به قدردانی بیشتر از آن کرد.

با این حال، از آنجایی که اخیراً باگ بیلدر -1 در کلش اف کلنز افزایش یافت، بسیاری گیج شدند. و در استفاده از Goblin Builder برای ارتقاء شک داشتند. خوشبختانه، یک افشاگر قابل اعتماد کلش اف کلنز (@ClashDotNinja) با توضیحی در مورد این موضوع وارد شد که باعث اطمینان جامعه شد.

مقالات مرتبط »    چگونه در کلش رویال split-lane push انجام دهیم؟

باگ بیلدر -1 در کلش اف کلنز چیست و چگونه آن را برطرف کنیم؟

بخشی از جامعه کلش آف کلنز اخیراً با مشکلی روبرو شده است که در آن هنگام نصب Goblin Builder برای ارتقاء، تب بیلدر عبارت -1/number of builders available را نشان می‌دهد.

یک افشاکننده قابل اعتماد (@ClashDotNinja) در 8 آوریل 2024 در X پست کرد و مشکل را توضیح داد. توسعه دهنده سوپرسل هنوز به طور رسمی این مشکل را در زمان نگارش این مقاله اعتراف نکرده است. اما اکانت افشاکننده ادعا کرد که با استفاده از حسابی که با همین مشکل روبرو بوده، باگ بیلدر -1 در کلش آف کلنز تأیید کرده است.

این توضیح ظاهراً جامعه را مطمئن کرده است. همانطور که پست X می گوید:

“این (باگ بیلدر -1 در کلش اف کلنز) فقط یک مشکل رابط کاربری بصری است.
هنگامی که ارتقاء بعدی شما کامل شد، همچنان می توانید ارتقاء بعدی خود را شروع کنید، حتی اگر 0 سازنده در دسترس باشد.
ارتقای شما با استفاده از Goblin Builder نیز تا پایان تکمیل خواهد شد.”

بنابراین، حتی اگر با همین مشکل روبرو هستید، باز هم می‌توانید پس از تکمیل موارد در حال انجام، ارتقای دیگری را شروع کنید. حتی اگر بازی شما بگوید سازنده‌ای در دسترس نیست. بنابراین، نیازی به وحشت ندارید و می توانید به گیم پلی خود ادامه دهید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت