ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
پوسته قهرمان کینگ هالند

پوسته قهرمان کینگ هالند کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

اسکین King Haaland Hero کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و …

این مقاله تمام جزئیات مربوط به پوسته قهرمان کینگ هالند کلش اف کلنز از جمله هزینه، طراحی و موارد دیگر را برجسته می کند.

خرید جم کلش و خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز را از معتبرترین سایت خرید جم ، ارزان جم تجربه کنید. با جم  می توانید از دوستان خود پیشی بگیرید و قدرت های قدرتمندتری برای خود ایجاد کنید.

پوسته قهرمان کینگ هالند کلش اف کلنز بخشی از رویداد کلش با هالند است. این پادشاه بربرهای معمولی را به یک تهدید فوتبالی تبدیل می کند. که از پای خود برای حمله به دفاع حریف با توپ استفاده می کند و به دلیل زیبایی اثیری و انیمیشن های سفارشی خود به عنوان پوست افسانه ای شناخته می شود. سوپرسل این پوسته را برای جشن گرفتن هواداران فوتبال در کلش اف کلنز معرفی کرد.

مقالات مرتبط »     پوسته قهرمان فوتبال کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

پوسته قهرمان کینگ هالند کلش اف کلنز

هزینه متغیر

این پوسته را می توان از فروشگاه درون بازی تهیه کرد. البته با هزینه متغیر بسته به منطقه جغرافیایی بازیکن! به عنوان مثال، بازیکنان در ایالات متحده می توانند این پوسته را با قیمت 9.99 دلار خریداری کنند. در حالی که قیمت ها ممکن است در کشورهای دیگر متفاوت باشد.

طراحی

ماهیت پوسته قهرمان کلش آف کلنز در طراحی آن نهفته است که نشان دهنده مهاجم پرکار منچسترسیتی، ارلینگ هالند است. در این پوست، پادشاه بربر لباس فوتبال با پیراهن طلایی و شورت سفید بکر به تن می کند.

شنل طلایی با نام «هالند» پشت سر او به تصویر کشیده شده است که نمادی از قامت سلطنتی او در میدان جنگ است. این پوست همچنین دارای پادری طلایی و چکمه های فوتبال است تا ظاهر ورزشکاران برتر را تکمیل کند.

انیمیشن های پوسته قهرمان کینگ هالند کلش اف کلنز

جدا از طراحی پیچیده، این پوسته دارای انیمیشن های عالی برای بربر کینگ است. هنگامی که پادشاه از روستا عبور می کند، در طول مسیر فوتبال خود را دریبل می زند. ضربه زدن بر روی او در دهکده باعث نمایش مهارت او می شود. زیرا او بدون زحمت توپ را با پاها، سر و سینه خود به حرکت در می آورد.

هنگامی که در جنگ مستقر می شود، پادشاه بربر با لگد زدن به توپ به سمت دشمنان یا هدایت آن به سمت آنها حمله می کند. هرگاه حمله او به هدفی برخورد کند، جرقه ای ایجاد می شود تا قدرت ضربات او را به نمایش بگذارد.

حتی در هنگام شکست، پوسته قهرمان کینگ هالند جذابیت خود را حفظ می کند. هنگامی که در نبرد ناک اوت می شود، پادشاه بربر با ناراحتی روی زمین دراز می کشد و پای خود را از درد به چنگ می کشد. او برای ادامه روحیه مقاوم و اشتیاق فوتبالی خود، در حالی که بر روی محراب خود استراحت می کند و چندین بار فوتبال خود را به هوا می اندازد، بهبود می یابد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت