ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
پوسته قهرمان فوتبال کلش

پوسته قهرمان فوتبال کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

اسکین Football Champion کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و …

این مقاله تمام جزئیات مربوط به پوسته قهرمان فوتبال کلش اف کلنز، از جمله هزینه، طراحی و موارد دیگر را برجسته می کند.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد.

پوسته قهرمان فوتبال کلش اف کلنز بخشی از رویداد کلش با هالند در می 2024 است. قهرمان سلطنتی را به یک ضربه زن مؤثر تبدیل می کند. که ساختمان حریف را با استفاده از توپ فوتبال ویران می کند. تجهیز این پوست باعث می شود که او مانند یک فوتبالیست واقعی به نظر برسد که پس از هر تخریب دائماً درگیر جشن و شادی است.

مقالات مرتبط »     رویداد Clash with Haaland Medal در کلش اف کلنز : فهرست جوایز

پوسته قهرمان فوتبال کلش اف کلنز

هزینه

این پوسته با تم فوتبال را نمی توان مستقیماً از فروشگاه درون بازی خریداری کرد. بازیکنانی که به دنبال کسب آن هستند باید گلد پس را برای ماه می 2024 خریداری کنند. اولین جایزه در مسیر Gold Pass پوسته قهرمان فوتبال است که بلافاصله پس از خرید باز می شود.

هزینه گلد پس براساس موقعیت جغرافیایی بازیکنان متفاوت است. به عنوان مثال، کسانی که در ایالات متحده هستند می توانند آن را به قیمت 6.99 دلار آمریکا خریداری کنند. در حالی که کسانی که در هند هستند می توانند همان را با قیمت 599 روپیه روپیه خریداری کنند.

طراحی

در پوسته قهرمان فوتبال کلش اف کلنز ، قهرمان سلطنتی دستخوش دگرگونی قابل توجهی می شود. و لباس فوتبال براقی را با خطوط فیروزه ای و سفید تزئین می کند. موهای او به خوبی بسته شده است، و تاج او با بند های چرمی محکم در جای خود محکم شده است. و این اطمینان را می دهد که او هم سلطنتی و هم آماده برای عمل به نظر می رسد.

او برای تکمیل مجموعه خود، از ساق پاهای فلزی آبی و چکمه های فوتبالی همسان استفاده می کند که ظاهری ورزشی متمایز به او می بخشد که او را در میدان جنگ متمایز می کند.

انیمیشن های قهرمان فوتبال کلش اف کلنز

پوسته قهرمان فوتبال کلش اف کلنز دارای انیمیشن های پویا مختلفی در کلش آف کلنز است که به جذابیت او می افزاید. در حین عبور از دهکده، بدون زحمت یک توپ فوتبال در پای خود دریبل می زند و مهارت و چابکی خود را به نمایش می گذارد. ضربه زدن روی او باعث جهش شادی آور و شادی جشن می شود و انرژی زیادی به بازی تزریق می کند.

پوشاندن این پوست جایگزین سلاح سنتی قهرمان سلطنتی با توپی می شود که او از آن برای وارد کردن ضربات ویرانگر به دشمنانش استفاده می کند. با هر ضربه قدرتمند، جرقه ای مشتعل می شود که نمادی از تاثیر ضربات دقیق او به اهدافش است.

فعال کردن توانایی Seeking Shield او باعث می‌شود که بپرد و به توپی ضربه بزند که بین اهداف می‌پرد و آنها را در این فرآیند از بین می‌برد. وقتی در جنگ ناک اوت می شود، با درد روی زمین دراز می کشد و پایش را نگه می دارد. هنگام بهبودی، او در مقابل محراب خود دراز می کشد و سر خود را روی توپ فوتبال قرار می دهد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت