ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
نقشه راه فوریه 2024 کلش

نقشه راه فوریه 2024 کلش اف کلنز : تقویم رویدادها، نقشه راه و موارد دیگر

نقشه راه کلش اف کلنز February 2024 : تقویم رویدادها، نقشه راه و …

سوپرسل اخیراً تقویم رویداد فوریه را برای عنوان استراتژی آنلاین تلفن همراه خود منتشر کرده است و همه برنامه‌های رویداد نقشه راه فوریه 2024 کلش اف کلنز را بیان می‌کند.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز را با نازلترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهد.

از آنجایی که چین سال نو قمری را در فوریه امسال جشن می گیرد، جامعه به طرز باورنکردنی در مورد رویدادهای آینده COC هیجان زده است. این مقاله قطعاتی از رویدادهای آینده را بر اساس این نشت ها ارائه می دهد.

مقالات مرتبط »     Giant Gauntlet در کلش اف کلنز : چه زمانی در Trader’s Shop در دسترس خواهد بود (انتظار می رود)؟

نقشه راه فوریه 2024 کلش اف کلنز را کامل کنید

طبق اکانت رسمی کلش آف کلنز ایکس، بازی فصل چالش های ماه را اجرا خواهد کرد. بسیاری از رویدادهای جشن هیجان انگیز دیگر در نقشه راه فوریه 2024 کلش اف کلنز در راه است.

این رویدادهای جدید هیجان انگیز از 1 فوریه 2024 آغاز و تا 29 فوریه (پنج شنبه، ۱۰ اسفند) ادامه خواهند داشت. در اینجا همه رویدادهایی وجود دارد که می توانید در عنوان مشاهده کنید.

رویدادهای Troop

رویدادهای سرباز از 1 فوریه 2024 آغاز و تا 3 فوریه (شنبه، ۱۴ بهمن) ادامه خواهد داشت. اطلاعات زیادی در مورد نوع این رویدادها در دسترس نیست. اما تصویر فاش شده نماد سرباز اژدها را در اولین رویداد سرباز نشان می دهد. بنابراین، ممکن است مجبور شوید از Dragons در ترکیب ارتش خود برای نبردهای چند نفره در طول این رویداد استفاده کنید.

نقشه راه فوریه 2024 کلش اف کلنز، دو رویداد سرباز دیگر وجود دارد. دومین مورد در 15 فوریه شروع و در 17 فوریه (شنبه، ۲۸ بهمن) به پایان می رسد. دارای نماد Electro Dragon است. بنابراین ممکن است در طول این رویداد نیاز به حمله با E-Drags داشته باشید.

رویداد نهایی سرباز در 22 فوریه 2024 از راه می رسد و تا 24 فوریه (شنبه، ۵ اسفند) ادامه خواهد داشت. طبق نماد روی تصویر فاش شده، ممکن است مجبور شوید برای تکمیل این رویداد از Baby Dragons در ترکیب ارتش خود استفاده کنید.

این رویدادهای سرباز اغلب امتیازهای اکسپرت، آیتم های جادویی (عمدتا معجون ها) و جواهرات رایگان را به عنوان پاداش به ارمغان می آورند.

اولین چالش قمری

اولین چالش قمری نیز در روز اول فوریه خواهد آمد و تا 7 فوریه 2024 (چهارشنبه، ۱۸ بهمن) ادامه خواهد داشت. از آنجایی که جامعه از به‌روزرسانی Lunar بسیار هیجان‌زده است و تمام نیروهای ویژه‌ای که این چالش‌های قمری به همراه خواهد داشت، ممکن است به نقاط برجسته نقشه راه فوریه 2024 کلش اف کلنز تبدیل شوند.

لیگ های کلن وار

لیگ های کلن وار از 1 فوریه 2024 آغاز می شود. لیگ های جنگ قبیله ای ماه فوریه دو روز کوتاه شده است. این، همانطور که توسط پست رسمی کلش اف کلنز ایکس تایید شده است، به دلیل وقوع رویدادی در همان زمان است. بنابراین، برنامه CWL در نقشه راه فوریه 2024 کلش اف کلنز به جای 10 فوریه در 8 فوریه (پنج شنبه، ۱۹ بهمن) به پایان می رسد.

جشنواره اژدها

فستیوال دراگون آخرین برنامه اضافه شده به نقشه راه فوریه 2024 کلش اف کلنز است. در حالی که جامعه اطلاعات محدودی دارد، می توان حدس زد که این عنوان استراتژی آنلاین موبایل سوپرسل ادای احترام به سال نو قمری چینی 2024، یعنی سال اژدهاست.

جامعه انتظار دارد در این زمان شاهد راه اندازی نیروهای فصلی جدید Water Dragon و Firecracker باشد و از دانستن آمار آنها هیجان زده است. با این حال، توجه داشته باشید که اطلاعات مربوط به سربازان فصلی بر اساس درزهای تا کنون است.

این رویداد دراگون فستیوال در نقشه راه فوریه 2024 کلش اف کلنز  در 8 فوریه می آید و در 21 فوریه (چهارشنبه، ۲ اسفند) به پایان می رسد.

دومین چالش قمری

دومین چالش قمری نیز در کنار جشنواره اژدها در عنوان اجرا می شود. یعنی در همان تاریخ ها شروع و پایان می یابد. اطلاعات مربوط به این رویداد چالش قمری نیز تاکنون محدود است. با این حال، دیدن برنامه‌های توسعه‌دهنده برای جامعه در طول رویدادهای ویژه سال نو قمری، هیجان‌انگیز خواهد بود.

رویداد تخفیف Super Troop

رویداد هیجان انگیز بعدی در نقشه راه فوریه 2024 کلش اف کلنز، رویداد تخفیف 70 درصدی سوپر تروپ است. همانطور که از نام آن پیداست، این رویداد به بازیکنان کمک می‌کند تا با 70 درصد تخفیف، نیروهای خود را به عنوان Super Troops آموزش دهند.

این رویداد همچنین در 12 فوریه 2024 آغاز و در 14 فوریه (چهارشنبه، ۲۵ بهمن) به پایان می‌رسد. بنابراین، در طول این رویداد دو روزه، لازم نیست چندین اکسیر تاریک را برای پرورش نیروهای قدرتمند برای غارت گسترده خرج کنید.

One Gem Army و Resource Boost

شما می توانید ارتش و منابع خود را برای یک جواهر در طول این رویدادها تقویت کنید. رویداد One Gem Army Boost در 19 فوریه 2024 آغاز می شود. این رویداد دو روزه در 21 فوریه به پایان می رسد. به طور مشابه، رویداد One Gem Resource Boost در 26 فوریه آغاز و در 28 فوریه به پایان می رسد.

کلن گیمز

کلن گیمز از 22 فوریه 2024 شروع می شود و در 28 فوریه (چهارشنبه، ۹ اسفند) به پایان می رسد. Clan Games یکی از جالب ترین رویدادها در نقشه راه فوریه 2024 کلش اف کلنز است. از طریق تلاش جمعی همه هم قبیله های خود، می توانید منابع شگفت انگیز و کمیاب را به صورت رایگان به دست آورید.

این نقشه راه فوریه 2024 کلش اف کلنز همچنین یک رویداد 2x Star Bonus را به ارمغان می‌آورد که از 5 تا 7 فوریه 2024 اجرا می‌شود. که در طی آن می‌توانید برای تکمیل ستاره‌ها در نبردهای چند نفره، لوت‌های مضاعف کسب کنید. برای به‌روزرسانی‌های جالب‌تر در بازی، ما را دنبال کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت