ارزان جم ارزان جم
5 09010380181
چالش Comet Me Bro

چالش Comet Me Bro کلش اف کلنز را به راحتی 3 ستاره کنید!

چگونه چالش بیا پیشم رفیق در Clash of Clans را سه ستاره کنیم؟

چالش Comet Me Bro کلش اف کلنز بخشی از دومین رویداد فضایی در نقشه راه مارس 2024 بازی است. این چالش جدیدترین تجهیزات قهرمان Grand Warden، Fireball را معرفی می کند. یک توانایی فعال با قابلیت تخریب وحشتناک! واردن با استفاده از این تجهیزات، یک فایربال غول پیکر را به سمت دفاع دشمن پرتاب می کند و در یک حمله آنها را کاملاً از بین می برد.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد.

این مقاله راهنمای جامعی برای کسب یک پیروزی 3 ستاره در چالش Comet Me Bro کلش اف کلنز.

مقالات مرتبط »     رویداد Super Dragon Spotlight کلش اف کلنز : تجهیزات قهرمان جدید و موارد دیگر

مراحل کسب 3 ستاره در چالش Comet Me Bro کلش اف کلنز

چالش Comet Me Bro کلش اف کلنز که در ۱۱ مارس ۲۰۲۴ آغاز شد، قرار است در ۲۲ مارس ۲۰۲۴ (جمعه، ۳ فروردین ۱۴۰۳) به پایان برسد. و به بازیکنان ۱۲ روز فرصت می‌دهد تا چالش را کامل کنند. این شامل چندین سرباز مانند Grand Warden، Golem، Witch، و Apprentice Warden و غیره است. Fireball معرفی شده در رویداد Super Dragon Spotlight کلش اف کلنز برگ برنده این چالش است.

با انجام مراحل داده شده می توانید سه ستاره در این چالش کسب کنید.

1) تخریب سمت چپ

با جمع آوری نیروی ضربتی خود که از گراند وردن، گولم و دو جادوگر تشکیل شده است، شروع کنید. آنها را در سمت چپ پایگاه دشمن مستقر کنید.
برای بی حرکت کردن Monolith و Archer Tower از حیوان خانگی Frosty Grand Warden و Freeze Spell استفاده کنید. Golem را به عمق پایه بفرستید تا کل سمت چپ را از بین ببرید.

2) تخریب سمت راست

پس از پاک کردن سمت چپ، از Recall Spell استفاده کنید تا همه نیروهای خود را در سمت راست دور، از جمله Grand Warden، دوباره گروه بندی کنید. نیروهای اضافی را برای غلبه بر و از بین بردن نیروهای دفاعی مستقر کنید. از نگهبان بزرگ به هر قیمتی محافظت کنید. حتی اگر به این معنی باشد که واحدهای دیگری مانند جادوگران را قربانی کنید.

3) نابودی سمت بالا

هنگامی که سمت راست امن شد، نیروهای خود را به سمت بالای پایگاه فراخوانی کنید. برای خنثی کردن نیروهای Clan Castle از یک Poison Spell مستقیماً در تاون هال استفاده کنید. سپس، از نیروهای باقی مانده خود برای پاکسازی واحدهای باقی مانده دشمن استفاده کنید. نیروهایی مانند Apprentice Warden و Freeze Spell را برای کمک بیشتر به نیروهای خود در تحقق هدف مستقر کنید.

4) از فایربال غول پیکر استفاده کنید

با پاک شدن سمت بالا، قبل از فعال کردن قابلیت Fireball Grand Warden به سمت جناح جنوبی پایگاه، برای لحظه ای کوتاه صبر کنید. این احتمالاً نیروی دشمن را در آن سمت با قدرت بی‌شمار Fireball از بین می‌برد.

برای دستیابی به پیروزی، ضروری است که هر دفاعی را در سمت چپ، بالا و راست بیس قبل از به راه انداختن فایربال نابود کنید. اگر این کار را انجام ندهید ممکن است فایربال از هدف خود فاصله بگیرد.

پس از انفجار Fireball، برخی از دفاع ها، مانند Scattershot، ممکن است زنده بمانند. از نیروهای باقیمانده خود برای از بین بردن آنها استفاده کنید. و پیروزی 3 ستاره مورد علاقه را در چالش Comet Me Bro کلش اف کلنز تضمین کنید!

نتیجه گیری

تسلط بر چالش Comet Me Bro کلش اف کلنز یک مرحله متوالی از بین بردن نیروهای حریف در سمت چپ، سمت راست، سمت بالا و سپس سمت پایین بیس است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت