ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
منظره ورزشگاه بازی های کلش

منظره ورزشگاه بازی های کلش در کلش آف کلنز : هزینه و طراحی

منظره استادیوم Clash Games کلش اف کلنز : هزینه و طراحی توضیح داده شد

این مقاله تمام جزئیات مربوط به منظره ورزشگاه بازی های کلش در کلش آف کلنز را برجسته می کند.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

مناظر استادیوم کلش گیمز در کلش آف کلنز موضوع نقشه راه جولای 2024 بازی را منعکس می کند. دارای طراحی اسپرت است و می توان از آن برای تزئین حومه روستای بازیکنان برای افزایش دکوراسیون استفاده کرد. به غیر از طراحی، انیمیشن های زنده آب روان و موسیقی پس زمینه را به همراه تشویق تماشاگران در یک حلقه نیز معرفی می کند.

مقالات مرتبط »      پوسته قهرمان پادشاه کلش گیمز در کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

منظره ورزشگاه بازی های کلش در کلش آف کلنز

قیمت

منظره ورزشگاه بازی های کلش (Clash Games Stadium Scenery) در کلش اف کلنز اکنون در فروشگاه درون بازی موجود است. و هزینه متغیری دارد که بستگی به منطقه جغرافیایی بازیکنان دارد.
به عنوان مثال، بازیکنان ایالات متحده می توانند آن را با قیمت 6.99 دلار خریداری کنند. در حالی که بازیکنان ساکن هند می توانند آن را با قیمت 599 روپیه خریداری کنند.

طراحی

در اینجا خلاصه ای از کل طراحی این منظره آمـده است:

 • چیدمان ورزشگاه:
  این استادیوم دارای یک مسیر دویدن روشن در اطراف و چمن سبز پر جنب و جوش در مرکز است.
 • جایگاه شمال غربی:
  این منطقه شامل یک جایگاه پر از تماشاگر و چندین مجسمه بربر ساختـه شـده از سنگ است. هر مجسمه نشان دهنده ورزش متفاوتی است: پرتاب چکش، پرتاب تیر، پرتاب نیزه و پرتاب دیسک. همچنین یک تونلی وجود دارد که از استادیوم به چند پله منتهی می شود. در جلوی این جایگاه یک محوطه خرک با چوب برای مسابقات پرش ارتفاع قرار دارد.
 • جایگاه شمال شرقی:
  این جایگاه تماشاچی شامل یک سری پله است که به سمت بالا به سمت ساختمان های سفید با کاشی های سقف نارنجی منتهی می شود. در کنار این پله ها، دو مجسمه بربری نصب شـده است. که به ترتیب یک موز بزرگ و یک تاج از ورق طلایی را در خود جای داده است.
 • منطقه جنوب شرقی:
  در این بخش از ورزشگاه، دو مجسمه سنگی غول پیکر بربر جایگاه تماشاگران را نگه می دارند. که یکی با پا و دیگری با شانه هایش است. در جلوی جایگاه یک گودال پرش طول و سکوی برنده قرار دارد. همچنین یک منطقه پرتاب چکش و یک دیوار کوهنوردی در محل صخره وجود دارد.
 • ورودی جنوب غربی:
  این ورودی توسط کمانداران سنگی بزرگ با موهای طلایی و سپر احاطه شـده است. یک حوض سنگی نیز در این منطقه وجود دارد که آب از کنار دو دلفین طلایی به سمت پایین جریان دارد.
 • ویژگی های اضافی:
  منظره ورزشگاه بازی های کلش همچنین شامل یک قایق بیلدر بیس، یک Clan Capital Blimp و یک ساختمان فورج است. که عناصر ضروری بازی را در طراحی ادغام می کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت