ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
پوسته قهرمان پادشاه کلش گیمز

پوسته قهرمان پادشاه کلش گیمز در کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

اسکین Clash Games King Hero کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و …

این مقاله تمام جزئیات مربوط به پوسته قهرمان پادشاه کلش گیمز در کلش اف کلنز را برجسته می کند.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز را با نازلترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهد.

پوسته قهرمان پادشاه کلش گیمز در کلش اف کلنز یک محصول جدید است که برای بازیکنانی که پاس گلد را برای جولای 2024 خریداری می کنند در دسترس است. این پوسته منعکس کننده تم ورزشکار ورزشی نقشه راه ژوئیه کلش اف کلن است. و پادشاه بربر را به یک ورزشکار بوکسور مانند با پیچ و تاب سلطنتی تبدیل می کند. مشابه پوسته های دیگر، طراحی و انیمیشن خاص خود را دارد که با سایر پوسته ها متفاوت است.

مقالات مرتبط »     پوسته نگهبان گابلین کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

پوسته قهرمان پادشاه کلش گیمز در کلش اف کلنز

قیمت

آخرین پوسته پادشاه بربر بلافاصله پس از خرید Gold Pass قابل دسترسی است که بسته به منطقه جغرافیایی بازیکن هزینه متغیری دارد. به عنوان مثال، بازیکنان در ایالات متحده می توانند پاس طلا را با قیمت 6.99 دلار خریداری کنند، در حالی که بازیکنان در هند می توانند آن را با قیمت 599 روپیه خریداری کنند. Gold Pass چندین مزیت از جمله معجون های آموزشی پوست جدید و سایر آیتم های درون بازی را ارائه می دهد.

طراحی

این پوسته پادشاه بربر را به یک محافظ بوکس مجهز می کند که با تاجی روی پیشانی او تزئین شده است تا موقعیت سلطنتی او را برجسته کند. او برای نابود کردن و محافظت از خود در جنگ، دستکش بوکس و یک محافظ سر دارد. لباس او شامل شورت سفید و یک جلیقه سفید است که هر دو با لهجه های برنز دور بازوهایش تزئین شده اند. او صندل های چرمی را روی پاهایش می پوشد و ظاهری شاهانه به او می بخشد.

در این پوست، پادشاه بربر همچنین یک مدال طلای دایره‌ای با طرح دستکش بوکس را با کمک پارچه‌های آبی و قرمز در نزدیکی سینه‌اش آویزان می‌کند.

انیمیشن های پوسته قهرمان پادشاه کلش گیمز

پوسته قهرمان پادشاه کلش گیمز دارای چندین انیمیشن پویا است که شخصیت را زنده می کند. در دهکده، پادشاه بربر موضع بوکس خود را حفظ می کند. ضربه زدن روی او باعث می شود چند مشت بزند، دستکش هایش را به هم بزند و با هیجان تشویق کند.

هنگامی که در نبرد مستقر می شود، با دستکش های بلند شده وارد می شود و با دو مشت به هدفش می زند، با جرقه هایی که بر اثر برخورد به پرواز در می آیند. فعال کردن توانایی عروسکی بربر او به او اجازه می‌دهد تا بربرهای استاندارد را بدون هیچ تغییری در ظاهرشان تولید کند.

وقتی در نبرد ناک اوت می شود، مستقیم می ایستد و محافظ سرش روی زمین است و مشت های وحشیانه می زند. در حالی که دوران نقاهت را می گذراند، بر روی محراب خود قرار می گیرد و سر خود را روی دست می گذارد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت