ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
پوسته نگهبان گابلین کلش

پوسته نگهبان گابلین کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

اسکین Goblin Warden کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و …

سوپرسل اخیراً پوسته نگهبان گابلین کلش اف کلنز جدید را منتشر کرده است. این به مجموعه عظیم آواتارهای Hero اضافه شده است که قبلاً پوسته Goblin Queen برای Archer Queen منتشر شده بود. یک کلکسیون فوق العاده منحصر به فرد و سطح بالا، پوسته Goblin Warden هزینه واقعی دارد. و Grand Warden شما را به یک اجنه شیطانی سبز رنگ تبدیل می کند که یک عصا با نوک عاج و یک بمب حمل می کند. علاوه بر این، یک لباس مجلسی بنفش، هودی و کفش های نوک تیز را بر روی Warden شما قرار می دهد.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

اگر مشتاقانه منتظر خرید کلکسیونی درون بازی هستید، پوسته نگهبان گابلین کلش اف کلنز یک معامله عالی است. با این حال، قابل ذکر است که اگر می خواهید یک مجموعه کامل از پوسته ها را برای قهرمانان خود بر اساس همان تم ها بسازید، شما باید منتظر ورود پوسته های قهرمان بربری و سلطنتی با مضمون گابلین باشید.

حال بیایید جزئیات دیگری از پوسته نگهبان گابلین کلش اف کلنز را بررسی کنیم.

مقالات مرتبط »      چگونه چالش «It’s All Fun and Clash Games» را در کلش آف کلنز 3 ستاره کنیم؟

هر آنچه که باید در مورد پوسته نگهبان گابلین کلش اف کلنز بدانید

می توانید پوسته نگهبان گابلین کلش اف کلنز را از فروشگاه درون بازی یا فروشگاه رسمی سوپرسل خریداری کنید. هزینه آن 9.99 دلار یا 899 روپیه است. اما این قیمت بسته به موقعیت جغرافیایی شما می تواند متفاوت باشد.

از آنجایی که این پوسته‌ای با تم اجنه است، دارای یک Grand Warden است که به یک گابلین سبز با گوش‌های نوک تیز، چکمه‌های بنفش، لبخندی شیطنت‌آمیز، و یک تک تک تبدیل شده است. علاوه بر این، به جای یک عصا ساده، پوست همان نوک با هلال عاج در یک دست و بمب در دست دیگر دارد. پوست عاج این عصا دارای یک نوار الاستیک است که به آن شبیه یک منجنیق غول پیکر می شود.

وقتی پوسته را باز می‌کنید تا آن را بررسی کنید، انیمیشن آن نگهبان بزرگ را به تصویر می‌کشد که با خنده‌ای تهدیدآمیز به سمت مرکز صفحه در حال دویدن است. به محض اینکه به موقعیت خود می رسد، بمبی را از جیبش بیرون می آورد و به آرامی آن را جادو می کند. سپس، آن را در هوا پرتاب می کند و بیننده را وادار می کند که یک انفجار پس از تماس با زمین را پیش بینی کند. در کمال تعجب، او آن را در لحظه قبل از برخورد به زمین، با منجنیق عصایی خود می گیرد.

با پیوستن به نقاط، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که این پوسته به‌جای شیوه‌ی اصلی حمله‌ی Warden با جادوی‌اش، دشمنان Grand Warden را با بمب‌هایش از عصا منجنیق کند.

علاوه بر تمام این ویژگی‌ها، پوسته دارای جلوه‌های بصری و صوتی و انیمیشن‌های خاص دیگری است که دلیل خرید آن را افزایش می‌دهد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت