ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
چالش 3 ستاره با هالند

چالش 3 ستاره با هالند در کلش اف کلنز : زمان بندی، نحوه ورود و موارد دیگر

چالش 3-star with Haaland کلش اف کلنز : برنامه زمانی، نحوه ورود و …

این مقاله به طور مفصل در مورد آخرین چالش 3 ستاره با هالند در کلش اف کلنز صحبت می کند. تا به شما کمک کند شانس خود را برای بردن پیراهن امضا شده این بازیکن افزایش دهید.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

سوپرسل در X اعلام کرده است که چالش 3 ستاره با هالند در کلش اف کلنز آخرین شانس بازیکنان برای برنده شدن یک پیراهن با امضای هالند است. این پست در 29 می 2024 منتشر شد. و برخی از اطلاعات اولیه را در مورد این رویداد به اشتراک گذاشت. عنوان آن نشان می‌دهد که بازیکنان باید از پوسته Haaland King در ارتش خود استفاده کنند تا در هنگام حمله، برای تکمیل کار، 3 ستاره دریافت کنند.

مقالات مرتبط »     سه بهترین استراتژی حمله الکترو دراگون در تاون هال 13 کلش اف کلنز 2024

چالش 3 ستاره با هالند در کلش اف کلنز

زمان بندی

چالش 3 ستاره با هالند در کلش اف کلنز در تاریخ 29 می 2024 در ساعت 15:00 UTC وارد بازی شد. طبق یک پست در وب سایت رسمی بازی، به مدت 72 ساعت در دسترس خواهد بود. این بدان معناست که در 1 ژوئن 2024 (شنبه، ۱۲ خرداد)، ساعت 3:00 بعد از ظهر UTC به پایان می رسد.

نحوه ورود

سوپرسل معیارهای شرکت در چالش 3 ستاره با هالند در کلش اف کلنز را اعلام کرد. می گوید:

  • در زمان اعلام چالش باید حداقل 13 سال سن داشته باشید
  • شما باید در مکانی باشید که بازی برای دانلود و بازی از طریق کانال های رسمی سوپرسل در دسترس باشد.
  • شرکت برای همه آزاد است.
  • بازیکنان برای شرکت باید تاون هال 6 یا بالاتر را داشته باشند.

اگر با این معیارها مطابقت دارید، می توانید وارد چالش شوید. پس از تکمیل آن، بازپخش حمله خود را در نظرات به اشتراک بگذارید. پس از پایان دوره چالش، توسعه دهنده دو برنده خوش شانس را به طور تصادفی انتخاب می کند. یکی از طریق یک پست X تعیین می شود و دیگری از طریق یک پست فیسبوک انتخاب می شود.

شما باید اتک تکراری خود را در زیر این پست هایی که این رویداد 3 ستاره با هالند در کلش اف کلنز را اعلام می کند، به اشتراک بگذارید. علاوه بر این، نظر شما باید با تگ زیر همراه باشد.

#CLASHWITHHAALAND

برای برندگان یک فرم گوگل از طریق پیامی در X و FB ارسال خواهد شد. آنها باید فرم را پر کنند تا سوپرسل از جزئیات حمل و نقل خود مطلع شود.

این یک شانس عالی برای جامعه است تا از طریق چالش 3 ستاره با هالند در کلش اف کلنز، پیراهنی را با امضای خود ستاره من سیتی برنده شود.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه همراهان سایت