ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
الکترو دراگون در تاون هال 13

3 بهترین استراتژی حمله الکترو دراگون در تاون هال 13 کلش اف کلنز 2024

سه بهترین استراتژی حمله Electro Dragon برای TH13 در Clash of Clans (2024) رتبه بندی شد

در این مقاله سه بهترین استراتژی حمله الکترو دراگون در تاون هال 13 کلش اف کلنز 2024 را رتبه بندی می کنیم.

کلش آف کلنز توسط SuperCell توسعه یافته است. و شامل حمله به پایگاه های دیگر بازیکنان برای کسب غنائم، منابع، امتیازات تجربه و موارد دیگر است. اجزای اصلی حمله ترکیب ارتش و استقرار نیروهای استراتژیک است. هر تاون هال دارای نیروهای مختلفی است که قفل آن ها باز شده است که باید از همان نیروها با دقت استفاده کنند تا حداکثر غنائم و غنائم را به دست آورند.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد.

Electro Dragon یکی از محبوب‌ترین نیروهای هوایی در کلش اف کلنز است. زیرا منجر به زنجیره‌ای از افکت رعد و برق می‌شود که قبل از باز کردن قفل Eagle Artillery به آسیب‌های زیادی کمک می‌کند.

مقالات مرتبط »     رویداد More Community کلش اف کلنز : جوایز، مایلستون ها و موارد دیگر

توجه داشته باشید:
این مقاله بر اساس نظر نویسنده است.

3 بهترین استراتژی حمله الکترو دراگون در تاون هال 13 کلش اف کلنز

3) Mass Electro Dragon

Mass Electro Dragon یکی از بهترین استراتژی های حمله الکترو دراگون در تاون هال 13 کلش اف کلنز است. این شامل ارسال هرزنامه Electro Dragons برای به دست آوردن حداکثر تخریب از پایه است. Mass Electro Dragon یک حمله خوب برای پایگاه هایی است که در آن دفاع ها به هم متصل هستند، بنابراین Electro Dragon می تواند آسیب زنجیره ای به دست آورد.

در این استراتژی هجومی، بازیکنان می توانند جادوها را با توجه به بیس جایگزین کنند. محبوب ترین طلسم هایی که در استراتژی حمله Mass Electro Dragons استفاده می شود، طلسم های Lightning، Rage و Freeze هستند. بازیکنان باید از طلسم های لایتنینگ برای از بین بردن دو دفاع هوایی استفاده کنند و سپس تمام الکترو دراگون ها را همراه با استون اسلمر و گرند واردن اسپم کنند. برای پاکسازی ساختمان های بیرونی و منحرف کردن حواس دفاعی باید از قهرمانان دیگر استفاده کرد.

ترکیب ارتش:

 • 10 اژدهای الکتریکی
 • 6 طلسم رعد و برق
 • 1 طلسم خشم
 • 3 طلسم فریز
 • بالون، طلسم فریز و سنگ کوب (کلن کستل)

2) Electro DragLoon

Electro DragLoon یکی از قدرتمندترین حملات هوایی در بازی است اگر به درستی استفاده شود. انجام این کار نیز بسیار آسان است. زیرا بازیکنان همیشه تجربه کافی در اجرای حمله اصلی DragLoon دارند. Electro DragLoon از استراتژی مشابهی استفاده می‌کند که در آن Electro Dragons به ساختمان‌ها حمله می‌کنند و به طور همزمان به بالون‌ها اجازه می‌دهند تا دفاع را از بین ببرند.

این استراتژی حمله بسیار ساده است:

ابتدا چهار اژدهای الکتریکی را به همراه دو بالون بر روی ساختمان‌های جداگانه رها کنید. این یک قیف برای باقیمانده‌های Electro Dragons، Grand Warden، Royal Champion و Stone Slammer ایجاد می‌کند. از طلسم های Rage در وسط پایه استفاده کنید و به Electro Dragon اجازه می دهد زنجیره ای از آسیب صاعقه ایجاد کند.

پس از آن باید از Archer Queen و Barbarian King برای پاکسازی ساختمان های بیرونی و منحرف کردن حواس دفاعی استفاده کرد. بازیکنان ممکن است طبق شرایط پایه، جادوهای Rage را با طلسم های Lightning جایگزین کنند.

ترکیب ارتش:

 • 9 الکترو اژدها
 • 6 بادکنک
 • 4 طلسم خشم
 • 3 طلسم فریز
 • بالن، طلسم خشم، طلسم فریز و سنگ کوب (کلن کستل)

1) Queen Walk Electro Dragon

استراتژی Queen Walk بدون شک بهترین استراتژی حمله الکترو دراگون در تاون هال 13 کلش اف کلنز است. که اکنون با قدرت های ویژه حتی بهتر شده است. این شامل استفاده از آرچر کوئین به همراه گروهی از شفا دهنده ها برای ساختن یک قیف و پاکسازی ساختمان های دفاعی حیاتی مانند برج های دوزخی، دفاع هوایی، توپخانه عقاب و پراکندگی است.

هنگامی که کویین واک دفاع های حیاتی را پاک کرد، بازیکنان باید اژدهای الکتریکی، قهرمان سلطنتی، بالون، گرند واردن و استون اسلمر را کنار بگذارند. از طلسم های باقیمانده روی نیروها استفاده کنید و به آنها اجازه دهید هسته پایه را پاک کنند. در همان زمان مراقب ملکه کماندار باشید و در صورت لزوم طلسم دیگری را روی او بگذارید. این حمله معمولاً با هر پایه TH13 کار می‌کند. اما اگر همه دفاع‌های حیاتی با هم در هسته وجود داشته باشند، باید از آن اجتناب شود.

ترکیب ارتش:

 • 7 الکترو اژدها
 • 5 شفا دهنده
 • 4 بادکنک
 • 4 طلسم خشم
 • 3 طلسم فریز
 • بالن، طلسم خشم، طلسم فریز و سنگ کوب (کلن کستل)

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت