ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
آپدیت Card Evolution

آپدیت Card Evolution کلش رویال : عرصه جدید و موارد دیگر

به روز رسانی بازی Card Evolution کلش رویال : Arena جدید و …

با شروع فصل جدید، با افزودن های بیشتر در آپدیت Card Evolution کلش رویال هیجان زده خواهید شد. جدیدترین به‌روزرسانی فصل در کلش رویال مجموعه‌ای از ویژگی‌های جالب و جدید را با محوریت عرصه Dark Elixir Cave معرفی می‌کند. با پوسته های جدید برج، احساسات و بهبودهای گیم پلی که بر مفهوم تکامل کارت در بازی متمرکز شده اند، لذت خواهید برد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

این مقاله تمام ویژگی‌های جدید موجود در فصل جدید کلش رویال را بررسی می‌کند. در زمان نگارش، این اضافات قبلاً در بازی گنجانده شده‌اند و می‌توانید از تمام عناصر موجود در این آپدیت Card Evolution استفاده کنید.

مقالات مرتبط »   ترفندهای دریافت shards بیشتر در کلش رویال برای مبتدیان

شکلک‌های Dark Elixir Cave arena، و موارد دیگر اضافه‌شده جدید به آپدیت Card Evolution کلش رویال هستند.

عرصه Dark Elixir Cave در حالت های بازی منحصر به فرد

عرصه Dark Elixir Cave به عنوان صحنه نبرد در این فصل جدید کلش رویال عمل می کند. شما می توانید انتظار تجربه ای جذاب و گرافیکی تماشایی با طراحی جذاب و تاکید بر اکسیرهای تاریک، نیروی حیاتی آپدیت Card Evolution را داشته باشید.

در حالی که Path of Legends عرصه اختصاصی خود را در بازی دارد، Dark Elixir Cave در درجه اول برای حالت های بازی منحصر به فرد موجود در منوی رویدادها در این بازی استراتژی استفاده می شود.

ایموت های جدید را بقاپید

احساسات هنوز هم یک راه محبوب برای برقراری ارتباط و بیان خود در این عنوان هستند. در آپدیت این فصل با شش احساس جدید مواجه خواهید شد. که هر کدام دارای کارت های تکامل یافته در بازی هستند. این شکلک ها به شما این امکان را می دهند که کارت های تکامل یافته مورد علاقه خود را به نمایش بگذارید و یک لمس شخصی به تعاملات درون بازی خود ارائه دهید.

یک احساس خنده دار که ناامیدی ناشی از از دست دادن اتصال WiFi را برجسته می کند، مطمئناً لبخند را به چهره بازیکنان می آورد و حس اجتماعی را تقویت می کند. در اینجا تمام احساسات موجود در بازی آمده است:

  • King: بدون WiFi (شاپ)
  • Evolved Barbarian: قدرت (مسیر افسانه ها)
  • Evolved Firecracker: سایز فوق العاده (سیزن شاپ)
  • Evolved Mortar: گابلین (رویال پس)
  • Evolved Royal Giant: خشمگین (سیزن شاپ)
  • Evolved Skeleton: شمشیر (سیزن شاپ)

تاور اسکین ها نیز در رویال پس موجود هستند

Tower skin ها

بعد جدیدی به زیبایی‌شناسی گیم‌پلی کلش رویال می‌دهند. و این فصل دو گزینه هیجان‌انگیز جدید را به همراه دارد. یکی از پوسته‌های برج در Gold Pass نشان داده شده است و ارزش بیشتری را برای مشترکین Gold Pass می‌افزاید.

گیتار راک و پوسته برج دوم در فروشگاه موجود خواهد بود. این شامل نقوش گیتار صورتی، آبی و بنفش زنده است. که به خوبی تم راک کمپین Card Evolution را تکمیل می کند. شما می توانید تجربه کلش رویال خود را با تقویت برج های خود با این پوسته های بصری خیره کننده شخصی کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت