ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
منظره غرب وحشی کلش

منظره غرب وحشی کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

منظره Wild West در Clash of Clans : هزینه، طراحی و …

این مقاله نگاهی به منظره غرب وحشی کلش اف کلنز، هزینه، طراحی و موارد دیگر دارد.

هر ماه، کلش آف کلنز به‌روزرسانی‌های جدیدی دریافت می‌کند. که نیروهای جدید، منابع، مناظر، پوسته‌های قهرمان، چالش‌های فصلی و سایر ویژگی‌ها را معرفی می‌کند. یکی از جدیدترین موارد اضافه شده به عنوان محبوب استراتژی موبایل، Wild West Scenery است. که به بازیکنان اجازه می دهد تا به خانه و پایگاه جنگی خود ظاهری متمایز ببخشند.

وبسایت ارزان جم با سابقه چندین ساله در زمینه خرید جم کلش اف کلنز به یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی این حوزه تبدیل شده است.

مناظر غرب وحشی بخشی از گلد پس ژوئن است که بر اساس موضوعی از غرب وحشی ساخته شده است. دارای پوسته قهرمان Wild West Grand Warden و تقویت‌های زیادی است که به شما کمک می‌کند تا حس موضوعی را به پایگاه خانه خود اضافه کنید.

مقالات مرتبط »      نقشه راه ژوئن 2024 کلش اف کلنز : تقویم رویداد، برنامه زمانی و موارد دیگر

منظره غرب وحشی کلش اف کلنز

طراحی

منظره غرب وحشی کلش اف کلنز جدیدترین مناظر بازی است که بازیکنان می توانند با پول واقعی از فروشگاه درون بازی خریداری کنند. همانطور که قبلاً ذکر شد، بخشی از Gold Pass ژوئن 2024 است که موضوعی از غرب وحشی دارد.

همانطور که از نامش پیداست، مناظر غرب وحشی، یک مناظر قدیمی است، با تعداد زیادی ریل و قطار که در اطراف پایگاه پرسه می‌زنند. همچنین شامل بسیاری از خانه های قدیمی است که به موضوع گلد پس ژوئن اضافه می شود و همچنین یک سد آبی که آب را به پایگاه توزیع می کند.

توضیحات رسمی منظره غرب وحشی کلش اف کلنز به شرح زیر است:

«به یک شهر کلاسیک مرزی غرب وحشی، با خیابان‌های غبارآلود، ساختمان‌های چوبی، و سالن‌های پرجنب‌وجوش زیر رشته‌کوه‌های وسیع قدم بگذارید.
آماده شوید و از قلمرو خود دفاع کنید!»

قیمت و نحوه باز کردن آن

بازیکنان می توانند مناظر غرب وحشی را با خرید آن از فروشگاه درون بازی به قیمت 559 INR یا 6.69 دلار باز کنند. در اینجا مراحلی وجود دارد که می توانید برای خرید آن دنبال کنید:

  • وارد فروشگاه درون بازی شوید.
  • مناظر غرب وحشی را در فضای پیشنهادات ویژه بیابید.
  • با کلیک بر روی پیشنهاد و پرداخت مبلغ، مناظر را خریداری کنید. می توانید با استفاده از کارت ها، بانکداری خالص، کدهای کوپن، UPI، کیف پول های پرداخت و سایر گزینه های موجود پرداخت کنید.
  • پس از تأیید پرداخت، به فروشگاه درون بازی بازگردید.
  • اکنون، تاون هال را انتخاب کنید، گزینه تغییر مناظر را انتخاب کنید. سپس روی “Wild West Scenery” ضربه بزنید. مناظر تغییر می کند و می توانید بازی را دوباره شروع کنید.

تغییر مناظر خود یکی از بهترین راه‌ها برای افزودن حسی متمایز به پایگاه شماست. برای بهبود بیشتر پایگاه خود، می‌توانید پوسته کلش آف کلنز Wild West Grand Warden را از گلد پس خریداری کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت