ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
نقشه راه ژوئن 2024 کلش

نقشه راه ژوئن 2024 کلش اف کلنز : تقویم رویداد، برنامه زمانی و موارد دیگر

June 2024 roadmap کلش اف کلنز : تقویم رویداد، برنامه زمانی و …

این مقاله تمام رویدادهای جدیدی را که نقشه راه ژوئن 2024 کلش اف کلنز اعلام کرده است را با چند بحث مفصل در مورد آنها فهرست می کند.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

پست نقشه راه ژوئن 2024 کلش آف کلنز کمی دیرتر از حد معمول به صفحه رسمی X بازی رسید. از آنجایی که جامعه به شدت در مورد فصل غرب وحشی و پوسته Wild West Warden هیجان زده است، نقشه راه برای آنها بسیار مهم خواهد بود. فصل جدید از 1 ژوئن 2024 شروع می شود و رویدادهای معمولی مانند کلن گیمز، لیگ کلن وار و سایر رویدادهای جدید را به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط »      3 بهترین استراتژی حمله دراگون برای تاون هال 10 در کلش اف کلنز (2024)

هر آنچه باید در مورد نقشه راه ژوئن 2024 کلش اف کلنز بدانید

نقشه راه ژوئن 2024 کلش اف کلنز لیگ های Clan War را در ابتدای این ماه آورده است. پس از یک ماه مه هیجان انگیز و پرحادثه با رویدادهای Clash with Haland، رویدادهای بیشتر جامعه و موارد دیگر، سوپرسل رویدادهای شگفت انگیز زیادی را برای این فصل نیز برنامه ریزی کرده است.

در اینجا یک بحث مختصر در مورد همه وقایع ذکر شده در پست رسمی X که در 1 ژوئن 2024 آمده است، وجود دارد.

لیگ کلن وار

رویدادهای این فصل با بازی Clan War League در نقشه راه ژوئن 2024 کلش اف کلنز آغاز می شود که از 1 ژوئن 2024 شروع شده و تا 10 ژوئن 2024 (دوشنبه، ۲۱ خرداد) ادامه دارد.

در این رویداد، قبیله ها در هفت جنگ متوالی با یکدیگر رقابت می کنند تا به برتری برسند. بازیکنان باید تا آنجا که ممکن است معجون های تقویت کننده قهرمان، تقویت ارتش و معجون های آموزشی جمع آوری کنند و نیروهای خود را هر روز آماده نبرد نگه دارند.

رویداد مدال سوپر تروپ

رویداد Super Troop Medal هر از چندگاهی فرا می‌رسد که توجه به سوپر تروپ رویداد متمرکز می‌شود. در طول این رویدادها، شما می توانید به پایگاه های دشمن حمله کنید تا مدال های منحصر به فرد رویداد را به دست آورید و بیشتر برنده شوید.

این فصل، رویداد مدال سوپر تروپ در 11 ژوئن 2024 برگزار می شود و تا 21 ژوئن 2024 (جمعه، ۱ تیر) ادامه خواهد داشت. به نظر می رسد که کل جامعه این بار بر اساس برنامه رویداد نقشه راه ژوئن 2024 کلش اف کلنز بر روی Super Wall breakers تمرکز خواهد کرد.

رویداد Streak

رویداد خطی در 19 ژوئن 2024 می آید و تا 29 ژوئن 2024 (شنبه، ۹ تیر) ادامه خواهد داشت. این رویداد 10 روزه بازیکنان را به چالش می کشد تا یک خط را حفظ کنند، که تنها با تکمیل چالش ها روزانه امکان پذیر است.

کلن گیم

در نهایت، سوپرسل طبق نقشه راه ژوئن 2024 کلش اف کلنز، کارها را در این فصل جدید با Clan Game ها به پایان خواهد رساند. کلن گیمز از جمله رویدادهای مورد علاقه جامعه هستند که معمولاً در هفته پایانی این فصل از راه می رسند.

این فصل شاهد شروع این رویداد در 22 ژوئن 2024 (شنبه، ۲ تیر) خواهیم بود. و دارایی‌های درون بازی فراوانی است که می‌توانید با کمک همکلاسی‌های خود به دست آورید. کلن گیمز در 28 ژوئن 2024 (جمعه، ۸ تیر) به پایان می رسد.

فصل Wild West کلش اف کلنز شما را به دنیای کابوی ها می برد و پوسته های منحصر به فرد دیگر قهرمانان را جدا از پوسته Wild West Warden به همراه خود می آورد. این پوسته ها در فروشگاه داخل بازی در دسترس خواهند بود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت