ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
خطای تاون هال 16

خطای تاون هال 16 باعث می شود که بازیکنان پیشرفت خود را از دست بدهند

خطای Clash of Clans Town Hall 16 باعث می شود که بازیکنان در اواسط اتک پیشرفت خود را از دست بدهند

در این مقاله به خطای تاون هال 16 جدید در کلش اف کلنز و راه حلی برای رفع این مشکل می پردازیم.

خرید جم کلش و خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز را از معتبرترین سایت خرید جم ، ارزان جم تجربه کنید. با جم  می توانید از دوستان خود پیشی بگیرید و قدرت های قدرتمندتری برای خود ایجاد کنید.

یک خطای جدید Town Hall 16 کلش اف کلنز باعث شد که بازیکنان در اواسط حمله پیشرفت خود را از دست بدهند. و سر و صدای زیادی در جامعه ایجاد کرد و باعث شد سوپرسل با یک پست در صفحه رسمی X عنوان به این مشکل رسیدگی کند. طبق پست رسمی، تعداد زیادی از بازیکنان قربانی یک باگ اخیر در COC شده‌اند. که باعث قطع ارتباط آنها در اواسط حمله شد.

مقالات مرتبط »     بهترین راه ها برای بدست آوردن مکعب یخ رایگان در کلش اف کلنز

خطای تاون هال 16  کلش اف کلنز باعث ایجاد مشکل برای جامعه شد

سوپرسل اخیراً با معرفی اخیر کلش اف کلنز در آوریل 2024 با معرفی سطح جدیدی برای Clan Castle جامعه را شگفت زده کرد. پس از این به روز رسانی، بازیکنان اجازه داشتند دو نوع مشابه یا متفاوت از Siege Machines را به همنوعان اهدا کنند. بازیکنان می‌توانند هر دوی این ماشین‌های محاصره را به جنگ ببرند، اما می‌توانند تنها از یکی در حملات خود استفاده کنند.

در حالی که به‌روزرسانی جدید با استقبال گرم جامعه مواجه شد، به نظر می‌رسد که از زمان این به‌روزرسانی، برخی از بازیکنان بالاتر تاون هال قربانی یک باگ شده‌اند. طبق پست رسمی در 20 آوریل 2024، بازیکنان بر اثر خطای تاون هال 16 یا در اواسط اتک از بازی جدا می شوند یا تکرار حمله نتایج نادرستی را نشان می دهد.

سوپرسل در پست رسمی X خود به این موضوع پرداخت و گفت که در حال حاضر در حال بررسی این خطای تاون هال 16 کلش اف کلنز هستند. با این حال، به نظر می رسد که توسعه دهنده یک راه حل احتمالی برای این مشکل را ذکر کرده است.

طبق پست رسمی X، استفاده از تنها یکی از دو اسلات Clan Castle Reinforcement برای Siege Machine Donation از بروز این مشکل در اکثر موارد جلوگیری می کند. سوپرسل بابت مشکلی که این خطای تاون هال 16 کلش آف کلنز ایجاد کرده است عذرخواهی کرده و از صبوری جامعه تشکر کرده است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت