ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مکعب یخ رایگان در کلش

بهترین راه ها برای بدست آوردن مکعب یخ رایگان در کلش اف کلنز

بهترین راه برای بدست آوردن Ice Cubes در کلش اف کلنز

تنها یک راه برای دریافت مکعب یخ رایگان در کلش اف کلنز وجود دارد. ما در مورد آن به تفصیل صحبت خواهیم کرد. و روشی مخفی را مورد بحث قرار خواهیم داد که بسیاری از افراد جامعه از آن بی اطلاع هستند.

وبسایت ارزان جم با سابقه چندین ساله در زمینه خرید جم کلش اف کلنز به یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی این حوزه تبدیل شده است.

از زمان آغاز رویداد Rocket Balloon Spotlight، کلشرها در تلاش بودند تا راه های مختلفی برای بدست آوردن مکعب های یخ در کلش اف کلنز ابداع کنند. رویداد نورافکن همان مسیر پیشرفت نقشه‌های راه ماهانه را دنبال می‌کند. پس می‌توانید با جمع‌آوری مکعب‌های یخ، پاداش‌های شگفت‌انگیز زیادی را باز کنید. از آنجایی که این جوایز شامل منابع اضافی و مهمتر از همه، Ores رایگان است، بازیکنان سعی می کنند رویداد را در اسرع وقت تکمیل کنند.

مقالات مرتبط »    رویداد Streak کلش اف کلنز 2024 : وظایف، جوایز و موارد دیگر

چگونه مکعب یخ رایگان در کلش اف کلنز دریافت کنیم؟

بهترین راه برای به دست آوردن مکعب یخ رایگان در کلش اف کلنز، حمله به پایگاه های دشمن در نبردهای چند نفره است. با این حال، رویداد Rocket Balloon Spotlight تنها تا 24 آوریل 2024 (چهارشنبه، ۵ اردیبهشت) ادامه خواهد داشت. پس مکعب های یخی که از پایگاه های دشمن دریافت می کنید ممکن است کافی نباشند. برای کشف راه‌های مختلف برای گرفتن این توکن‌های منحصر به فرد رویداد برای پاداش‌های سودآور، ادامه دهید.

حمله در نبردهای چند نفره

شما می توانید با حمله به پایگاه های دشمن در نبردهای چند نفره، مکعب های یخ زیادی به دست آورید. هر حمله سه ستاره به پایگاه دشمن، 450 مکعب یخ به صورت رایگان (150 برای هر ستاره) به شما می دهد. با این حال، اگر از بالون های موشکی استفاده می کنید، می توانید 225 مکعب یخ اضافی برای هر حمله دریافت کنید.

بالن های موشکی اولین جایزه در مسیر پیشرفت این رویداد هستند. بنابراین حتی اگر متعلق به تالار پایین‌تری هستید و هنوز به بالون‌های موشکی دسترسی ندارید، نگران نباشید. در طول این رویداد می توانید با اولین حمله معمولی تک ستاره به پایگاه دشمن، قفل آنها را باز کنید.

مکعب یخ رایگان در کلش آف کلنز را از سازندگان محتوا دریافت کنید

این یک روش مخفی برای بدست آوردن مکعب یخ رایگان در کلش اف کلنز است که بسیاری از افراد جامعه از آن اطلاعی ندارند. سوپرسل به سازندگان محتوای COC اجازه می دهد هدایای رایگان برای Ice Cubes برگزار کنند. این سازندگان در حال ارسال لینک در پلتفرم های رسانه های اجتماعی خود هستند. برای دریافت 150 مکعب یخ و 150 مدال فوق العاده در این رویداد می توانید روی این لینک ها کلیک کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت