ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
آپدیت سال نو قمری کلش

آپدیت سال نو قمری کلش اف کلنز 2024 : اژدهای جدید و تاریخ انتشار احتمالی

به روز رسانی Lunar کلش اف کلنز : New Dragon ، تاریخ انتشار مورد انتظار و …

این مقاله به بررسی تخم‌مرغ‌ها و نشت‌های عید پاک می‌پردازد. و حدس می‌زند که سوپرسل چه چیزی را برای آپدیت سال نو قمری کلش اف کلنز در نظر گرفته است.

سوپرسل ممکن است به‌روزرسانی قمری کلش آف کلنز را در فوریه امسال برای جشن سال نو چینی، به نام سال نو قمری، منتشر کند. سال گذشته، توسعه‌دهنده رویدادهای مختلفی را برای این مناسبت برگزار کرد و آیتم‌های تزئینی متعدد، جوایز و نیروهای محدود زمانی را ارائه کرد. این بار، مطابق با تخم‌مرغ‌ها و نشت‌های اخیر عید پاک، احتمالاً شاهد یک سرباز جدید و بسیاری درگیری‌های جدید دیگر خواهیم بود.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز را با نازلترین قیمت برای کاربران فراهم آورد.

Redditor ZybVX یک منبع قابل اعتماد برای افشای اطلاعات کلش اف کلنز است. وی اخیراً پستی را منتشر کرده است که به ورود یک سرباز جدید و سایر موارد در آپدیت سال نو قمری کلش اف کلنز اشاره می کند.

مقالات مرتبط »     بهترین DNS برای کلش اف کلنز

آپدیت سال نو قمری کلش اف کلنز بررسی شد

یک استریمر هندی کلش آف کلنز، Prettex Gaming، ویدیویی را منتشر کرده است که در آن تخم مرغ های عید پاک اخیر را باز می کند. و اشاره ای به ورود یک سرباز جدید Dragon در به روز رسانی COC دارد. به عنوان مثال، در پست بالا، می توانید سر کوچک یک اژدهای چینی را در گوشه پایین سمت راست ببینید که شبیه هیچ سرباز قبلی نیست.

علاوه بر این، از آنجایی که سال 2024 سال اژدها است، طبق تقویم چینی، این امکان وجود دارد که سوپرسل یک سرباز جدید دراگون را به مناسبت این مناسبت منتشر کند.

طبق اطلاعات منتشر شده از Redditor ZybVX، این سرباز جدید Water Dragon نام دارد. که می تواند گلوله های آبی را تنفس کند و به چندین هدف در یک زمان مانند Electro Dragon حمله کند.

با این حال، نمی توان با قاطعیت گفت که این سرباز جدید دائمی خواهد بود. با توجه به اینکه توسعه دهنده اخیرا یک سرباز جدید Root Ryder را در آپدیت اخیر Clash of Clans TH16 منتشر کرده است. و بعید است که دو سرباز را به عقب معرفی کند. -بازگشت.

افشای اطلاعات همچنین حاکی از آزادی یک سرباز دیگر به نام Firecracker است که شبیه یک Scattershot در حال حرکت است. اگر این نشت ها را باور کرد، این نیرو می تواند با گلوله های توپ به ساختمان های مجاور حمله کند و DPS بالایی دارد اما HP پایینی دارد.

برای استفاده حداکثری از Firecrackers، می‌توانید از آن‌ها با کلش آف کلنز Grand Warden مجهز به Rage Gem استفاده کنید. که باعث می‌شود آنها سریع‌تر از پایگاه خارج شوند. همچنین، آنها به دلیل فضای کم مسکن، نیروهای قیف کننده عالی را ایجاد می کنند.

آپدیت سال نو قمری کلش اف کلنز کی میاد؟

کلش آف کلنز شروع به پخش تخم‌مرغ‌های عید پاک کرده است. که نشان‌دهنده ورود نیروهای مذکور است. پس اشتباه نخواهد بود اگر بگوییم که آپدیت سال نو قمری کلش اف کلنز نزدیک است. علاوه بر این، طبق تقویم چینی، سال نو قمری در 10 فوریه 2024 (شنبه، ۲۱ بهمن) رخ می دهد. بنابراین، می توان انتظار داشت که این به روز رسانی در دو هفته اول فوریه برسد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت