ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سال نو قمری کلش

سال نو قمری کلش اف کلنز : سربازان جدید، تجهیزات قهرمان حماسی، و …

Lunar New Yea کلش اف کلنز : سربازان جدید، تجهیزات قهرمان حماسی، و …

رویدادهای جشن سال نو قمری کلش اف کلنز با تعداد زیادی از نیروهای جدید، تجهیزات قهرمان حماسی و غیره به صورت زنده برگزار می شود. صفحه رسمی CoC ویدیویی را در 7 فوریه 2024 منتشر کرد. که در آن آخرین جنبه‌های رویداد جشن سال نو قمری، از جمله جشنواره اژدها، مدال‌های اژدها و غیره، اما نه محدود به آن، توضیح داده شد.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد تا کاربران بتوانند با رضایت کامل از این وب سایت خرید کنند.

شما می‌توانید با آخرین تجهیزات قهرمان حماسی آرچر کوئین، تخریب‌های سردی را بر روی پایگاه‌های دشمن انجام دهید. و از Firecrackers و موشک‌اندازهای آن‌ها برای وارد کردن خسارات عظیم به ساختمان‌های مخالف استفاده کنید. برای بررسی همه چیزهایی که باید در مورد رویداد سال نو قمری کلش اف کلنز بدانید، ادامه دهید.

مقالات مرتبط »     نقشه راه فوریه 2024 کلش اف کلنز : تقویم رویدادها، نقشه راه و موارد دیگر

آپدیت جدید سال نو قمری کلش اف کلنز، اژدهای Azure، Firecrackers و Frozen Arrow را به همراه دارد.

مانند هر رویداد خاص با زمان محدود دیگر، سال نو قمری کلش اف کلنز نیز تعدادی سرباز انحصاری رویداد هیجان انگیز را به ارمغان می آورد. Azure Dragons و Firecrackers برای شورش در پایگاه های دشمن طراحی شده اند.

این مقاله در مورد آخرین نیروها و تجهیزات قهرمان صحبت می کند.

Firecrackers

فشفشه‌ها جدیدترین نیروهای ویژه رویداد هستند که آسیب‌های ناشی از پاشش را وارد می‌کنند. این سرباز جدید با راکت انداز حمله می کند تا به هدف و ساختمان های اطراف آن آسیب زیادی وارد کند.

با این حال، از آنجایی که آنها با پرتابگرهای راکت حمله می کنند، پس زدن پرتابگر کمی او را به عقب می راند و سرعت حمله او را کاهش می دهد.

Azure Dragon

موردانتظارترین گروه اژدها در چند وقت اخیر بالاخره به کلش اف کلنز رسید. اژدهای لاجوردی قدرتمندترین نوع اژدها در CoC است. این موشک دارای نقاط برخورد بسیار بالایی است و هم واحدهای زمینی و هم هوایی را هدف قرار می دهد. هر یک از حملات آن آسیب بیشتری به ساختمان های پشت هدف اصلی وارد می کند.

Frozen Arrow: جدیدترین تجهیزات قهرمان حماسی برای آرچر کوئین

Frozen Arrow جدیدترین تجهیزات قهرمان حماسی است که در آپدیت سال نو قمری کلش اف کلنز وارد شده است. انجمن CoC قبلاً فقط یک Epic Hero Equipment را تجربه کرده است (یعنی Goiant Gauntlet برای پادشاه بربر).

آخرین تجهیزات قهرمان حماسی آرچر کوئین دشمن را کاهش می دهد. و همچنین حرکت دفاعی و سرعت حمله آنها را نیز به خطر می اندازد و ملکه را برای کوئین واک و سایر استراتژی های مشابه مؤثرتر می کند. هنگامی که ملکه با ویال نامرئی ترکیب شود، ملکه می تواند در سکوت وارد پایه اصلی شود. با این حال، اگر آن را با تجهیزات پیکان غول پیکر ترکیب کنید، ممکن است به شما کمک کند تا بسیاری از دفاع ها را به راحتی کاهش دهید.

توجه داشته باشید:
اگر تجهیزات قهرمان حماسی جدید را با هر یک از تجهیزات موجود ترکیب کنید، باید یکی دیگر را ترک کنید. بنابراین، بهتر است در استراتژی های حمله خود با این تجهیزات قهرمان جدید تجدید نظر کنید.

چگونه می‌توان این نیروهای جدید با محدودیت زمانی و تجهیزات قهرمان حماسی را در به‌روزرسانی سال نو قمری کلش اف کلنز دریافت کرد؟

این عناصر جدید بسیار سودآور هستند. پس شما باید قفل نیروهای با زمان محدود را باز کنید و تجهیزات قهرمان حماسی را از Trader Shop خریداری کنید. در اینجا نحوه دستیابی به این آخرین نیروها و تجهیزات منحصر به فرد رویداد آمده است.

هنگامی که پس از پخش زنده جشنواره اژدها وارد بازی می شوید، یک Dragon Pinata را در سمت بالای دهکده خانگی خود خواهید دید. شما می توانید در نبردهای چند نفره به روستاهای دیگر حمله کنید تا پاکت های قرمز جمع آوری کنید. شما می توانید تعداد مشخصی پاکت برای تخریب ساختمان های انتخاب شده در دهکده دشمن دریافت کنید.

مسیر پیشرفت در داخل Dragon Pinata مشابه مسیر Seasonal Pass خواهد بود. جمع آوری تعداد معینی از پاکت قرمز به شما کمک می کند تا سنگ معدن را بدست آورید، دهکده خود را تقویت کنید، و پاداش های دیگر مانند سربازان محدود به زمان. همچنین به شما کمک می کند مدال های اژدها را کسب کنید.

مدال‌های اژدها می‌توانند به شما کمک کنند پوسته ها، رون‌ها و سایر جوایز ویژه جشنواره اژدها Grand Warden را دریافت کنید. مهمتر از همه، شما می توانید از 3100 مدال اژدها برای خرید تجهیزات قهرمان فلش منجمد از فروشگاه ویژه Trader’s Dragon Festival استفاده کنید.

در اینجا لیستی از اقلام موجود در برگه Traders’ Dragon Festival و قیمت آنها آمده است.

  • : 3100 D فلش منجمدمدال اژدها
  • پوسته گراند واردن: 4650 مدال
  • سنگ معدن ستاره ای: 320 مدال اژدها
  • سنگ معدن درخشان: 280 مدال اژدها
  • سنگ معدن ستاره ای: 325 مدال اژدها
  • تزیینات بروزرسانی سال نو قمری کلش اف کلنز: 1025 مدال اژدها
  • رون ها: 3100 مدال اژدها
  • آیتم های جادویی: اعم از 200 تا 310 مدال اژدها
  • کتناب جادویی: 1900 مدال اژدها

Frozen Arrow در جدیدترین به‌روزرسانی سال نو قمری کلش اف کلنز در دسترس خواهد بود. پس شایعات درباره موجود بودن دستکش غول پیکر در فروشگاه Regular Traders Shop تقویت شده است.

آخرین به‌روزرسانی کلش آف کلنز، جنبه‌های جالب زیادی را به عنوان استراتژی آنلاین موبایل سوپرسل اضافه می‌کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت