ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مناظر فوتبال کلش

مناظر فوتبال کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

Football Scenery کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

این مقاله تمام جزئیات مربوط به مناظر فوتبال کلش اف کلنز از جمله هزینه، طراحی و موارد دیگر را برجسته می کند.

از خرید جم کلش اف کلنز برای ارتقاء و به روز رسانی یا خرید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی استفاده کنید.

مناظر فوتبال کلش اف کلنز بخشی از رویدادهای با موضوع هالند در ماه مه 2024 است. این مناظر برای خرید در دسترس است. و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا دهکده‌های خود را تزئین کنند و ظاهر خود را به طور کامل تغییر دهند. این عناصر یک استادیوم فوتبال را منعکس می کند. و می تواند با ضربه زدن روی تاون هال و انتخاب گزینه Change Scenery اعمال شود.

مقالات مرتبط »     پوسته قهرمان کینگ هالند کلش اف کلنز : هزینه، طراحی و موارد دیگر

مناظر فوتبال کلش اف کلنز

هزینه متغیر

هزینه این مناظر بر اساس منطقه جغرافیایی بازیکنان متفاوت است و می توان آن را با ارز محلی خریداری کرد. به عنوان مثال، کسانی که در ایالات متحده زندگی می کنند می توانند این مناظر را به قیمت 6.99 دلار از فروشگاه درون بازی خریداری کنند.

طراحی

مناظر فوتبال کلش اف کلنز شامل یک زمین فوتبال است که توسط سکوهای تماشاگران احاطه شده است. شبیه به مسابقه بزرگ UCL که با شب های پر ستاره برجسته شده است.

در بالای تونل بازیکنان، یک فوتبال بزرگ است که از درون نورانی شده است. که برای جشن گرفتن این مناسبت به زیبایی می چرخد. یک طرف جایگاه با یک اخطار آبی تزئین شده است. در حالی که طرف دیگر دارای رنگ قرمز آتشین است که نماد رقابت و شدت بازی است.

با حرکت به سمت شمال شرقی، جایگاه تماشاچی دیگری نمایان می شود. در مرکز آن جعبه ای مرموز قرار دارد که در کنار آن مشعل های سوزان قرار گرفته است. که دارای چهره ای متالیک گابلین با چشمان قرمز درخشان است. به طور متناوب، گابلین واقعی به زمین حمله می کند، و قبل از ناپدید شدن در شب، در کناره ها دارت می زند.

در جنوب شرقی، پشت جایگاه یک ورودی به استادیوم را نشان می دهد. که با نوارهای آبی و قرمز مشخص شده است. در همان نزدیکی، یک پایه چوبی عجیب و غریب، آیتم‌های مختلفی را برای بهبود تجربه روز مسابقه ارائه می‌کند و به محیط پر جنب و جوش می‌افزاید.

در نهایت، به سمت جنوب غربی، ورودی دیگری از پشت جایگاه اشاره می کند. که توسط مشعل آبی تاج گذاری شده است. در مجاورت آن یک زمین تمرین قرار دارد که در آن دو غول مهارت های خود را تقویت می کنند و ضربات خود را با دقت و قدرت تمرین می کنند.

ویژگی های خاص

در میان استادیوم شلوغ، چندین ویژگی خاص توجه را به خود جلب می کند. قایق بیلدر بیس که توسط رانشگرها برای حفظ موقعیت هوایی خود به حرکت در می آید، خط افق را فرمان می دهد. با این حال، گاهی اوقات، تکه‌هایی از این کشتی را می‌توان روی زمین دید که منتظر مونتاژ مجدد هستند.

علاوه بر این، Clan Capital Blimp و Forge سفارشی سازی منحصر به فردی را برای این مناظر دریافت می کنند. بالکن یک توپ سیخدار در کنار خود دارد، در حالی که فورج با افتخار یک فوتبال نورانی و دو مشعل قرمز آتشین را به نمایش می‌گذارد که حسی از ذوق به اطراف می‌افزاید.

در همین حال، یک موسیقی آرام بخش خاص به مناظر فوتبال کلش اف کلنز متصل شده است تا آن را برای بازیکنان جذاب تر کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت