ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
آپدیت فوریه کلش

آپدیت فوریه کلش اف کلنز 2024 : طلسم رشد بیش از حد و نوارهای پیشرفت

به‌ روز رسانی February 2024 کلش اف کلنز : طلسم Overgrowth ، نوارهای پیشرفت و …

این مقاله تمام جزئیات آخرین آپدیت آپدیت فوریه کلش اف کلنز 2024 را پوشش می دهد.

برای خرید جم کلش آف کلنز تنها به ایمیل سوپرسل آیدی نیاز است و سپس همکاران ما کدی که به ایمیل شما ارسال شده را از شما میگیرند و بدون اطلاعات دیگری جم به اکانت شما در کمتر از 30 دقیقه واریز می شود.

به‌ روز رسانی ماه فوریه Clash of Clans هم‌اکنون برای دانلود از اپ استور و پلی استور در دسترس است. و تجربیات جدیدی را ارائه می‌کند. در این به‌ روز رسانی، سوپرسل مجموعه‌ای از اضافات و پیشرفت‌های هیجان‌انگیز را با هدف افزایش گیم‌ پلی و تعامل بازیکنان ارائه می‌کند. محور اصلی اینها، طلسم جدید قدرتمند جدید، نوارهای پیشرفت، و بسیاری موارد دیگر است.

مقالات مرتبط »     بهترین نکات و ترفندهای  کلش اف کلنز برای مبتدیان در سال 2024

تغییرات اعمال شده در آپدیت فوریه کلش اف کلنز 2024

معرفی طلسم رشد بیش از حد

محور اصلی این به‌روزرسانی کلش آف کلنز، طلسم Overgrowth است. یک اکسیر تاریک که در سطح 12 تاون هال موجود است. طلسم رشد بیش از حد، ساختمان‌ها را در شعاع وسیع خود منجمد می‌کند. و با استقرار ریشه‌های درخت در اطراف این ساختمان‌ها، آنها را برای مدت زمان قابل توجهی در برابر حملات نامرئی و غیرقابل نفوذ می‌کند.

تحت تأثیر این طلسم، نیروها از این ساختارهای بی حرکت عبور می کنند و امکان پیشروی استراتژیک به سمت پیروزی را فراهم می کنند. Spell Overgrowth در کلش اف کلنز لایه جدیدی از عمق تاکتیکی را اضافه می کند. و راه های جدیدی را برای استراتژی های خلاقانه معرفی می کند.

نوارهای پیشرفت بازمی گردد

پس از تقاضای مداوم، Progress Bars در آپدیت فوریه کلش اف کلنز 2024 یک بازگشت پیروزمندانه به دست می‌آورد. این شاخص‌های بصری بینش ارزشمندی را در مورد پیشرفت ساختمان‌ها، نیروها، تله‌ها و موارد دیگر به سمت حداکثر سطوحشان ارائه می‌دهند.

با ارائه یک نمایش واضح از پیشرفت، بازیکنان می‌توانند استراتژی بهتری برای ارتقاء خود داشته باشند. و منابع را به طور مؤثر تخصیص دهند و پتانسیل توسعه خود را به حداکثر برسانند.

ارتقای تاون هال 16

برای بازیکنان باتجربه‌ای که به رده‌های بالای پیشرفت تاون هال می‌رسند، این به‌ روز رسانی اخبار خوش‌آمدگویی را در قالب ارتقاء تاون هال 16 به ارمغان می‌آورد. با این پیشرفت، ساختمان‌ها، دفاع‌ها و نیروها سطوح ارتقاء بیشتری دریافت می‌کنند و قدرت و قابلیت‌های خود را تقویت می‌کنند.

علاوه بر این، یک تغییر ظریف اما تاثیرگذار برای ساختمان Blacksmith رخ می دهد:

ساختمان Blacksmith را می توان با استفاده از Elixir به جای طلا به روز کرد.

این پیشرفت‌ها تضمین می‌کنند که بازیکنان فرصت‌های زیادی برای تنظیم پایگاه‌ها و ارتش‌های خود برای مقابله با چالش‌های در حال تحول میدان نبرد دارند.

ارتقاء به قطعات دیوار و رابط کاربری

ساختارهای دفاعی نقش مهمی در تقویت پایگاه فرد ایفا می‌کنند. در نتیجه آپدیت فوریه کلش با ارتقای دیوار گسترش می‌یابد و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا 250 قطعه دیوار را به سطح 17 ببرند. این به بازیکنان کمک می‌کند تا دفاع خود را تا سطح بیشتری تقویت کنند و سنگرهای خود را در برابر مهاجمان احتمالی تقویت کنند.

آپدیت فوریه کلش اف کلنز 2024 علاوه بر ویژگی‌های گیم‌پلی، پیشرفت‌هایی را در رابط کاربری (UI) و عملکرد بازی به ارمغان می‌آورد. رهبران قبیله می‌توانند پیام‌ها یا اطلاعیه‌های مهم را در یک برگه پیام پین اختصاصی در کانال چت قبیله پست این به‌ روز رسانی پین کنند.

علاوه بر این، اعضای قبیله اکنون می‌توانند با افزودن شکلک‌ها به پیام‌ها و انتخاب از میان مجموعه‌ای از شکلک‌ها، خود را واضح‌تر بیان کنند. این اصلاحات رابط کاربری باعث تقویت ارتباطات و رفاقت بیشتر در بین قبیله ها می شود و پیوندهای جامعه را تقویت می کند.

در نتیجه، آپدیت فوریه کلش اف کلنز 2024 ، دوران جدیدی از نوآوری‌های گیم‌پلی و بهبود تجربه کاربر را نوید می‌دهد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت