ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ترفند کلش اف کلنز

7 بهترین نکته و ترفند کلش اف کلنز برای مبتدیان در سال 2024

هفت بهترین tips and tricks کلش اف کلنز برای مبتدیان 2024

اگر تازه کار هستید، پس به جای درستی آمده اید! در این مقاله، ما چند نکته و ترفند کلش اف کلنز را بیان خواهیم کرد که مطمئناً به شما در بازی کمک می کند.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد.

از زمان انتشار بیش از یک دهه پیش، کلش آف کلنز یکی از محبوب ترین بازی های استراتژی موبایل بوده است. این به دلیل چند عامل مانند کنترل آسان گیم پلی، گرافیک رضایت بخش، و مکانیک قرار دادن واحد استراتژیک است. بنابراین، تعجب آور نیست که میلیون ها نفر همچنان کلش آف کلنز را بازی می کنند. و تعداد زیادی از تازه واردان هر روز به این سرگرمی می پیوندند.

مقالات مرتبط »     بهترین گوشی ها برای کلش اف کلنز در سال 2024 کدامند؟

در اینجا 7 بهترین نکته و ترفند کلش اف کلنز برای بازیکنان کاملاً جدید در سال 2024 آورده شده است.

1) به یک قبیله بپیوندید

تعداد زیادی فروم آنلاین کلش آف کلنز در Reddit و Discord وجود دارد. و بسیاری از اعضا مرتباً افراد جدیدی را به قبیله های خود جذب می کنند. شما می توانید در این پلتفرم ها به دنبال بازیکنان همفکر خود بگردید و به انجمن آنها بپیوندید. کلن ها در کلش آف کلنز اساساً اصناف هستند که در آن افراد منابع و نیرو اهدا می کنند و با هم به جنگ می روند.

مراقب افرادی باشید که در حال جذب اعضای جدید در قبیله خود هستند. پیوستن به یک قبیله راهی عالی برای یادگیری سریعتر اصول بازی و رقابت ماندن با سایر اعضای قبیله است.

2) اهدا و درخواست نیرو از اعضای قبیله

یکم ترفند کلش اف کلنز برای یک تازه وارد این است که بخشی از یک قبیله باشد. زیرا به آنها امکان می دهد سریعتر منابع را به دست آورند. و همچنین به آنها کمک می کند یا از اعضای قبیله درخواست نیرو می کند. هنجارهای اجتماعی قبیله جدید خود را دنبال کنید و به طور منظم در صورت درخواست اعضای قبیله خود به آنها نیرو اهدا کنید. همچنین، در زمانی که بیشتر به آنها نیاز دارید، از درخواست نیروهای اضافی از اعضای تیم خود دریغ نکنید.

3) ساختمان ها را به صورت استراتژیک قرار دهید

شاید مهم ترین ترفند کلش اف کلنز قرار دادن ساختمان های شما در مکان مناسب باشد. همیشه تاون هال خود را در مرکز محل سکونت خود قرار دهید. به این ترتیب، حریف شما نه تنها باید دیوارها را بشکند، بلکه باید به سمت تاون هال شما به جلو حرکت کند.

علاوه بر این، همیشه Builder’s Hut خود را در گوشه و کنار محل سکونت خود قرار دهید. به این ترتیب، حتی اگر حریف شما موفق به تخریب تاون هال شما شود، در بیشتر مواقع زمان تمام می شود و می توانید شهرک خود را بازسازی کنید. اگر Builder’s Hall شما در یکی از گوشه‌ها باشد، احتمالاً مخالفان شما زمان لازم را برای تخریب همه چیز در دهکده شما نخواهند داشت.

4) به ارتقاء دیوارها ادامه دهید

بازیکنان جدید اغلب اهمیت دیوارها در کلش آف کلنز بر ساختمان ها را نادیده می گیرند. با این حال، دیوارها اولین خط دفاعی شما در بازی هستند و باید جدی گرفته شوند.

جدای از ارتقاء استحکام دیوارهای خود در فواصل زمانی منظم، یادگیری نحوه قرار دادن آنها به صورت تاکتیکی نیز به همان اندازه مهم است. علاوه بر این، توصیه می شود برای دفاع قوی از سکونتگاه جدید خود، با یک سیستم دیوارهای دو لایه شبیه به شهر باستانی اورشلیم بروید. تله هایی را در بین دو سیستم دیواری قرار دهید تا شهرک خود را به قلعه ای غیر قابل نفوذ تبدیل کنید.

5) جواهرات را زیاد خرج نکنید

ترفند کلش اف کلنز بعدی این است که هیچ یک از جواهرات خود را در مراحل اولیه بازی خرج نکنید. دلیل این امر بسیار ساده است. بعداً، باید به Builder Hall تکیه کنید، که برای ارتقاء سنگهای قیمتی هزینه دارد. تا زمانی که پنج سازنده همراه خود نداشته باشید، جواهرات گرانبهایی را که جمع آوری کرده اید هدر ندهید.

هنگام بازی در سطوح پایین تر، تقویت ارتش خود با صرف جواهرات ارزشمند برای صرفه جویی در چند دقیقه عاقلانه ترین تاکتیک نیست. این به این دلیل است که ارتش شما به احتمال زیاد خیلی سریع تمرین خواهد کرد. علاوه بر این، زمانی که در کلش اف کلنز مبتدی هستید، به هر حال ساختمان ها بسیار سریع ارتقا می یابند.

6) ارتقاء تاون هال خود را عجله کنید

معمولاً برای بازیکنان توصیه می شود قبل از ارتقاء سطح تاون هال خود، تمام ارتقاء ساختمان را انجام دهند. با این حال، اگر بازیکن جدیدی هستید، در ارتقای تاون هال خود در کلش اف کلنز تردید نکنید.

عجله کردن تاون هال در مراحل اولیه سودمند است. زیرا از طریق این ارتقاها در معرض بسیاری از سبک های بازی قرار خواهید گرفت. این یک ترفند کلش اف کلنز عالی برای به دست آوردن احساس کلی از بازی و کسب تجربه سریعتر قبل از قرار گرفتن در یک سبک بازی است.

7) چالش های روزانه را نادیده نگیرید

دانستن اینکه چه چالشی را باید تکمیل کنید بخش بزرگی از کلش آف کلنز است. هرچه چالش های بیشتری را تکمیل کنید، پاداش های بیشتری کسب می کنید. این شامل طلا، جواهرات با ارزش، اکسیر و غیره است.

با تکمیل چالش ها، کیفیت پاداش ها نیز افزایش می یابد. بعداً می توانید به سادگی با تکمیل چالش ها، معجون های جادویی و معجون های منابع را برای ارتش خود جمع آوری کنید.

رعایت این 7 نکته و ترفند کلش اف کلنز یک راه مطمئن برای افراد تازه وارد برای موفقیت در بازی است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت