ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ترکیب شخصیت در فری فایر

آموزش کامل نحوه ایجاد ترکیب شخصیت در فری فایر

ahmadian

چگونه در فری فایر character combination بسازیم؟

هر آنچه درباره ترکیب شخصیت در فری فایر باید بدانید اینجاست.

یکی از ویژگی های Free Fire که آن را به شهرت زیادی در هند رسانده، شخصیت های آن است. هر کدام از آنها دارای توانایی منحصر به فردی هستند. که به شما دست برتر را بر دشمنان خود در میدان جنگ می دهد. علاوه بر این، اسلات های مهارتی در بازی وجود دارد که به شما امکان می دهد از توانایی های منحصر به فرد چهار شخصیت در یک مسابقه استفاده کنید. برای دسترسی به این شخصیت ها، باید آنها را از طریق فروشگاه درون بازی از طریق FF Diamonds یا Golds خریداری کنید.

استفاده از سایت ارزان جم بسیار راحت است و می توانید به آسانی خرید جم فری فایر خود را انجام دهید. قیمت بسته های الماس فری فایر در این وب سایت ارزان و مقرون به صرفه است.

با این حال، توجه داشته باشید که شما فقط می توانید یک کاراکتر با توانایی فعال را به اسلات مهارت خود اضافه کنید. سه کاراکتر باقی مانده، شخصیت هایی با توانایی های غیرفعال خواهند بود. در حین ایجاد ترکیب شخصیت در فری فایر ، از مناسب بودن آنها با یکدیگر اطمینان حاصل کنید تا درک خود را از مسابقه بیشتر کنید.

مقالات مرتبط »    drag headshot فری فایر : تنظیمات Sensitivity و نکات

نکاتی برای ایجاد ترکیب شخصیت در فری فایر

اولین گام برای ایجاد یک ترکیب شخصیت در فری فایر ، شناسایی سبک بازی خود برای تعیین اینکه آیا تحت بازیکنان تهاجمی یا منفعل قرار می گیرید، است. در مرحله بعد، توانایی های این شخصیت ها را مرور کنید و نحوه استفاده از آنها را در میدان جنگ بیابید.

برخی از کاراکترهای FF به دلیل توانایی آنها در شفا دادن شما با سرعت زیاد در موقعیت های سخت در اولویت قرار دارند، در حالی که برخی شناخته شده اند که سبک بازی تهاجمی را غنی می کنند. بنابراین، شما باید زمان مناسبی را صرف آزمایش با این شخصیت ها کنید و سپس یکی را به عنوان ترجیح خود انتخاب کنید.

به عنوان مثال، با کاهش تعداد HP شما، کاراکتر Hayato آسیب داده شده را افزایش می دهد. او می تواند گزینه خوبی برای بازیکنان تهاجمی باشد. جفت کردن او با شخصیت کلی سبک بازی شما را بهبود می بخشد، زیرا سرعت دویدن شما را افزایش می دهد، که می تواند به شما کمک کند تا به سمت دشمنان بشتابید.

هنگام ایجاد یک ترکیب شخصیت، باید به یاد داشته باشید که کاربرد آنها در حالت های Battle Royale و Clash Squad Free Fire می تواند متفاوت باشد. این بازی حتی شخصیت‌هایی را با توجه به دو رتبه‌بندی خود پیشنهاد می‌کند و پنج ایستگاه از پیش تنظیم برای ایجاد ترکیب شخصیت‌های مختلف ارائه می‌دهد.

مراحل ایجاد ترکیب شخصیت در فری فایر

در اینجا مراحل ایجاد ترکیب شخصیت در فری فایر آمده است:

  • Free Fire Max را روی گوشی خود باز کنید.
  • روی نماد “Preset” کلیک کنید.
  • بر روی “Preset 1” کلیک کنید. سپس یک شخصیت با مهارت فعال را انتخاب کنید.
  • روی نمادهای پلاس در صفحه سمت راست خود ضربه بزنید و کاراکترهای انتخابی خود را با مهارت های غیرفعال اضافه کنید.

ترکیب کاراکترهای شما پس از انجام این مراحل آماده خواهد بود. به یاد داشته باشید، فقط می توانید شخصیت هایی را که از طریق فروشگاه درون بازی خریداری کرده اید، اضافه کنید. علاوه بر این، قیمت آنها می تواند بین 499 – 749 FF Diamonds یا 10,000 – 15,000 FF طلا متفاوت باشد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت