ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
به‌ روز رسانی Card Evolution

به‌ روز رسانی Card Evolution بطور بالقوه کلش رویال را نابود می کند

چگونه به‌روزرسانی Card Evolution می‌تواند به طور بالقوه کلش رویال را نابود کند؟

ورود به‌ روز رسانی Card Evolution در بازی Clash Royale با استقبال و دلهره بازیکنان مورد استقبال قرار گرفت. گیمرها به وجد آمدند زیرا انتظار ویژگی‌های جدید و تجربیات بهبود یافته را داشتند. با این حال، با انتشار این آپدیت، مشخص شد که این تغییرات موجی از نارضایتی و انتقاد را در بین گیمرها به راه انداخت.

این مقاله در مورد اینکه چگونه به‌ روز رسانی Card Evolution جدید، با ویژگی جدید Level 15، می‌تواند به طور بالقوه کلش رویال را نابود کند، بحث می‌کند.

مقالات مرتبط »   چرا به روز رسانی کارت تکامل کلش رویال، پرداخت به برد نامیده می شود؟

چرا به‌ روز رسانی Card Evolution جدید می‌تواند مانع از کلش رویال شود؟

موضوع اصلی مطرح شده توسط گیمرها عدم تعادل ایجاد شده در معرفی Level 15 در به‌ روز رسانی Card Evolution است. کسانی که از طریق سرمایه گذاری به سطح 15 می رسند، اکنون می توانند کارت های بسیار قوی تری داشته باشند که به آنها برتری قابل توجهی نسبت به حریفانشان می دهد.

این تفاوت شهرت کلش رویال را برای ارائه یک زمین بازی متعادل تضعیف می کند و بازیکنان سطح پایین را غرق و ناامید می کند.

بسیاری از کسانی که نمی توانند با پول به سطح 15 برسند، به دلیل به‌ روز رسانی Card Evolution ناامید و سرخورده می شوند. مسیر ارتقاء سطح خسته کننده و زمان بر شده است که منجر به خستگی و خستگی می شود. به دلیل عدم وجود یک سیستم پیشرفت متعادل، بازیکنان اختصاصی برای رسیدن به عقب با مشکل مواجه خواهند شد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

ارتقاء سطح 15 همچنین به طور قابل توجهی بر متاگیم کلش رویال تأثیر می گذارد و استراتژی ها و تنظیمات دک را که بازیکنان به آن اعتماد کرده اند تغییر می دهد. همانطور که کارت های قدرتمندتر در به روز رسانی در دسترس قرار می گیرند، باید با کهن الگوهای خاص عرشه سازگار و مطابقت داشته باشد تا رقابتی باقی بماند.

این محدودیت ویژگی های قبلی خلاقیت و سازگاری بازی را خفه می کند. این ارتقا، تنوع تکنیک های امکان پذیر را محدود می کند و مانع از عمق استراتژیک می شود که بازیکنان به آن عادت کرده بودند.

جدای از نگرانی های ذکر شده، بسیاری از بازیکنان از بی کفایتی ظاهری اسطوره ها و قهرمانان ابراز ناامیدی کرده اند. از نظر تاثیر گیم پلی و اهمیت استراتژیک، این کارت های غیرمعمول و مورد علاقه اغلب از حد انتظارات خارج می شوند.

علاوه بر این،

ساختار قیمت‌گذاری فروشگاه با ارزشی که در بازی ارائه می‌کند مطابقت ندارد. بازیکنان می توانند با خرج کردن 1600 طلا برای کارت های معمولی به جای 40000 طلا در یک نوع افسانه ای، تقریباً 150٪ ارزش بیشتری در کارت های وحشی نخبه کسب کنند. این نابرابری به این تصور کمک می کند که افسانه ها و قهرمانان ناامید کننده هستند.

برای افزودن سوخت به آتش، Level 15 فقط در بازی Clash Royale در Trophy Road و Clan Wars در دسترس خواهد بود. به گفته سوپرسل، سازنده بازی، سطح 15 در نهایت پس از شش ماه به لیدر برد Path of Legends خواهد رسید. با این اطلاعیه، بازیکنان با به‌ روز رسانی Card Evolution خشمگین شده‌اند. انتظار می رود سازندگان با بررسی مکانیسم تعادل بازی به این مشکل برسند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت