ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
pay-to-win

pay-to-win : نام آپدیت Card Evolution کلش رویال، چرا این نام ؟

چرا به روز رسانی کارت تکامل کلش رویال، پرداخت به برد نامیده می شود؟

با اعلام پیشنهاد جدید سوپرسل، ناشر این بازی آرکید، کاربران این سوال را مطرح می کنند که آیا این آپدیت جدید به عنوان یک سیستم pay-to-win در بازی در نظر گرفته شده است؟

به‌روزرسانی Card Evolution در کلش رویال به دلیل روش نوآورانه‌ای که در ارتقای کارت‌های قدیمی با تکه‌های تکاملی جدید دارد، توجه بازیکنان را برانگیخته است. اکنون می توان این خرده ها را از طریق روش های متعدد در طول بازی به دست آورد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

سوپرسل تاکنون چهار Card Evolution را معرفی کرده است: Royal Giant، Firecracker، Barbarian و Skeletons. بازیکنان باید تکه های تکامل را جمع آوری کنند و قفل نسخه تکامل یافته این کارت ها را باز کنند تا این کارت ها را دریافت کنند. با این حال، سوپرسل دو بسته ویژه جدید برای بازیکنان برای خرید خرده های تکامل در کلش رویال اعلام کرده است: Card Evolution Launch Special و All Evolution Launch Special.

بازیکنان می توانند با بسته All Evolution Launch Special، تمام قطعات مورد نیاز برای توسعه هر چهار کارت بازی را خریداری کنند. قیمت آن حدود 100 دلار است و بسته به مکان متفاوت است. بازیکنان می توانند در Card Evolution Launch Special هر بار یک تکه evolution برای هر کارت خریداری کنند. با این حال، این می تواند شش بار برای یک کارت خاص در فروشگاه بازخرید شود. هزینه آن برای هر بسته تقریباً 10 دلار است و بسته به منطقه متفاوت است.

مقالات مرتبط »    آموزش کامل نحوه دریافت shards در کلش رویال (آپدیت Card Evolution)

چرا آپدیت Card Evolution در بازی Clash Royale توسط بازیکنان pay-to-win نامیده می شود؟

Surgical Goblin، قهرمان دو بار کلش رویال، درباره آخرین به روز رسانی پیشنهادات فروشگاهی در این بازی توییت کرد و ادعا کرد که هزینه بسته های ویژه Card Evolution بسیار گران است و در نهایت به بازیکنانی که مایل به سرمایه گذاری هنگفت در بازی هستند، سود خواهد برد.

بازی آب پرتقال، سازنده محتوا برای کلش رویال که به طنز خشکش معروف است، به طعنه توییت کرد، با این فرض که توسعه یک Card Evolution به جای هر چهار کارت در Card Evolution در بازی، 100 دلار هزینه داشته باشد. یکی از تحسین کنندگان برزیلی او در پاسخ گفت که این ناعادلانه است که او مجبور شد نیمی از حداقل دستمزد کشورش را برای چند قطعه تکامل در بازی بپردازد.

جالبتر این است که تا کنون تنها چهار کارت واجد شرایط Card Evolution در کلش رویال هستند. با پیشرفت بازی، کارت‌های تکاملی تازه در فصل‌های جدید آینده معرفی خواهند شد. در نتیجه، سرمایه گذاری در بسته های ویژه موجود به مرور زمان در بازی ارزش خود را از دست می دهد. همچنین شایان ذکر است که قدرت های Card Evolution احتمالاً در آینده برای متعادل کردن بازی برای هر بازیکن در کلش رویال از بین خواهد رفت.

بازیکنان از به‌روزرسانی Card Evolution انتقاد کرده‌اند، زیرا به نظر می‌رسد به نفع کسانی است که برای بازی پول خرج می‌کنند. مسئله اصلی این است که بازیکنانی که پول واقعی را در بازی سرمایه گذاری می کنند سریعتر کارت های خود را افزایش می دهند و به آنها برتری نسبت به سایرینی می دهد که نمی خواهند یا توانایی پرداخت پول را ندارند. در نتیجه، برخی از بازیکنان عبارت «pay-to-win» را برای توصیف به‌روزرسانی ابداع کرده‌اند.

برخی بر این باورند که این امر جنبه مهارت محور کلش رویال را تضعیف می کند و آن را بیشتر در مورد داشتن کارت های سطح بالاتر از گیم پلی استراتژیک می سازد.

همچنین بسیار مهم است که توجه داشته باشید که اینها نظرات و شکایات گیمرهای خاصی است و ممکن است همه موافق نباشند. درک این بازی آرکید به عنوان “pay-to-win” ممکن است بسته به تجربیات و سلیقه های شخصی متفاوت باشد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت