ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد کالاف دیوتی نکست

رویداد کالاف دیوتی نکست چه ارمغانی برای بازیکنان دارد؟

از Warzone Mobile در رویداد Call of Duty: Next چه انتظاری باید داشت؟

رویداد کالاف دیوتی نکست رویداد برتر نمایشگاهی Modern Warfare 3 است که به طرفداران امکان می‌دهد گیم‌پلی منحصر به فرد از Warzone Mobile، Modern Warfare 3 Zombies و سایر ویژگی‌ها را ببینند. علاوه بر این، رویداد آینده اطلاعات بیشتری در مورد آخرین پیشرفت‌های Warzone 2، نقشه جدید Las Alamas و Call of Duty Mobile ارائه می‌دهد.

افزایش ارزش اکانت بازی یکی از مزیت های خرید cp کالاف دیوتی موبایل است.

Call of Duty Warzone Mobile معادل موبایل محبوب بتل رویال رایانه شخصی است. این عنوان هنوز در سطح جهانی در دسترس نیست. بازیکنان علاقه مند می توانند از قبل برای آن در فروشگاه گوگل پلی و اپ استور اپل پیش ثبت نام کنند.

مقالات مرتبط »    آموزش کامل نحوه دریافت کد بتا مدرن وارفار 3 به صوت رایگان

این مقاله قرار است در مورد جزئیات احتمالی انتظار از Warzone Mobile در رویداد کالاف دیوتی نکست باشد.

ویژگی‌های جدید، نقشه‌ها و جزئیات بیشتر Warzone Mobile در رویداد کالاف دیوتی نکست قابل انتظار است

بازیکنان می‌توانند در رویداد کالاف دیوتی نکست منتظر یک نگاه اجمالی از ویژگی‌های جدید مانند حالت زامبی، پیشرفت مشترک، پاس نبرد، جزئیات عمیق‌تر بازی و فیلم‌های گیم‌پلی زنده باشند.

Activision تایید کرد که این بازی دارای یک حالت چند نفره کوچکتر برای فرنچایز خواهد بود که شامل ۱۲۰ بازیکن بر روی نقشه است. ممکن است از ربات ها در مسابقات برای افزایش سرعت خواستگاری استفاده شود. انتظار می رود نقشه هایی مانند Verdansk و Caldera مورد علاقه طرفداران در نبرد رویال موبایل از Call of Duty گنجانده شوند.

مدتی است که هیچ به روز رسانی در مورد نسخه موبایل Warzone وجود ندارد. این بازی از مارس 2023 به صورت محدود برای بازیکنان استرالیا، شیلی، نروژ و سوئد عرضه شده است.

تاریخ انتشار رسمی هنوز توسط اکتیویژن فاش نشده است. بر اساس تاریخ ذکر شده در فروشگاه App Apple و Google Play Store، ممکن است در نوامبر 2023 منتشر شود.

علاوه بر این، رویداد کالاف دیوتی نکست موارد زیر را نیز به نمایش می گذارد :

  • نقشه جدید Warzone – Call of Duty: رویداد بعدی آخرین نقشه Warzone، Las Alamas را نشان می‌دهد. همچنین دارای گیم پلی زنده و شیرجه عمیق به ویژگی های بازی با Raven خواهد بود.
  • Zombies – اولین تریلر حالت بازی Zombies در Modern Warfare 3 و Warzone Mobile نیز در این رویداد Call of Duty فاش خواهد شد. همچنین با
  • Treyarch یک شیرجه عمیق به ویژگی‌های بازی ارائه می‌کند.
  • MW3 Multiplayer Reveal – طرفداران می‌توانند نگاهی اجمالی به حالت چندنفره برای آخرین نسخه Modern Warfare 3 COD داشته باشند. این نمایش شامل گیم‌پلی زنده، ویترین نقشه، و ویژگی‌های بازی با Sledgehammer Games است.

الزامات وارزون موبایل

اگرچه هیچ نسخه رسمی از سیستم مورد نیاز توصیه شده برای اجرای این بازی وجود ندارد، حداقل الزامات برای نسخه محدود در زیر ذکر شده است:

  • آیفون: به iOS 16.0 یا بالاتر نیاز دارد
  • iPad: به سیستم عامل iPad 16.0 یا بالاتر نیاز دارد
  • اندروید: Adreno 618 یا بهتر.
  • حافظه اپل: 4 گیگابایت رم یا بهتر.
  • حافظه اندروید: 6 گیگابایت رم یا بهتر.

این همه آن چیزی است که تاکنون در مورد Warzone Mobile می دانیم. به محض دریافت اطلاعات بیشتر، مقاله را به روز خواهیم کرد.

رویداد کالاف دیوتی نکست در تاریخ 5 اکتبر 2023، ساعت 9 بعد از ظهر به وقت محلی برگزار می‌شود. مناطقی مانند چین، ژاپن، استرالیا و نیوزلند می توانند این رویداد را در روز بعد، یعنی 6 اکتبر، به صورت زنده تماشا کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت