ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کد بتا مدرن وارفار 3

آموزش کامل نحوه دریافت کد بتا مدرن وارفار 3 به صوت رایگان

چگونه یک کد بتای Modern Warfare 3 رایگان بدست آوریم؟

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد اینکه یکی از گیرندگان خوش شانس کد بتا مدرن وارفار 3 به صوت رایگان باشید بدانید. در طول فینال‌های سری جهانی Warzone، اکتیویژن قصد دارد کدهای بتا رایگان Modern Warfare 3 را ارائه دهد.

پس از دو مرحله طاقت فرسا مقدماتی، 50 تیم از سراسر جهان بلیط خود را برای شرکت در فینال بزرگ 600000 دلاری سری جهانی Warzone رزرو کردند. سرسخت ترین رقبای Warzone در Copper Box Arena لندن برای اولین رویداد LAN در نوع خود در تاریخ 16 سپتامبر، از ساعت 9:30 صبح به وقت شرقی، به میدان خواهند رفت.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید cp کالاف دیوتی موبایل ، سریع و ارزان سی پی را به حساب بازی شما واریز می کند.

فصل 5 Reloaded اخیراً با دو بار ضربه زدن به Cronen Squall، آچاری را در روند آماده سازی فینالیست ها پرتاب کرد. چند نفر از اعضای جامعه برای جایگزینی اسلحه جنگی قبل از رویداد LAN موردی را مطرح کردند، اما ما فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم که حرفه ای ها از چه سلاح هایی در صحنه اصلی استفاده می کنند.

طرفداران در حال حاضر انگیزه زیادی برای تماشای WSOW دارند. تا فرصتی برای تماشای بهترین بازیکنان بتل رویال در حال اجرا داشته باشند. با این حال، اکتیویژن تصمیم گرفت تا با گنجاندن کدهای بتا Modern Warfare 3 به عنوان پاداش بیننده، پیشرفت خود را افزایش دهد.

مقالات مرتبط »    COD Mobile ARea Control : پیوست Branson ، چالش ها، پاداش ها و …

جوایز بیننده سری جهانی Warzone توضیح داده شد

همانطور که CharlieIntel گزارش داد، طرفداران با تماشای فینال سری جهانی جنگ در تاریخ 16 سپتامبر، شانس برنده شدن یکی از 50000 کد بتا مدرن وارفار 3 را خواهند داشت. اما راه هایی برای افزایش شانس شما وجود دارد.

علاقه مندان می توانند با تماشای سه ساعت از مسابقات حداکثر سه ورودی کسب کنند. هر ساعت تماشا معادل یک ورودی اضافی است. بنابراین برای واجد شرایط بودن باید حداقل 60 دقیقه تماشا کنید.

نحوه دریافت کد بتا مدرن وارفار 3 به صوت رایگان

در اینجا همه کارهایی است که باید قبل از فینال بزرگ WSOW انجام دهید تا واجد شرایط دریافت کد بتا شوید.

  • یک حساب Activision ایجاد کنید و حساب Battle.net، PSN، Xbox یا Steam خود را پیوند دهید
  • حساب YouTube یا Twitch خود را با حساب Activision خود پیوند دهید
  • در حالی که با یک حساب پیوندی وارد شده‌اید تا جوایزی کسب کنید، روی پلتفرم دلخواه خود به صورت زنده تماشا کنید

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت