ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سیزن 2 (2023) کالاف

سیزن 2 (2023) کالاف دیوتی موبایل : تاریخ انتشار و حالت های جدید

فصل 2 (2023) Call of Duty Mobile : تاریخ انتشار، تمام حالت های بازی جدید و …

انتظار می‌رود که سیزن 2 (2023) کالاف دیوتی موبایل محتوای جدیدی از جمله نقشه‌های جدید، تغییرات در سلاح‌ها و حالت‌های جدید بازی را به بازی بیاورد. علاوه بر این، یک Battle Pass جدید با جوایز مختلفی مانند اپراتورها، کاموها و امتیازاتی که می‌توان از طریق افزایش سطح به دست آورد، معرفی خواهد شد.

ارزان جم با نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال از بهترین سایت های خرید سی پی کالاف است.

این به روز رسانی همچنین شامل رفع اشکال و تعادل سلاح برای بهبود تجربه گیم پلی است. برای کسانی که مشتاقانه منتظر به روز رسانی هستند، در اینجا یک راهنمای جامع در مورد انتظارات ارائه شده است.

مقالات مرتبط »  نحوه دریافت رایگان گان لجندری S36 Phobos در کالاف دیوتی موبایل

هر آنچه که باید در مورد سیزن 2 (2023) کالاف دیوتی موبایل بدانید

تاریخ انتشار رسمی برای سیزن 2 (2023) کالاف دیوتی موبایل وجود ندارد. انتظار می‌رود که این فصل در تاریخ 22 فوریه (۳ اسفند)، چهارشنبه، بر اساس تاریخ پایان بتل پس فصل 1، عرضه شود.

علاوه بر این، پیش‌بینی می‌شود که این به‌روزرسانی مطابق با به‌روزرسانی‌های گذشته، حوالی ساعت 4:00 بعد از ظهر PT به صورت زنده منتشر شود. انتظار می رود اکتیویژن جزئیات را به زودی تایید کند و ما شما را در این زمینه به روز خواهیم کرد.

گزارش شده است که سیزن 2 (2023) کالاف دیوتی موبایل شامل نقشه چند نفره Diesel است. که در اصل در فصل 3 جنگ سرد Black Ops معرفی شده بود. Diesel یک میدان نبرد با اندازه متوسط با موضوعی بیابانی است که برای رقابت‌های جنگی و تفنگ 6v6 طراحی شده است.

دیزل از زمان راه اندازی خود به دلیل مسابقات سریع خود یک نقشه محبوب در بین بازیکنان بوده است.

حالت Mecha Brawl به زودی ارائه می شود

درزهای اولیه حاکی از آن است که سیزن 2 (2023) کالاف دیوتی موبایل حالت جدیدی به نام Mecha Brawl را معرفی خواهد کرد. در این حالت، بازیکنان از همان ابتدا جالوت ها را کنترل خواهند کرد و انتظار می رود هر جالوت قدرت ها و توانایی های منحصر به فرد خود را داشته باشد.

با این حال، اندازه لابی، نقشه ها و امتیازات مورد نیاز برای برنده شدن هنوز ناشناخته است. انتظار می رود در روزهای آینده اطلاعات بیشتری در مورد این حالت بازی جدید فاش شود، بنابراین بازیکنان می توانند به زودی منتظر اطلاعات بیشتری باشند.

COD Mobile Season 2 – تغییر تعادل بازی لو رفت

در حال حاضر، اطلاعات محدودی در مورد آنچه در آپدیت سیزن 2 (2023) کالاف دیوتی موبایل انتظار می رود وجود دارد. محتوای رسمی هنوز فاش نشده است. به جز تغییرات تعادل سلاح و قرعه‌کشی‌های خوش شانس و جعبه‌های پیش‌بینی شده، هیچ فاش قابل توجهی ظاهر نشده است.

طبق اطلاعات فاش شده، برخی از اسلحه‌های تهاجمی خنثی می‌شوند. و برخی سلاح‌ها مانند CBR 4، DL Q33 و Ballista EM3 عصب‌کشی می‌شوند.

علاوه بر این، لوازم آرایشی ممتاز را می‌توان در قرعه‌کشی‌های خوش شانس با لوازم آرایشی کمیاب افسانه‌ای برای GKS و HS0405، همراه با پوسته‌های افسانه‌ای اپراتور برای Nyx و Maddox انتظار داشت.

در حالی که هنوز ابهامات زیادی در مورد Call of Duty Mobile Season 2 وجود دارد، ما شما را با هر اطلاعات جدیدی که در دسترس قرار می گیرد به روز می کنیم. بازیکنان می توانند منتظر یادگیری بیشتر در روزهای آینده باشند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت