ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
حرکت مار در مدرن وارفار 3

آموزش کامل نحوه انجام حرکت مار در مدرن وارفار 3

چگونه حرکت broken Snake را در Modern Warfare 3 انجام دهیم؟

این مقاله نحوه اجرای تکنیک حرکت مار در مدرن وارفار 3 را نشان خواهد داد.

طرفداران کالاف  دیوتی مدرن وارفار 3 (MW3) اخیراً یک تکنیک حرکتی را کشف کرده اند. که به بازیکنان امکان می دهد در حالی که سینه خیز هستند در سراسر زمین حرکت کنند. و آن را Snaking نامیدند. این واقعاً عجیب است که در یک مسابقه شاهد آن باشیم. اما برای کاربرانی که به این هنر تسلط دارند بسیار سودمند است. با این حال، به نظر می رسد این تکنیک به راحتی توسط بازیکنان رایانه شخصی با صفحه کلید و ماوس (KBM) قابل استفاده است. اما کنترلرها به نقشه برداری مجدد دکمه های اضافی نیاز دارند.

خرید CP کالاف دیوتی وارزون موبایل با قیمت ارزان، واریز سریع در کمتر از 30 دقیقه همراه با پشتیبانی چت آنلاین و درگاه پرداخت امن همراه با نماد اعتماد.

مدرن وارفار 3 دارای سهم نسبتاً خوبی از تکنیک های حرکتی پیشرفته است. که مکانیک های مختلف زیادی را ترکیب می کند. حرکت مار در مدرن وارفار 3 از نظر تئوری نسبتاً ساده است. و می تواند به راحتی اپراتورهای دشمن را از حالت گارد بگیرد. این حرکت تقریباً نامحدود است و می تواند به شما کمک کند برای مدت طولانی از محدوده قابل مشاهده دشمن دور بمانید.

مقالات مرتبط »     Tac-Stance در مدرن وارفار 3 چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

نحوه اجرای تکنیک حرکت مار در مدرن وارفار 3

در اینجا یک راهنمای سریع وجود دارد که می توانید از آن برای تسلط بر حرکت مار در مدرن وارفار 3 استفاده کنید:

  • ابتدا باید چند صفحه کلید را از طریق تنظیمات درون بازی تغییر دهید.
  • شما باید روی نماد چرخ دنده موجود در سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید و به تب “صفحه کلید و ماوس” بروید.
  • به تنظیمات “Mouse Calibration” بروید و روی “Show More” کلیک کنید. شما باید “Mouse Wheel Delay” را به “0” کاهش دهید.
  • سپس باید به بخش “Keybinds” بروید و روی “Movement Advanced Keybinds” کلیک کنید. در اینجا باید اکشن Mouse Wheel-Up را به “Stance Down” متصل کنید.
  • هنگامی که این کار کامل شد، باید گزینه “Automatic Sprint” را روی “Automatic Sprint” که در قسمت “Gameplay” وجود دارد، تنظیم کنید.
  • اکنون می‌توانید در هر حالت چندنفره صف بکشید و شروع به استفاده از کلیدهای جدید کنید.
  • تنها کاری که باید انجام دهید این است که دوی سرعت را شروع کنید، دکمه پرش را فشار دهید و سپس باندی را که برای “Stance Down” تنظیم کرده اید، سه بار اسپم کنید تا در حین حرکت به سمت جلو شروع به مار زدن کنید.
  • همچنین اگر از یک کنترلر استفاده می کنید، می توانید صفحه کلید را سه بار ضبط کنید.

توجه داشته باشید:
حرکت مار در مدرن وارفار 3 یک تکنیک حرکتی پیشرفته است. و می تواند یک مزیت بزرگ در بازی برای شما ایجاد کند. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا این مکانیک حرکت یک بهره برداری است یا ترکیبی ساده از تکنیک های موجود. اگر توسعه دهندگان آن را یک سوء استفاده می دانند، می توانید انتظار داشته باشید که به روز رسانی این حرکت را برطرف کند.

روش جدید Snaking یا Slithering کاملا منحصر به فرد است! به این معنا که شما می توانید در حالی که سینه خیز هستید بدون کاهش سرعت حرکت به پیشروی ادامه دهید. این روش می‌تواند دشمنان را منحرف کند. زیرا بیشتر بازیکنان در سطح سر یا نیم تنه هدف قرار می‌دهند، اما شما می‌توانید از موقعیت سینه خیز به آنها نزدیک شوید. تا زمانی که آنها بتوانند عکس العمل نشان دهند، شما از قبل شلیک می کنید و قتل را ایمن می کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت