ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Tac-Stance در مدرن وارفار 3

Tac-Stance در مدرن وارفار 3 چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

Tac-Stance در Call Of Duty: MW3 چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

Tac-Stance در مدرن وارفار 3 چیست؟ و چگونه می توان نوآوری جدید گیم پلی Call of Duty را فعال یا غیرفعال کرد؟ در اینجا همه چیز در مورد موضع تاکتیکی آمده است.

از مزایای خرید سی پی ارزان وارزون موبایل می توان به صرفه جویی در هزینه اشاره کرد. به این معنی که می تواند به شما کمک کند تا پول خود را در خرید آیتم های درون بازی صرفه جویی کنید.

Tac-Stance در MW3 چیست؟ آخرین Call of Duty، Modern Warfare III، چندان مورد استقبال قرار نگرفته است و بسیاری از طرفداران از توسعه‌دهندگان به دلیل انتشار عجولانه بازی انتقاد کرده‌اند و آن را به عنوان یک DLC 70 دلاری برای Modern Warfare II معرفی کرده‌اند. در عین حال، با وجود تمام انتقادات، MW3 چندین گیم پلی نوآورانه را نیز برای بازیکنان معمولی Call of Duty آورده است.

مقالات مرتبط »    نحوه دریافت کاموی متحرک ببر سلطنتی در مدرن وارفار 3

نوآوری‌های گیم‌پلی مدرن وارفار 3 شامل بارگیری‌های در حال تکامل، قطعات پس از فروش و Tac-Stance کاملاً جدید، با نام Tactical Stance است. بازیکنانی که آخرین عنوان کالاف دیوتی را خریداری کرده اند، می توانند تمام ویژگی های جدید را امتحان کنند. با این حال، اگر بازیکنان همچنان به دنبال پاسخی برای این سوال هستند که “Tac-Stance در مدرن وارفار 3 چیست؟” آنها می توانند همان را در راهنمای کالاف دیوتی زیر پیدا کنند:

Tac-Stance در مدرن وارفار 3 چیست و بازیکنان چگونه از آن استفاده یا غیرفعال می کنند؟

Tac-Stance یا Tactical Stance در MW3 یک حالت جدید برای تیراندازی یا هدف گیری است که به عنوان یک نقطه میانی بین آتش هیپ و ADS (هدف به سمت پایین مناظر) عمل می کند. بازیکنان می توانند هنگام در دست گرفتن اسلحه از موضع متعادل تری بهره مند شوند، به خصوص در هنگام ورود به راهروهای تنگ و اتاق های تنگ. طبق گفته توسعه دهندگان Call of Duty،

“Tac-Stance در مدرن وارفار 3 تحرک را با دقت متعادل می‌کند تا بازی تهاجمی‌تر با سلاح‌های پشتیبانی‌شده، به طور چشمگیری سرعت حرکت ADS را افزایش دهد و در عین حال پخش گلوله را معرفی کند.”

اگرچه بازیکنان دقت ADSing را از دست می‌دهند، اما می‌توانند تحرک و کنترل سلاح‌ها را بهبود ببخشند. هر زمان که Tac-Stance در مدرن وارفار 3 فعال باشد، بازیکنان می توانند سریعتر از زمانی که اپراتور آنها ADSing است حرکت کنند. برخلاف هدف گیری مناظر به سمت پایین، در Tac-Stance، اپراتور اسلحه را به صورت مورب نگه می دارد و اندازه تیر ضربات را کاهش می دهد و دقت را در هنگام تیراندازی کاهش می دهد.

با این حال، Tac-Stance با حفظ تحرک مناسب، پخش گلوله کمتری را تضمین می کند. بنابراین، این یک جایگزین مناسب برای ADS در زد و خوردهای میان برد و نزدیک است. در حین انجام ADS (با استفاده از ماشه سمت چپ روی کنترل یا کلیک راست ماوس) می توانید با استفاده از دکمه پایین روی d-pad به Tac-Stance تغییر دهید. جالب اینجاست که این حالت شلیک پیش فرض در حالت کشویی است.

اگر بازیکنان ناراحت هستند، می توانند Tac-Stance را با خاموش کردن آن در منوی گیم پلی غیرفعال کنند. با این حال، برای غیرفعال کردن Tac-Stance در حین لغزش، باید از Tactical Pads استفاده کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت