ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
Booyah Pass فصل 7

Booyah Pass فصل 7 فری فایر برای ماه جولای ارزش خرید دارد؟

ahmadian

آیا بویاه پس فری فایر فصل 7 برای ماه July ارزش خرید دارد؟

Booyah Pass فصل 7 فری فایر یک مجوز ماهانه است و از ابتدای جولای شروع شده است. این نوع بر اساس T.R.A.P. تم شهر به یکی از آیتم های مطلوب عنوان بتل رویال تبدیل شده است. برای به دست آوردن BP EXP و عبور از سطوح یا خرید سطح با استفاده از الماس برای دریافت جوایز، باید ماموریت ها را در طول هفته انجام دهید.

باز کردن جعبه های شانس و خرید شخصیت های دارای توانایی های ویژه را می توانید با خرید جم فری فایر انجام دهید.

از آنجایی که این موارد اغلب به بازی اضافه می‌شوند و ممکن است همه منابع لازم برای خرید هر پاس را نداشته باشند، تعیین اینکه آیا این پاس ارزش دریافت کردن دارد یا خیر، مهم است. این مقاله به همین سوال پاسخ می دهد.

مقالات مرتبط »    آیا باید از ابزار GFX در فری فایر استفاده کرد؟

آیا باید Booyah Pass فصل 7 فری فایر را خریداری کنید؟

مانند هر تکرار دیگر، شما دو آهنگ پاداش جداگانه برای Booyah Pass فصل 7 فری فایر دارید. الماس رایگان هزینه ندارد. اما با جوایز نسبتاً کمی همراه است. زیرا اکثر پاس‌ها در کارت پولی ارائه می‌شوند.

حتی با پرداخت پول، دو گزینه ارتقاء وجود دارد. Premium با الماس 499 و Premium Plus با الماس 999. هر دو دارای امتیازات مشابهی هستند، با این تفاوت که در مورد دوم، شما بلافاصله 50 سطح اضافی دریافت خواهید کرد و واجد شرایط پیشرفت بیش از سطح 150 خواهید بود.

برای ارزیابی ارزش به دست آمده از Free Fire July Booyah، باید به پاداش هایی که در صورت خرج کردن 499 یا 999 الماس برای ارتقاء آن به دست می آورید، نگاه کنید. لیست دقیق اقلام به شرح زیر است:

  • T.R.A.P. Hip Bundle at Level 10
  • Grenade City Blaze at Level 30
  • Pickup Truck City Rider at Level 40
  • T.R.A.P. Street Bundle at Level 50
  • Blast the City Skyboard at Level 70
  • AK47 – City on Fire at Level 100
  • City Dagger at Level 130
  • City Beat Backpack at Level 140
  • Pet Skin: City Pug at Level 150

اگر نسخه Premium Plus را خریداری کنید، BP S7 Deluxe Box را به عنوان یک پست پاداش قابل تکرار در سطح 150 دریافت خواهید کرد. علاوه بر این، علاوه بر جوایز ذکر شده در بالا، موارد دیگری نیز دریافت خواهید کرد، از جمله آواتارها، جعبه های غارت، جعبه های غارت سلاح، و بیشتر.

جزئیات بیشتر در مورد جوایز موجود در Booyah Pass فصل 7 فری فایر در اینجا موجود است.

اقلام با مضمون T.R.A.P قبلاً در Free Fire به عنوان بخشی از Elite Pass قدیمی در دسترس بودند. و از آن زمان تاکنون مورد علاقه طرفداران بوده اند. Garena همچنین این مجموعه را با معرفی لباس های بیشتر در Mystery Shop قبلی گسترش داد.

علاوه بر این، جوایز دیگر، از جمله یک حیوان خانگی جدید پاگ، یک AK47 جذاب – شهر در آتش، در کنار سایر موارد موضوعی در بالای صفحه است. از جمله جعبه غارت، چتر نجات، و تخته موج‌سواری، گیلاس. اگر بخواهید این اقلام را از فروشگاه خریداری کنید، باید چند هزار الماس خرج کنید.

بنابراین، ارتقاء این پاس برای 499 الماس شرط مطمئنی است. اگر بتوانید از طریق ماموریت ها برای رسیدن به سطح نهایی تلاش کنید. از سوی دیگر، نوع Premium Plus برای 999 الماس نیز ارزش مناسبی را ارائه می دهد. با این حال، هزینه اضافی ممکن است بیشتر از هد استارت و BP S7 Deluxe Box اضافی باشد.

توجه داشته باشید:
Free Fire در هند مسدود شده است. به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط دولت، به شما توصیه می شود که بازی را انجام ندهید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت