ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
استراتژی اتک بیلدر بیس 5

5 بهترین استراتژی اتک بیلدر بیس 5 (تاون هال 5) در کلش اف کلنز

5 بهترین استراتژی حمله Builder Base تاون هال 5 در Clash of Clans

در این مقاله، بیایید در مورد پنج بهترین استراتژی اتک بیلدر بیس 5 (تاون هال 5) در کلش اف کلنز بحث کنیم.

Town Hall 5 Builder Base بخش مهمی از بازی است. زیرا بازیکنان می توانند استراتژی های هجومی مختلفی را امتحان کنند. بازیکنان می توانند ترکیبات ارتش خود را ایجاد کنند یا از استراتژی های حمله محبوب استفاده کنند.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد تا کاربران بتوانند با رضایت کامل از این وب سایت خرید کنند.

کلش آف کلنز یک بازی آنلاین موبایلی است که در آن بازیکنان دو پایه دارند: Home Base و Builder Base.

پایگاه Home پایگاه اصلی است. که در آن بازیکنان با استفاده از نیروهای Super، Dark Elixir و Elixir به پایگاه های دشمن حمله می کنند. Builder Base پایه دیگری است که با استفاده از یک قایق درون بازی می توان قفل آن را باز کرد.

مقالات مرتبط »    بهترین ترکیب حمله تاون هال 11 در کلش اف کلنز در سال 2023

در اینجا پنج بهترین استراتژی اتک بیلدر بیس 5 (تاون هال 5) در کلش اف کلنز آورده شده است

5) Mass Sneaky Archers

این رایج ترین و بهترین استراتژی اتک بیلدر بیس 5 است که توسط بازیکنان در کلش آف کلنز استفاده می شود. زیرا آرچرهای یواشکی می توانند به راحتی دفاع ها را حتی اگر در داخل دیوار باشند از بین ببرند.

Sneaky Archer یک سرباز خوب برای استفاده در نبرد است زیرا آنها توانایی پوشش ویژه ای دارند که به آنها اجازه می دهد در چند ثانیه اول نامرئی بمانند. بازیکنان باید استراتژی هجومی خود را در سمت مورتار شروع کنند تا ابتدا قوی‌ترین دفاع زمینی آسیب‌دیدگی منطقه در بیلدر بیس را از بین ببرند.

4) Mass Raged Barbarians

Raged Barbarian اولین سربازی است که بازیکنان می توانند قفل آن را در بیلدر بیس باز کنند. این یک سرباز قدرتمند است که دارای قابلیت Rage ویژه ای است که به افزایش آسیب آنها در چند ثانیه اول کمک می کند.

Mass Raged Barbarians هم بهترین استراتژی اتک بیلدر بیس 5 برای استفاده در مبارزات چند نفره Builder Base است. به خصوص در پایگاه هایی که از دیوارها بد استفاده شده است. بازیکنان هرگز نباید از همه بربرها با هم استفاده کنند زیرا در برابر دفاعی مانند Mortar و Crusher بسیار آسیب پذیر هستند.

3) Mass Boxer Giant

شاید جاینت در نبردهای چند نفره Home Base و جنگ قبیله ای مفید نباشد، اما Boxer Giant بدون شک یکی از بهترین نیروها برای هدف قرار دادن ساختمان های دفاعی در بیلدر بیس است. می توان از آن در نبرد برای پاک کردن تمام دفاع ها استفاده کرد و سپس بازیکنان باید از ماشین نبرد برای از بین بردن ساختمان های بیرون استفاده کنند.

حمله Mass Boxer Giant باید به همان شیوه Mass Raged Barbarians استفاده شود. زیرا آنها همچنین در برابر سنگ شکن ها و خمپاره های دفاعی آسیب پذیر هستند.

2) GiBaArch

استراتژی حمله GiBaArch شامل Boxer Giants، Raged Barbarians و Sneaky Archers است. این هم بهترین استراتژی اتک بیلدر بیس 5 برای از بین بردن پایگاه‌های قوی بیلدر است. زیرا غول‌های باکسر به عنوان تانک عمل می‌کنند و به آرچرهای یواشکی و بربرهای خشمگین اجازه می‌دهند پایگاه را پاک کنند.

بازیکنان ممکن است از Wall Breakers برای کمک به Giants استفاده کنند تا یک قیف برای سایر نیروها ایجاد کنند. استفاده از ماشین نبرد همراه با Boxer Giants راه خوبی برای از بین بردن Crusher و Mortar است که بربرها و کمانداران این کار را انجام می دهند.

1) Mass Baby Dragons

Baby Dragon به لطف توانایی کج خلقی اش که به آن امکان می دهد دفاع های نقطه بالا را به سرعت از بین ببرد، قدرتمندترین نیروی پایگاه سازنده منطقه در کلش اف کلنز است.

ساختمان‌های بیرونی را می‌توان با کمک مینیون‌ها تخریب کرد. بنابراین بازیکنان می‌توانند چند مینیون را همراه با بیبی اژدها ببرند. برای استفاده از توانایی Tantrum، بازیکنان باید Baby Dragons را دور از یکدیگر مستقر کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت