ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ترکیب حمله تاون هال 11

بهترین ترکیب حمله تاون هال 11 در کلش اف کلنز در سال 2023

5 ترکیب برتر حمله برای Town Hall 11 در کلش اف کلنز (2023)

بازی استراتژیک متعلق به سوپرسل “Clash of Clans” یک بازی نبرد چند نفره آنلاین است. که در آن بازیکنان باید از ترکیب های مختلف ارتش برای حمله به پایگاه های دشمن استفاده کنند. هر تاون هال به یک ترکیب ارتش و استراتژی حمله منحصر به فرد برای دستیابی به حداکثر ستاره ها و غارت نیاز دارد.

برای خرید جم کلش آف کلنز از ارزان جم تنها به ایمیل سوپرسل آیدی شما نیاز است.

بازیکنان باید از تکنیک‌های حمله متمایز برای حملات چند نفره و جنگ قبیله‌ای و بهترین ترکیب حمله تاون هال 11 استفاده کنند. جایی که بازیکنان اغلب در جنگ‌های قبیله‌ای شرکت می‌کنند و در عین حال غنیمت کافی از نبردهای چند نفره را برای ارتقای پایگاه ذخیره می‌کنند.

مقالات مرتبط »   هر ارتقای دیوار در کلش اف کلنز به چند Wall Ring نیاز دارد؟

این مقاله 5 بهترین ترکیب حمله تاون هال 11 منحصر بفرد را که می توان برای حمله به پایگاه ها استفاده کرد، فهرست می کند :

بهترین ترکیب حمله تاون هال 11 در کلش اف کلنز

استراتژی های مختلف حمله تاون 11 وجود دارد که بازیکنان می توانند آن ها را در بازی امتحان کنند. در اینجا برخی از بهترین ترکیب حمله تاون هال 11 که می توانید در کلش اف کلنز استفاده کنید آورده شده است.

5) DragLoon

این یکی از محبوب ترین استراتژی های حمله است و اگر به درستی استفاده شود، می تواند در هر سطح تاون هال کار کند. برای مقابله با Inferno Towers و Eagle Artillery، بازیکنان باید از Rage یا Freeze Spells استفاده کنند. بازیکنان می توانند نیروها و جادوها را با توجه به پایگاه و موقعیت دفاعی خود مستقر کنند.

ترکیب ارتش:

1 اژدهای دوزخی
10 اژدها
6 بادکنک
4 طلسم رعد و برق
2 طلسم زلزله
1 طلسم خشم
1 طلسم شفا
1 طلسم سمی
بالون، استون اسلمر و طلسم خشم (کلن کستل)

4) Queen Charge LavaLoon

این تکنیک حمله هوایی نیاز به تمرین زیادی دارد، اما اگر بازیکنی از آن استفاده کند، استراتژی حمله به اندازه کافی خوب است که در جنگ های قبیله ای و حملات چند نفره 3 ستاره را به دست آورد. برای این بهترین ترکیب حمله تاون هال 11 ، ملکه کماندار سطح بالا، حداقل سطح 40 مورد نیاز است.

ترکیب ارتش:

17 بادکنک
14 مینیون
5 شفا دهنده
1 تاگ لاوا
1 بچه اژدها
3 عدد دیوار شکن
5 تیرانداز
2 طلسم فریز
4 طلسم خشم
1 طلسم عجله
بالون، سنگ زدن و طلسم فریز (کلن کستل)

به روز رسانی :

3) استراتژی حمله هیبریدی Miner-Hog Rider

با استقرار یک Baby Dragon در یک گوشه شروع کنید تا یک Mortar را از بین ببرید و امکان قرار دادن Flame Flinger را فراهم کنید. ملکه را در گوشه ای دیگر رها کنید و از Baby Dragons اضافی برای ایجاد یک قیف استفاده کنید. دیوار جلویی را با دیوار شکن باز کنید تا ملکه را به داخل یک محفظه هدایت کنید.

از اولین طلسم Rage برای حمایت از ملکه در از بین بردن ملکه دشمن و دفاع های اطراف استفاده کنید. همانطور که ملکه پیشرفت می کند، Hogs، Miners و Grand Warden را برای هدف قرار دادن هسته و ادامه حمله مستقر کنید.

ترکیب ارتش:

5 شفا دهنده
1 تیراندازان
3 بچه اژدها
14 معدنچی
13 هاگ رایدرز
5 عدد دیوار شکن
3 طلسم شفا
1 طلسم خشم
2 طلسم فریز
1 سم
7 هاگ رایدرز، 1 طلسم خشم، 1 فلیم فلینگر (کلن کستل)

2) استراتژی حمله Electro Dragon

بهترین ترکیب حمله تاون هال 11 در کلش اف کلنز، استراتژی Electro Dragon با تمرکز بر حداکثر قهرمانان، دفاع هوایی، توپخانه Eagle و Infernos در مرکز صحنه قرار می گیرد. کلید موفقیت در درک جهت گیری های رفتگر هوایی نهفته است که در برنامه ریزی یک حمله مؤثر بسیار مهم است.

بازیکنان کلش آف کلنز باید با تجزیه و تحلیل مسیرهای سویپرز، ایجاد یک قیف با Electro Dragons در غرب و Heroes در جنوب، برنامه ریزی استراتژیک و سپس آزاد کردن نیروهای باقی مانده و Grand Warden.

ترکیب ارتش:

7 الکترو اژدها
8 بادکنک
1 بچه اژدها
4 طلسم خشم
3 طلسم فریز
الکترو دراگون، بالون ها، سنگ شکن و طلسم فریز (کلن کستل)

1) BoWiBa

این یکی از بهترین تکنیک‌های حمله زمینی برای TH11 است که می‌توان آن را با استفاده از طلسم خفاش برای مبارزه با برج‌های اینفرنو بهبود بخشید. گولم‌های یخی به عنوان تانک در BoWiBa عمل می‌کنند و بولرها، جادوگران، جادوگران و خفاش‌ها به دفاع حمله می‌کنند.

ترکیب ارتش:

4 عدد گولم یخی
11 بولر
8 جادوگر
1 الکترو اژدها
1 کماندار
4 طلسم فریز
4 طلسم خفاش
1 طلسم خشم
1 طلسم سمی
گولم یخی، یتی، طلسم خفاش، و لانچر لاگ (کلن کستل)

استفاده از هر یک از استراتژی های حمله فوق مطمئناً به شما کمک می کند تا ستاره های نبرد بیشتری را در کلش اف کلنز بدست آورید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت