ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ترکیب حمله تاون هال 11

بهترین ترکیب حمله تاون هال 11 در کلش اف کلنز در سال 2023

5 ترکیب برتر حمله برای Town Hall 11 در کلش اف کلنز (2023)

بازی استراتژیک متعلق به سوپرسل “Clash of Clans” یک بازی نبرد چند نفره آنلاین است. که در آن بازیکنان باید از ترکیب های مختلف ارتش برای حمله به پایگاه های دشمن استفاده کنند. هر تاون هال به یک ترکیب ارتش و استراتژی حمله منحصر به فرد برای دستیابی به حداکثر ستاره ها و غارت نیاز دارد.

برای خرید جم کلش آف کلنز از ارزان جم تنها به ایمیل سوپرسل آیدی شما نیاز است.

بازیکنان باید از تکنیک‌های حمله متمایز برای حملات چند نفره و جنگ قبیله‌ای و بهترین ترکیب حمله تاون هال 11 استفاده کنند. جایی که بازیکنان اغلب در جنگ‌های قبیله‌ای شرکت می‌کنند و در عین حال غنیمت کافی از نبردهای چند نفره را برای ارتقای پایگاه ذخیره می‌کنند.

مقالات مرتبط »   هر ارتقای دیوار در کلش اف کلنز به چند Wall Ring نیاز دارد؟

این مقاله 5 بهترین ترکیب حمله تاون هال 11 منحصر بفرد را که می توان برای حمله به پایگاه ها استفاده کرد، فهرست می کند :

بهترین ترکیب حمله تاون هال 11 در کلش اف کلنز

استراتژی های مختلف حمله تاون 11 وجود دارد که بازیکنان می توانند آن ها را در بازی امتحان کنند. در اینجا برخی از بهترین ترکیب حمله تاون هال 11 که می توانید در کلش اف کلنز استفاده کنید آورده شده است.

5) DragLoon

این یکی از محبوب ترین استراتژی های حمله است و اگر به درستی استفاده شود، می تواند در هر سطح تاون هال کار کند. برای مقابله با Inferno Towers و Eagle Artillery، بازیکنان باید از Rage یا Freeze Spells استفاده کنند. بازیکنان می توانند نیروها و جادوها را با توجه به پایگاه و موقعیت دفاعی خود مستقر کنند.

ترکیب ارتش:

1 اژدهای دوزخی
10 اژدها
6 بادکنک
4 طلسم رعد و برق
2 طلسم زلزله
1 طلسم خشم
1 طلسم شفا
1 طلسم سمی
بالون، استون اسلمر و طلسم خشم (قلعه قبیله)

4) Queen Charge LavaLoon

این تکنیک حمله هوایی نیاز به تمرین زیادی دارد، اما اگر بازیکنی از آن استفاده کند، استراتژی حمله به اندازه کافی خوب است که در جنگ های قبیله ای و حملات چند نفره 3 ستاره را به دست آورد. برای این بهترین ترکیب حمله تاون هال 11 ، ملکه کماندار سطح بالا، حداقل سطح 40 مورد نیاز است.

ترکیب ارتش:

17 بادکنک
14 مینیون
5 شفا دهنده
1 تاگ لاوا
1 بچه اژدها
3 عدد دیوار شکن
5 تیرانداز
2 طلسم فریز
4 طلسم خشم
1 طلسم عجله
بالون، سنگ زدن و طلسم فریز (قلعه قبیله)

3) Mass Miners

ماینر منحصربه‌فردترین نیرو در کلش اف کلنز است. زیرا می‌تواند تا زمانی که به ساختمان نزدیک شود، به زیرزمین رفته و در نتیجه از دفاع اجتناب کند. اگر نیروهای قلعه دشمن به راحتی جذب می شوند. Mass Miner می تواند بهترین ترکیب حمله تاون هال 11 باشد. که می تواند به شما کمک کند سه ستاره کسب کنید.

ترکیب ارتش:

42 معدنچی
2 جادوگر
5 طلسم را شفا دهید
1 طلسم سمی
معدنچیان، پادگان های محاصره و طلسم های سمی (قلعه قبیله)

2) Electro DragLoon

بدون شک Electro Dragon قدرتمندترین نیرو در کلش آف کلنز است. زیرا می تواند باعث آسیب زنجیره ای به ساختمان ها شود. یکی از بهترین ترکیب حمله تاون هال 11 در کلش اف کلنز، ترکیب الکترو دراگون‌ها با بالن است. باید در پایه هایی که سازه ها نزدیک به هم قرار گرفته اند استفاده شود تا از آسیب های زنجیره ای استفاده شود.

ترکیب ارتش:

7 الکترو اژدها
10 بادکنک
3 طلسم خشم
5 طلسم فریز
بالون، استون اسلمر و طلسم خشم (قلعه قبیله)

1) BoWiBa

این یکی از بهترین تکنیک‌های حمله زمینی برای TH11 است که می‌توان آن را با استفاده از طلسم خفاش برای مبارزه با برج‌های دوزخی بهبود بخشید. گولم‌های یخی به عنوان تانک در BoWiBa عمل می‌کنند و بولرها، جادوگران، جادوگران و خفاش‌ها به دفاع حمله می‌کنند.

ترکیب ارتش:

5 یخ گولم
12 بولر
9 جادوگر
1 جادوگر
1 کماندار
4 طلسم فریز
4 طلسم خفاش
1 طلسم خشم
1 طلسم سمی
Ice Golem، Yeti، Bat Spells و Log Launcher (قلعه قبیله)

استفاده از هر یک از استراتژی های حمله فوق مطمئناً به شما کمک می کند تا ستاره های نبرد بیشتری را در کلش اف کلنز بدست آورید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت