ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ویژگی های نسخه 2.7 پابجی

بهترین ویژگی های نسخه 2.7 پابجی موبایل این 5 مورد هستند

5 ویژگی برتر در آپدیت PUBG Mobile 2.7

این مقاله به بررسی بهترین ویژگی های نسخه 2.7 پابجی موبایل در آخرین به روز رسانی می پردازد.

به‌روزرسانی 2.7 مورد انتظار برای PUBG Mobile تقریباً در گوشه و کنار است و بسیاری از ویژگی‌های جدید هیجان‌انگیز را به تجربه بتل رویال می‌آورد. بازیکنان با انتظار انتشار این به‌روزرسانی هیجان‌زده می‌شوند که نوید افزودن محتوای جدید از جمله نقشه‌ها، سلاح‌های گرم و غیره را می‌دهد. همچنین آیتم‌های گیم‌پلی ویژه‌ای وجود خواهند داشت که پویایی جدیدی را به بازی ارائه می‌دهند و استراتژی‌ها و مشکلات جدیدی را برای انجام آن ارائه می‌کنند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

توجه داشته باشید:
این فهرست ذهنی است و صرفاً نظرات نویسنده را منعکس می کند.

مقالات مرتبط »    آیا PUBG Mobile لایت در سال 2023 کار می کند؟ (آخرین لینک دانلود)

بهترین ویژگی های نسخه 2.7 پابجی موبایل

1) حالت با تم Dragon Ball Super : غوطه ور شدن در دنیای اژدها

حالت بسیار مورد انتظار Dragon Ball Super در به روز رسانی PUBG Mobile 2.7 گنجانده شده است. و بازیکنان را وارد یک تجربه حماسی الهام گرفته از Dragon Ball می کند. این حالت از 11 جولای 2023 تا 4 سپتامبر 2023 (دوشنبه، ۱۳ شهریور) در دسترس است. البته در نقشه های Sanhok، Erangel و Livik .

هر هفت توپ اژدها را جمع آوری کنید تا شنرون را احضار کنید، کسی که مزایای قابل توجهی در محراب احضار شنرون اعطا می کند. Ki، یک ویژگی جدید شخصیت، تحرک را بهبود می بخشد. و به شما اجازه می دهد تا از قدرت های خاصی در بازی استفاده کنید.

استعدادها، تسلیحات و تجهیزات جدید نیز در PUBG Mobile گنجانده شده است. از جمله Buku-jutsu برای پرواز آزاد، Kamehameha برای ضربه های پرتو ویرانگر، Senzu Bean برای تکمیل سلامت کامل، رادار Dragon برای اسکن جعبه ها و Dragon Ball، و کپسول چند منظوره Hoipoi/Air Car برای استفاده به عنوان وسیله حمل و نقل.

2) سلاح گرم ACE32

در آپدیت 2.7، تفنگ تهاجمی ACE32 روی صحنه می رود و یک گزینه سلاح قوی را به شما ارائه می دهد. این سلاح محفظه ای 7.62 میلی متری دارای سرعت شلیک سریع و ثبات قابل توجهی در بازی است. سازگاری ضمیمه برای پوزه، جلوی دست، مجله، استوک، بینایی، و دید کچلی، تغییرات شخصی را برای مطابقت با سبک‌های بازی فردی امکان‌پذیر می‌سازد. با این سلاح منعطف و قدرتمند، کنترل میدان جنگ را به دست بگیرید، زیرا در تمام نقشه های PUBG Mobile موجود است.

3) حمل بر روی خودرو : مانورهای تاکتیکی و پشتیبانی تیم

توانایی انتقال بازیکنان ناک داون به وسایل نقلیه، عنصر جدیدی از استراتژی را به بازی معرفی می کند. هم تیمی های مجروح را می توان در طول نبرد به مناطق امن تر منتقل کرد. با این حال، بازیکنان ناک داون فقط می توانند در صندلی های سرنشین بنشینند و در صورت تمایل می توانند از وسیله نقلیه خارج شوند. این ویژگی باعث ارتقای کار تیمی و تصمیم گیری تاکتیکی در بین اعضای تیم می شود و سطح همکاری بالاتری را در بازی ایجاد می کند.

4) دوچرخه های 2 صندلی پیشرفته: راحتی تاشو و تحرک افزایش یافته

به‌روزرسانی 2.7 شامل تغییرات مهمی در دوچرخه‌های 2 صندلی، بهبود راحتی و تحرک در PUBG Mobile است. اکنون می توانید آنها را تا کنید و در کوله پشتی خود حمل کنید. علاوه بر این، هنگامی که توسط یک بازیکن سوار می‌شوند، این موتورسیکلت‌ها می‌توانند جهش داشته باشند و مانور بیشتری را در زمین‌های سخت فراهم کنند.

لاوه بر این، این به‌روزرسانی، دوچرخه‌های 2 صندلی را در سوله‌های دوچرخه و روی زمین اضافه می‌کند که جایگزین دوچرخه‌های اصلی کوهستان می‌شوند. با این وسایل نقلیه به روز شده، انعطاف پذیری و جایگزین های سفر بیشتری در بازی خواهید داشت.

5) نقشه جدید به سبک انیمه: سرزمین ناشناخته را کشف کنید

به‌روزرسانی PUBG Mobile 2.7 یک نقشه جدید شگفت‌انگیز به سبک انیمه با اندازه 1.6 کیلومتر و مملو از مناظر خیره‌کننده اضافه می‌کند. همراه با نقشه، می توانید اشیاء مخصوص بازی را برای بهبود تجربه نبرد خود کاوش کنید.

Ki، یک منبع جدید، شما را قادر می سازد تا حملات قوی Kidan را در بازی انجام دهید. همچنین، مواد ارتقاء به شما این امکان را می دهد که Ki را تقویت کنید و آسیب بیشتری به حریفان روی نقشه وارد کنید. کپسول‌های تاکتیکی گزینه‌های جدید پیمایش را ارائه می‌کنند، در حالی که Armor سلامت بیشتری را فراهم می‌کند. Updrafts، Volcanic Lava، Teleport Points و دیگر عناصر خاص گیم پلی به نبردهای بازی بُعد و هیجان می بخشند.

توجه داشته باشید:
به دلیل محدودیت‌های دولتی از بازیکنان هندی خواسته می‌شود که PUBG Mobile را دانلود یا بازی نکنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت