ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
PUBG Mobile لایت

آیا PUBG Mobile لایت در سال 2023 کار می کند؟ (آخرین لینک دانلود)

آیا PUBG Mobile Lite در سال 2023 کار می کند؟ (آخرین لینک دانلود و اندازه فایل)

PUBG Mobile لایت چند ماه پس از عرضه جهانی PUBG Mobile منتشر شد. و عمدتاً برای گیمرهایی است که دستگاه‌های سطح پایه دارند. بازی کم‌رنگ دارای الزامات فراگیرتر است و از نظر اندازه کوچکتر از همتای خود است. برای این کار، چندین مؤلفه – از جمله گرافیک و حتی اندازه لابی – برای کار بر روی دستگاه های اصلی کاهش یافته است.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید یوسی پابجی موبایل است.

بازی هنوز در حال کار است، اگرچه سازندگان به‌روزرسانی‌های پراکنده را منتشر می‌کنند. آخرین نسخه این عنوان بتل رویال 0.25.0 است و بازیکنان می توانند آن را از طریق فروشگاه گوگل پلی دانلود کنند. راه دیگر برای به روز رسانی بازی استفاده از فایل APK در وب سایت رسمی این بازی است.

بخش‌های زیر دستورالعمل‌هایی را برای هر دو روش ارائه می‌کنند.

مقالات مرتبط »    5 بهترین دستگاه اندرویدی برای PUBG Mobile

لینک دانلود و مراحل نصب APK بازی PUBG Mobile لایت

اگر می خواهید فایل APK بازی را کنار بگذارید، به شما توصیه می شود مراحل ارائه شده در زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: وب سایت رسمی بازی را در هر مرورگر وب باز کنید. برای دسترسی به صفحه وب می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

لینک وب سایت رسمی PUBG Mobile لایت برای دانلود فایل APK: اینجا را کلیک کنید

مرحله 2: روی دکمه دانلود APK که در مرکز صفحه وب وجود دارد کلیک کنید.

بسته 714 مگابایتی است و دستگاه شما باید فضای ذخیره سازی کافی برای نصب بازی و دانلود فایل های منبع مرتبط با آن داشته باشد.

علاوه بر این، از آنجا که Tencent فایل را مستقیماً در وب سایت این عنوان منتشر می کند، باید از آن استفاده کنید و از APK های منابع دیگر اجتناب کنید. این به این دلیل است که آنها ممکن است شامل ویروس هایی باشند که می توانند امنیت دستگاه شما را تهدید کنند.

مرحله 3: هنگامی که دانلود APK در دستگاه شما کامل شد، در فضای ذخیره سازی پیمایش کنید و آن را نصب کنید. در صورتی که قبلاً انجام نشده باشد، ممکن است مجبور شوید گزینه Install from Unknown Source را تغییر دهید.

مرحله 4: پس از نصب، این عنوان بتل رویال را اجرا کنید و در صورت وجود آپدیت را دانلود کنید. سپس می توانید با دوست خود وارد میدان های جنگ شوید.

نحوه دانلود PUBG Mobile Lite از فروشگاه Google Play

برای دانلود بازی از فروشگاه گوگل پلی، از این لینک برای دسترسی به صفحه PUBG Mobile لایت استفاده کنید. سپس، به سادگی دکمه Install یا Update را فشار دهید تا آخرین نسخه این عنوان بتل رویال را در دستگاه اندروید خود دریافت کنید.

با این حال، برای انجام بازی، ممکن است مجبور شوید بسته‌های منابع اضافی و چند به‌روزرسانی را دانلود کنید. هنگامی که این عنوان را با استفاده از فایل APK آن دانلود می کنید، همین امر نیز صدق می کند.

سلب مسئولیت:
PUBG Mobile لایت در هند مسدود شده است و بازیکنان این کشور نباید بازی را در دستگاه های خود دانلود یا بازی کنند. در عوض، آن‌ها می‌توانند در IP دیگر Krafton، BGMI، که منحصراً برای بازار هند توسعه داده شده است، مشارکت کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت