ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
گان های SMG در فری فایر

بهترین گان های SMG در فری فایر (2024)

ahmadian

بهترین اسلحه های اس ام جی در Free Fire در سال 2024

در دنیای پر سرعت فری فایر، SMG ها یک انتخاب محبوب هستند. بیایید به 5 مورد از بهترین گان های SMG در فری فایر (2024) و نحوه استفاده از آنها نگاه کنیم.

با خرید جم فری فایر می توانید شخصیت ها ، رویال پس و آیتم های با ارزش را دریافت کنید.

به دنبال بهترین گان های SMG در فری فایر هستید؟ در دنیای پر سرعت Free Fire، اسلحه های دستی انتخاب محبوبی در بین بازیکنان هستند. سرعت شلیک سریع و تحرک آسان آنها، SMGها را برای نبردهای نزدیک ایده آل می کند. با مجموعه ای از گزینه های موجود، تعیین اینکه کدام یک واقعاً بر میدان جنگ تسلط دارند، می تواند بسیار دشوار باشد. این مقاله آمار و ویژگی‌های کلیدی SMG های برتر را برای کمک به شما در کسب پیروزی‌های بیشتر در Free Fire شرح می‌دهد.

هنگام ارزیابی SMG، برخی از عوامل حیاتی عبارتند از آسیب، برد، دقت، سرعت آتش و تحرک. ایجاد تعادل مناسب بین این ویژگی ها کلید اثربخشی SMG در Free Fire است. بیایید به چند مورد از بهترین گان های SMG در فری فایر 2024 و نحوه استفاده از آنها نگاه کنیم.

مقالات مرتبط »      راهنمای شخصیت Kassie فری فایر : مهارت ها و بهترین راه های استفاده

بهترین گان های SMG در فری فایر (2024)

MP40 – مورد علاقه طرفداران

بالاترین لیست ما از بهترین گان های SMG در فری فایر MP40 است. MP40 از زمان معرفی خود مورد علاقه کاربران بوده است. این SMG کلاسیک WW2 به لطف ترکیبی از قدرت و دقت، هنوز هم بسیار خوب است.

MP40 با سرعت آتش سوزی چشمگیر آسیب زیادی وارد می کند. برد مناسب و حداقل پس‌کشی برای عکس‌های سر متوالی دارد. در دستان ماهر، MP40 می تواند به سرعت دشمنان را در نبردهای نزدیک از بین ببرد. تنها نقطه ضعف آن محدوده محدود است، اما برای برخوردهای دایره ای نهایی، MP40 می درخشد.

Vector

وکتور قبلاً به لطف سرعت آتش سوزی خود شهرت زیادی پیدا کرده است. با سرعت آتش بالا و اندازه مجله مناسب، Vector می تواند کل تیم ها را در زمانی که انتظارش را ندارند لیزر کند.

Vector در 34 نقطه آسیب کمتری دارد اما با یک مجله بزرگتر، تحرک خوب و دقت آن را جبران می کند. کمین کردن حریفان جایی است که به لطف سرعت آتش باورنکردنی اش غالب است. در حالی که فاقد برد است، وکتور در فضاهای محدود بسیار قوی است.

P90 – یک جک از همه مشاغل

P90 مجموعه ای از ویژگی های همه کاره را به ارمغان می آورد که آن را در نبردهای نزدیک و میان برد مؤثر می کند. با آمار متعادل، می تواند با شرایط مختلف سازگار شود.

برد مناسب به P90 برتری نسبت به SMG های معمولی در مورد پوشش مسافت می دهد. اندازه مجله مناسب و حداقل عقب نشینی امکان از بین بردن چندین دشمن را می دهد. در حالی که خروجی آسیب کمتر است، P90 با تطبیق پذیری و دقت آن را جبران می کند.

UMP – قدرت توقف

UMP با کمترین میزان آتش سوزی اما بیشترین آسیب، قدرت توقف خالص را به ارمغان می آورد. سرعت آهسته آتش را با نقاط آسیب بالا و دقت دقیق جبران می کند.

با به حداقل رساندن پس زدن، UMP دقت را در محدوده 40 متر حفظ می کند. همراه با آسیب های سخت، می تواند به سرعت دشمنان را در فواصل کوتاه تا متوسط ​​فلج کند. سرعت آتش آهسته تر با برد برتر و قدرت کوبش جبران می شود.

نتیجه گیری

هنگامی که به صورت استراتژیک استفاده می شود، SMG مناسب می تواند به شما برتری تاکتیکی نسبت به مخالفان بدهد. خواه قدرت قابل اعتماد MP40 باشد یا غافلگیری آتش سریع Vector، تسلط بر این سلاح ها بسیار مهم است. تجهیز خود به یک SMG مناسب برای موقعیت به شما کمک می کند سریعتر واکنش نشان دهید و دشمنان را غافلگیر کنید. این راهنمای بهترین گان های SMG در فری فایر 2024 را در اختیار داشته باشید و عنصر غافلگیری را در مسابقه بعدی فری فایر خود بیاورید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت