ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
شخصیت Kassie فری فایر

راهنمای شخصیت Kassie فری فایر : مهارت ها و بهترین راه های استفاده

ahmadian

راهنمای Free Fire Kassie : مهارت ها و بهترین راه های استفاده

Garena یک شخصیت Kassie فری فایر جدید را در آپدیت OB45 خود به همراه سایر محتوای جدید منتشر کرده است. از جمله Mini Peak در حالت بتل رویال، رفع اشکالات و تغییرات متعدد تعادل شخصیت. علاقه مندان به FF از زمان انتشار سرور پیشرفته این وصله در چند هفته پیش، در حال آماده شدن هستند. سرانجام، این به روز رسانی در 26 ژوئن 2024، نشان دهنده فرا رسیدن هفتمین سالگرد این عنوان بود.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید جم فری فایر ، سریع و ارزان جم را به حساب بازی شما واریز می کند.

از آنجایی که بازیکنان با یک شخصیت کاملاً جدید آشنا شده اند، باید کاوش کنند و ببینند که با شخصیت Kassie فری فایر به چه ارتفاعات جدیدی می توانند دست یابند. برای کمک، این مقاله چند راه برای استفاده از شخصیت جدید را مورد بحث قرار می دهد.

مقالات مرتبط »      بویاه پس جولای 2024 فری فایر (فصل 19) : قیمت، جوایز اصلی و موارد دیگر

سلب مسئولیت:
Free Fire در هند ممنوع است. به خوانندگان منطقه توصیه می شود که از بازی کردن خودداری کنند. آنها می توانند در عوض در Free Fire Max، یک نوع انحصاری هند شرکت کنند.

همه آنچه که باید در مورد شخصیت Kassie فری فایر بدانید

Kassie که یک متخصص علوم اعصاب و متخصص شفا است، با دو توانایی مهارت دارد: الکتروتراپی و درمان متمرکز.
اولی به او این امکان را می دهد که با هم تیمی انتخابی که باید در فاصله 20 متری قرار داشته باشد پیوندی شفابخش ایجاد کند و هر دو HP خود را با سرعت 3HP/ثانیه بازیابی کند.
توجه داشته باشید:
شما می توانید این پیوند را به صورت دستی قطع کنید و این توانایی روی هم نمی رود.

از سوی دیگر، درمان متمرکز او با دو بار ضربه زدن روی دکمه فعال و انتخاب یک متحد آغاز می‌شود. و فوراً 100 اسب بخار هم تیمی را بازیابی می‌کند و در 60 ثانیه خنک می‌شود. علاوه بر این، وقتی HP هم تیمی های انتخاب شده کمتر از 50 می شود، این توانایی به طور خودکار فعال می شود و به آنها 50 اسب بخار می دهد.

بهترین راه برای استفاده از شخصیت Kassie فری فایر

1) به هم تیمی خود کمک کنید تا برای نبرد وارد شود

از آنجایی که Free Fire Kassie یک شخصیت پشتیبانی است، می توانید از او برای کمک به هم تیمی خود برای از بین بردن دشمن استفاده کنید. به یاد داشته باشید، Kassie یک شخصیت ایده‌آل برای مبتدیان یا کسانی است که مهارت‌های رزمی دوربرد مناسبی دارند.

در حالی که فاصله خود را حفظ کرده اید، می توانید با هم تیمی خود که در نبردهای نزدیک مهارت دارد، پیوند برقرار کنید و به آنها اجازه دهید تا برای مبارزه با دشمن بروند. اگر به نظر می رسد که متحد در حال شکست خوردن است، می توانید روی دکمه مهارت دوبار ضربه بزنید و فوراً 100 اسب بخار را تحویل دهید. علاوه بر این، اگر سلامت آنها به زیر 50 برسد، توانایی Kassie به طور خودکار به آنها 50 اسب بخار می دهد.

در مجموع، مهارت او به طور قابل توجهی شانس شما را برای پیروزی افزایش می دهد.

2) از شخصیت Jota با Kassie استفاده کنید

بازیکنان می توانند با ایجاد اسلات مهارت از چهار شخصیت به طور همزمان در Free Fire استفاده کنند. شما می توانید یک کاراکتر با قابلیت فعال را در این اسلات ها و سه کاراکتر دیگر را با ویژگی های غیرفعال اضافه کنید. با استفاده از این ویژگی، می توانید Jota را به اسلات مهارت های Kassie خود اضافه کنید تا در هنگام برخورد با دشمن مقداری HP دریافت کنید.

با انجام این کار، می توانید با یک متحد پیوند برقرار کنید، 3HP/ثانیه دریافت کنید و پس از ضربه زدن به دشمن، مبلغ اضافی HP دریافت کنید. علاوه بر این، با کوبیدن دشمن، مقدار زیادی از سلامتی دریافت خواهید کرد که به شما در میدان نبرد برتری خواهد داد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت