ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
فروشگاه اعتباری کالاف

5 بهترین کالای فروشگاه اعتباری کالاف دیوتی موبایل را بشناسید

5 بهترین کالا برای خرید از Credit Shop در کالاف دیوتی موبایل

در اینجا 5 کالای برتری که می توانید هم اکنون در فروشگاه اعتباری کالاف دیوتی موبایل خریداری کنید، آورده شده است.

COD Mobile هنگام شخصی‌سازی شخصیت‌ها گزینه‌های زیادی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. از جمله پوسته‌های چشم نواز، سلاح‌های جذاب، پوسته‌های چتر نجات و موارد دیگر. تقریباً تمام لوازم جانبی پوشیدنی که ممکن است به آواتار خود وصل کنید، از بال‌های پرنده تا سلاح‌هایشان، ظاهری جذاب دارند. از این نظر، COD Mobile اکتیویژن تنها عنوان بتل رویال است که حتی به Garena Free Fire و Fortnite از نظر شخصی‌سازی شخصیت‌ها و جذابیت‌های بصری مختلف نزدیک می‌شود تا حضور شما را در میدان نبرد احساس کند.

حرید cp کالاف دیوتی موبایل با تضمین امنیت و قیمت مناسب در ارزان جم.

یک راه آسان برای متمایز کردن شخصیت خود در COD Mobile، خرج کردن سکه های اعتباری (Cs) است که به سختی به دست آورده اید.

می‌توانید با قرار گرفتن در 10 بازی برتر بتل رویال، برنده شدن در کل مسابقه بتل رویال، یا دستیابی به وضعیت MVP در یکی از حالت‌های چند نفره بازی، سکه‌های اعتباری خود را افزایش دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی گزینه Credit Shop در قسمت فروشگاه در گوشه سمت چپ پایین کلیک کنید.

مقلات مرتبط »   بهترین لود اوت اسنایپر HDR در کالاف دیوتی موبایل فصل 3 (2023)

توجه داشته باشید:
این مقاله منعکس کننده انتخاب های نویسنده است.

5 بهترین کالای فروشگاه اعتباری کالاف دیوتی موبایل

1) Captain – Circuitry

هزینه: 6000 C

کاپیتان شخصیتی است که به طور گسترده در COD Mobile انتخاب شده است. چیزی که یونیفرم Circuitry کاپیتان را مفید می کند سایه سبز است. این می تواند به ویژه در طول مسابقات بتل رویال مفید باشد. زیرا مناطق وسیعی از نقشه های Isolated و Blackout دارای دشت ها و شیب های سبز سرسبز هستند.

کاپیتان در یونیفرم Circuitry احتمالاً نزدیک‌ترین لباسی است که به لباس گولم نزدیک می‌شود. که شبیه لباس نمادین PUBG Ghillie است.

2) K9 Unit

هزینه: 2000 C

این معامله سرقت در حال حاضر در فروشگاه اعتباری کالاف دیوتی موبایل موجود است. با صرف تنها 2000 اعتبار، می توانید یک واحد K9 را دریافت کنید. تا در تمام مسابقات در حالت چند نفره، چه Frontline یا Hardpoint، شما را همراهی کند. در COD Mobile، استفاده از واحد K9 روشی زیبا برای یافتن و از بین بردن دشمنان یواشکی است.

این می تواند به سرعت دشمنان را به عنوان یک واحد حمله و دفاع از بین ببرد. بنابراین، مطمئن شوید که از معامله ارائه شده در فروشگاه اعتباری کالاف دیوتی موبایل به طور کامل بهره مند شوید.

3) Outrider – Cyberline

هزینه: 6000 C

The Outrider یکی از برگزیده ترین شخصیت های زن در COD Mobile است. یونیفرم سایبرلاین او در فروشگاه اعتباری کالاف دیوتی موبایل قابل خرید است. این احتمالاً یکی از جذاب ترین لباس های شخصیت زن در عنوان در حال حاضر است. علاوه بر این، سایه آبی و سفید تیره لباس او به او کمک می کند تا در قسمت های پوشیده از برف نقشه بتل رویال استتار کند.

4) عملیات ویژه 5 – Liquid Mercury

هزینه: 6000 C

باس‌های Liquid Mercury شخصیت Special Ops 5 به راحتی یکی از براق‌ترین پوسته‌های موجود برای خرید در حال حاضر از فروشگاه اعتباری کالاف دیوتی موبایل ( Credit Shop ) است. پرسه زدن در اطراف نقشه بتل رویال در یونیفرم Liquid Mercury تضمین شده است که شما را از سایر بازماندگان جدا می کند.

5) چتر نجات – Rust Trim

هزینه: 2000 C

فرود آمدن در حالی که مجهز به چتر نجات ظاهری بیمار است، راهی مطمئن برای القای ترس در حریفان در هر رویارویی با بتل رویال است. در میان تمام پوسته های چتر نجات موجود در فروشگاه اعتباری کالاف دیوتی موبایل، نسخه Rust Trim با وینیل زرد، نارنجی و مشکی خطرناک ترین ظاهر است.


همه دسته‌های اقلام، خواه بسته‌های باندل، پوسته‌های سلاح، چتر نجات، یا کارت‌های تماس و شکلک‌ها، به‌خوبی در تب‌های قابل پیمایش جداگانه در بخش Credit Shop قرار گرفته‌اند. به یاد داشته باشید که کاراکترهای ویژه و پوسته‌های مرتبط با آن‌ها را فقط زمانی می‌توان در برگه بخش «All» در بالای صفحه مشاهده کرد که در داخل فروشگاه اعتباری کالاف دیوتی موبایل باشید. برای پیدا کردن شخصیت های مورد علاقه خود برای خرید، باید کمی به پایین صفحه بروید. صدها مورد در منطقه فروشگاه اعتباری وجود دارد که گاهی اوقات ممکن است طاقت فرسا باشد. باز کردن قفل هر آیتم خاص برای خود به تعداد معینی سکه اعتباری نیاز دارد.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه همراهان سایت