ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین نقطه فرود پابجی

بهترین نقطه فرود پابجی موبایل برای مبتدیان (فوریه 2023)

5 بهترین هات اسپات در PUBG Mobile برای مبتدیان (فوریه 2023)

PUBG Mobile یکی از بهترین عناوین بتل رویال در فروشگاه های اپلیکیشن پیشرو است. این بازی دارای یک پایگاه بازیکن عظیم با میلیون ها بارگیری و ویژگی های شگفت انگیز است. گیمرها با گرافیک های چشم نواز در دستگاه تلفن همراه، از جمله نقشه ها و حالت های بسیاری برای انتخاب و لذت بردن، ارائه می شوند.

برای خرید یوسی پابجی فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است و بدون اطلاعات دیگری یوسی به اکانت شما در کمتر از 5 دقیقه واریز می شود.

بازیکنان دوست دارند در نقاط داغ روی نقشه ها فرود آیند، جایی که می توانند رقبای دیگری را پیدا کنند که به عنوان بازمانده نهایی رقابت می کنند. با این حال، انتخاب بهترین نقطه فرود پابجی موبایل برای مبتدیان و ارتقای مهارت ها و تجربه برای کسانی که دانش کمی از بازی دارند، می تواند دشوار باشد.

این مقاله به بررسی پنج نقطه مهم برای بازیکنان مبتدی می‌پردازد که در فوریه 2023 در PUBG Mobile فرود می‌آیند.

مقالات مرتبط »  همه چیز درباره نسخه بتا 2.5 پابجی موبایل

بهترین نقطه فرود پابجی موبایل برای مبتدیان (فوریه 2023)

5) Yasnaya Polyana

یاسنایا پولیانا یکی از بزرگترین شهرهای نقشه Erangel در PUBG Mobile است. این مکان دارای ساختمان های با اندازه های مختلف است. که بازیکنان می توانند حرکات حریف خود را زیر نظر داشته باشند و به سرعت آنها را از بین ببرند.

کاربران می توانند به سرعت به غارت با کیفیت بالا مانند تفنگ های تهاجمی و سایر ابزارهای کمکی دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، وسایل نقلیه مختلفی را می توان در امتداد جاده ای که از یاسنایا عبور می کنند، پیدا کرد.

4) Novorepnoye

نوورپنویه بهترین نقطه فرود پابجی موبایل بعدی برای بازیکنان مبتدی در بازی برای فرود آمدن و درگیری با اپراتورهای دشمن است. این منطقه دارای کانتینرهای متعددی است که کاربران می توانند از آنجا بالا بروند و غنیمت خوبی و همچنین مخالفان پیدا کنند.

بازیکنان می توانند از رمپ ها و دهانه های کانتینرها برای اجرای حملات مخفیانه استفاده کنند. گیمرها همچنین می توانند در شهر مجاور فرود بیایند تا در مرحله فرود اولیه غارت کنند و سپس به سمت کانتینرها برای درگیری با اسلحه بچرخند.

3) Georgopol

بهترین نقطه فرود پابجی موبایل بعدی جعبه‌های ژورگوپل است. اینها محل فرود مورد علاقه طرفداران برای مبتدیان و بازیکنان باتجربه PUBG Mobile هستند. مشابه Novorepnoye، این مکان دارای کانتینرها و انبارهای متعددی است. که بازیکنان می‌توانند غارت‌هایی از جمله اسلحه، زره، و ابزارهای کمکی را پیدا کنند.

همچنین چهار برج در مکان های مختلف وجود دارد که گیمرها می توانند از آنجا بالا رفته و دشمنان را پیدا کنند. برای بازیکنان تهاجمی، Georgopol یکی از بهترین مکان ها برای فرود آمدن و گرفتن تعداد زیادی کشتار است. گیمرها به راحتی می توانند انتظار داشته باشند که پنج تا شش تیم بر اساس مسیر هواپیما در اینجا فرود بیایند.

2) Sosnovka Military Base

پایگاه نظامی Sosnovka یک نقطه محبوب در جزیره در سمت پایین Erangel است. این مکان دارای سه ساختمان دو طبقه اصلی است که اکثر بازیکنان ترجیح می دهند در آن فرود آیند. گیمرها می توانند به سرعت سلاح های خوبی به دست آورند و به رقبای خود فشار بیاورند.

این بهترین نقطه فرود پابجی موبایل همچنین دارای برجی است که بازیکنان می توانند در آن بالا رفته و از فواصل دور دشمنان را شناسایی کنند.

1) Pochinki

پوچینکی بهترین نقطه فرود پابجی موبایل است که پویایی شگفت انگیزی دارد. این در نزدیکی مرکز Erangel واقع شده است. و بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که حداکثر چهار تا پنج تیم برای اکشن سریع بتل رویال در اینجا فرود آیند. این منطقه دارای نرخ اسپاون لوت مناسبی است. با غارت کافی برای یک تیم چهار نفره در هر بخش از این نقطه داغ.

با جدیدترین به روز رسانی ها، بازیکنان می توانند از ویژگی گرفتن طاقچه برای بالا رفتن از سقف ساختمان ها و ضربه زدن به حریفان از زوایای غیرمنتظره استفاده کنند. گیمرهایی که می خواهند به مکان های دیگر سفر کنند، می توانند وسایل نقلیه زیادی در داخل و اطراف پوچینکی پیدا کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت