ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین ترکیب اسلحه پابجی

5 بهترین ترکیب اسلحه پابجی موبایل برای کشتار بیشتر در حالت تخیلی

5 بهترین ترکیب سلاح برای بدست آوردن کشتار بیشتر در حالت Imagiversary پابجی موبایل

در این مقاله بازیکنان یاد می گیرند بهترین ترکیب اسلحه پابجی موبایل برای دستیابی به نسبت K/D بهتر در حالت تخیلی را استفاده کنند. تسلط بر این سلاح ها در نهایت در دراز مدت به آنها کمک خواهد کرد.

آخرین به روز رسانی 2.5 در PUBG Mobile شاهد اضافه شدن حالت جدید Imagiversary با موضوع بود. حالت (به طور انحصاری در نقشه های ارانجل و لیویک موجود است) پنجمین سالگرد عنوان محبوب BR را جشن می گیرد.

حالت Imagiversary پویایی بازی را تغییر داده است. در نتیجه گیمرها باید رویکرد متفاوتی را برای حذف بیشتر و تحمل نسبت K/D بهتر دنبال کنند.

وبسایت ارزان جم با سابقه چندین ساله در زمینه خرید یوسی پابجی موبایل به یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی این حوزه تبدیل شده است.

5 بهترین ترکیب اسلحه پابجی موبایل برای دستیابی به نسبت K/D بهتر در حالت تخیلی

1) UMP 45 و M416

پس از اینکه بوف در اختیار UMP 45 قرار گرفت، اسلحه به یک سلاح کشنده در بازی تبدیل شد. از آن زمان، حرفه‌ای‌های PUBG Mobile و پخش‌کننده‌های محبوب از این تفنگ برای جمع‌آوری تعداد کشته‌های بیشتر استفاده کرده‌اند. دقت شلیک هیپ به کاربران کمک کرده است تا به سرعت حریفان را زمین بزنند.

مقالات مرتبط »   5 بهترین مکان غارت در نقشه Erangel جدید پابجی موبایل با تم تخیلی

در همین حال، M416 ظاهراً پایدارترین اسلحه در این عنوان است. از این رو، گیمرهایی که سعی می کنند نسبت K/D خود را افزایش دهند، می توانند به طور موثر از ترکیب UMP 45 و M416 استفاده کنند.

2) MG3 و Groza

MG3 به عنوان یک سلاح انحصاری airdrop در PUBG Mobile معرفی شده است. با این حال، آخرین به روز رسانی 2.5 منجر به این شده است که این اسلحه به عنوان یک سلاح تصادفی در داخل هدست گریزان موجود در Imagination Plazas موجود باشد.

این تفنگ دارای دو حالت آتش (660 و 990) است. و می توان از آن در نبردهای میان برد و کوتاه برد استفاده کرد.

گروزا یک جانور در مبارزات نزدیک است و می تواند به راحتی دشمنان را از بین ببرد. دارای آسیب پایه 47 است و همراه با MG3 می تواند کابوس هایی برای حریف ایجاد کند.

این بهترین ترکیب اسلحه پابجی موبایل برای بازیکنانی است که در تلاش برای حذف بیشتر در هر مسابقه رتبه بندی حالت موضوعی هستند.

3) AWM و Micro Uzi

اکثر اسلحه‌های این لیست برای مبارزات کوتاه‌برد ترجیح داده می‌شوند. اما برخی از بازیکنان نیز دوست دارند برای از بین بردن دشمنان در برد بلند، تفنگ‌های تک تیرانداز را انتخاب کنند. با داشتن سبک بازی ترکیبی، آنها ترجیح می دهند از Micro Uzi و AWM استفاده کنند.

اولی به دلیل تخریب در درگیری های نزدیک بسیار محبوب است. با این حال، Arctic Warfare Magnum سلاحی است که بیشترین آسیب را دارد. برای سرنگونی حریفانی که کلاه ایمنی اسپتسناز دارند، یک ضربه سر AWM لازم است.

از این رو، این بهترین ترکیب اسلحه پابجی موبایل را می توان برای کسانی که عاشق اسنایپ کردن در بازی هستند ایده آل در نظر گرفت.

4) Beryl M762 و Honey Badger

Beryl M762 یکی از مشهورترین اسلحه‌های PUBG Mobile است و می‌توان آن را به راحتی در شهرها/ترکیبات مختلف در حالت موضوعی Imagiversary نقشه های Livik و Erangel پیدا کرد.

این سلاح برای وارد کردن آسیب های عظیم در مبارزات دور نزدیک محبوب است و بازیکنان را قادر می سازد تا دشمنان بیشتری را از بین ببرند. اگرچه این اسلحه یک پس زدگی شدید ایجاد می کند، آسیب پایه آن 44 در هر گلوله، معایب آن را جبران می کند.

در همین حال، Honey Badger یک اسلحه نسبتاً جدید در عنوان BR است. با چند شلیک در یک انفجار، می تواند به راحتی دشمن را سرنگون کند. به ازای هر گلوله 43 آسیب وارد می کند.

هر دو اسلحه از مهمات 7.62 میلی‌متری استفاده می‌کنند که می‌تواند برای بازیکنان تهاجمی که در Imagination Plazas می‌افتند و سعی می‌کنند با یک نوع مهمات واحد مدیریت کنند، مفید باشد.

5) UMP 45 و Vector

ترکیب SMG Vector و UMP 45 کشنده است و می تواند در نبردهای نزدیک و میان برد ویران کند. این سلاح ها مکمل یکدیگر هستند.

وقتی بازیکنان تهاجمی با هم استفاده می‌شوند، اسلحه‌ها می‌توانند به آن‌ها کمک کنند تا در مراحل اولیه مسابقه تعداد کشته‌های بیشتری را جمع کنند.

در حالی که UMP 45 اصلاح‌شده را می‌توان به محدوده قرمز نقطه/3x مجهز کرد و برای اسپری‌های میان رده از آن استفاده کرد، Vector می‌تواند برای حریفان در نبردهای 1v1 ویرانگر باشد.

بازیکنان PUBG Mobile که مسابقات حالت موضوعی را بازی می کنند می توانند از این ترکیب بهره ببرند.

توجه داشته باشید:  این مقاله بیانگر دیدگاه نویسنده است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت