ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین دک گلدن نایت کلش

8 بهترین دک گلدن نایت کلش رویال در ژانویه 2023 – Golden Knight Deck

8 بهترین عرشه Golden Knight در کلش رویال (ژانویه 2023)

کلش رویال توسط سوپرسل ساخته شده است. این یک بازی آنلاین استراتژیک برای موبایل است. این یک اسپین آف از کلش اف کلنز محبوب مورد علاقه طرفداران است که توسط همین توسعه دهنده ساخته شده است. هر دو بازی در اندروید و iOS قابل اجرا هستند.

کلش رویال دارای یک میدان نبرد به سبک چند نفره با کلکسیون ها و برج های دفاعی است. هدف این است که دسته ای از بهترین کارت ها را تنظیم کنید و برج های حریف را از بین ببرید در حالی که دفاعی محکم دارید.

چندین به روز رسانی را ارائه می دهد و ویژگی های جدیدی را معرفی می کند. می‌توان در مسابقات شرکت کرد، به قبیله‌ها ملحق شد، کارت‌های شخصیت جدید را باز کرد و بازی دیگران را از راه دور تماشا کرد.

خرید جم کلش با قیمت پایین و سریع ترین زمان واریز از ارزان جم.

در مورد کارت های شخصیت صحبت کنیم، کلش رویال شخصیت های زیادی برای انتخاب دارد و بازیکنان می توانند بهترین کارت ها را روی عرشه خود قرار دهند تا شانس خود را برای برنده شدن برای ارتقاء سطح و کسب جوایز افزایش دهند.

مقالات مرتبط »   جدیدترین چالش elixir troop ژانویه کلش اف کلنز : Titanic Strength challenge

بهترین دک گلدن نایت کلش رویال در ژانویه 2023

1) Golden Knight

شوالیه طلایی یک کارت قهرمان است که در Arena 16 (آشپزخانه اعدام) باز شده است. او یک سرباز melee تک هدف است که واحدهای زمینی را هدف قرار می دهد. پس از استقرار، او با سرعت تمام به سمت دشمنان می تازد و به سرعت آنها را نابود می کند.

او بسیار قدرتمند است و تنها پس از نابودی می توان از آن دوباره استفاده کرد. قیمت کارت 4 اکسیر است و 160 خسارت وارد می کند.

2) P.E.K.K.A

P.E.K.K.A یک کارت Epic است که در Arena 6 (P.E.K.K.A’s Playhouse) آنلاک شده است. او یک سرباز زمینی melee تک هدف است و نسخه بزرگتری از Mini P.E.K.K.A است. این کارت در آسیب‌دیدگی و ضربه‌پوینت بسیار قوی است. اما این با سرعت حرکت آهسته جبران می‌شود. بنابراین، توصیه می شود که پس از بیرون کشیدن هر دو یا یکی از برج های شاهزاده خانم، P.E.K.K.A را در سمت دشمن مستقر کنید.

3) Lightning

لایتنینگ (صاعقه) یک کارت حماسی است که در Arena 8 (قله منجمد) باز شده است. این یک طلسم است که دشمنان را با بالاترین سلامتی هدف قرار می دهد. و هنگامی که در محدوده هستند آنها را با صاعقه بیهوش می کند. با ارتقاء مداوم این کارت، می تواند آسیب زیادی وارد کند و برای استقرار 6 اکسیر هزینه دارد. لایتنینگ بهترین دک گلدن نایت کلش رویال است. زیرا می‌توان از آن برای دفاع از کارت‌های دیگر زمانی که توسط دشمنان احاطه شده است استفاده کرد.

4) Royal Ghost

رویال گوست یک کارت افسانه ای است که در Arena 12 (شهر شبح آور) باز شده است. او یک سرباز آسیب‌رسان منطقه‌ای است که به سرعت در حال حرکت است. هنگام استقرار نامرئی است و هنگام حمله قابل مشاهده است. اگرچه او در حالی که نامرئی نیست مورد حمله قرار نمی گیرد، اما در معرض آسیب طلسم است. استقرار این کارت 3 اکسیر هزینه دارد و ارزش آن را دارد زیرا او آسیب زیادی وارد می کند.

5) Electro Wizard

Electro Wizard یک کارت افسانه ای است که در Arena 11 (Electro Valley) باز شده است. او یک سرباز تندرو، تک هدف و برد متوسط است. خسارات قابل توجهی وارد می کند و می تواند اهداف را با ضربات الکتریکی در زمانی که در برد هستند، بیهوش کند. این کارت برای از بین بردن چندین دشمن مفید است. و برای استقرار 4 اکسیر هزینه دارد.

6) Ram Rider

Ram Rider هم بهترین دک گلدن نایت کلش رویال است. یک کارت افسانه ای که در Arena 11 (Electro Valley) باز شده است. این یک نیروی سریع در حال حرکت با زنی است که بر قوچ سوار است و دارای یک هجمه شبیه به شاهزاده است. در حالی که رام ساختمان ها را هدف قرار می دهد، زن سربازان را هدف قرار می دهد و خسارت زیادی وارد می کند. استقرار این کارت 5 اکسیر هزینه دارد. و یک افزودنی توصیه شده به عرشه به عنوان بهترین دک گلدن نایت کلش رویال است.

7) Giant Snowball

Giant Snowball یک کارت معمولی است که در Arena 8 (قله منجمد) باز می‌شود. یک طلسم منطقه‌ای از اثر است که آسیب بسیار کمی وارد می‌کند. اما می‌تواند زمانی که دشمنان در محدوده هستند، برای مدت کوتاهی منجمد و عقب نگه دارد. این کارت تنها 2 اکسیر قیمت دارد. و برای کاهش سرعت چند دشمن به طور همزمان ایده آل است.

8) Barbarian Barrel

آخرین گزینه از لیست بهترین دک گلدن نایت کلش رویال Barbarian Barrel نام دارد. یک کارت حماسی است که در Arena 9 (جنگل آرنا) باز شده است. یک طلسم آسیب منطقه است که آسیب متوسطی به منطقه مستقر در آن وارد می کند. پس از استقرار، بشکه در سراسر عرصه می چرخد، بر روی نیروهای زمینی می دود و زمانی که شکسته می شود، یک بربر تولید می شود. این کارت برای استقرار 2 اکسیر هزینه دارد. و برای از بین بردن چندین مخالف و برج مفید است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت