ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
نرخ تبدیل جم در کلش

نرخ تبدیل جم در کلش اف کلنز توضیح داده شد

راهنمای resell کلش اف کلنز : بهترین نرخ تبدیل Gem توضیح داده شده است

این سؤال پیش می آید: بهترین نرخ تبدیل جم در کلش اف کلنز چیست؟ این مقاله نرخ تبدیل جواهر برای فروش منابع مختلف و آیتم های جادویی را برجسته می کند.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش اف کلنز را با نازلترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهد.

کلش آف کلنز در طول ماه گذشته به‌روزرسانی‌های شگفت‌انگیزی را به همراه داشته است. این یک مسابقه را در جامعه آغاز کرده است. برخی از بازیکنان می خواهند سریعتر از سایرین به روز رسانی ها را تجربه کنند. جم ها به شما کمک می‌کند ارتقاهای مختلف را سریع انجام دهید. پس بسیاری به دنبال راه‌های متفاوتی برای دریافت بیشتر این ارز درون بازی هستند. یک راه معروف برای گرفتن جم، استفاده از مدال های Raid است. با این حال، نرخ تبدیل برای آن بسیار پایین است.

مقالات مرتبط »   اطلاعات فاش شده از کلش اف کلنز ، تجهیزات قهرمانی آینده برای Grand Warden و Royal Champion را نشان می دهد

راهنمای کامل فروش مجدد منابع : بهترین نرخ تبدیل جم در کلش اف کلنز

راه های زیادی برای Village Chiefs برای جمع آوری جم ها در کلش اف کلنز وجود دارد. مرسوم ترین آنها استفاده از موانع است. با این حال، پس از پر شدن فضای ذخیره‌سازی Raid Medal، می‌توانید به‌جای مدال‌های Raid از Weekend Raids، جم ها دریافت کنید.

راه دیگر برای بدست آوردن جم ها فروش مجدد اقلام و منابع مختلف است. در این فرآیند ساده، شما باید اقلام را از فروشگاه تریدر بخرید و آنها را با قیمت های بیشتر بفروشید.

نرخ تبدیل جم برای مدال های Raid

پس از پر شدن فضای ذخیره‌سازی، به ازای هر 100 مدال Raid، یک جم دریافت می‌کنید.

مدال‌های Raid زمانی اهدا می‌شوند که آخر هفته‌های Raid به پایان می‌رسند و به شما کمک می‌کنند آیتم‌های جادویی شگفت‌انگیز، جوایز و موارد دیگر را سریع بخرید. با توجه به کاربردهای شگفت انگیز Raid Medal، بهتر است آنها را ذخیره نکنید، به خصوص با چنین نرخ تبدیل جم بالا.

نرخ تبدیل جم برای طلا، اکسیر، و اکسیر سیاه

همچنین می‌توانید جم ها را برای منابعی که در فضای ذخیره‌سازی شما مناسب نیستند، دریافت کنید. با این حال، شما فقط حداکثر پنج سنگ برای آن دریافت خواهید کرد. طبق گفته سوپرسل، تنها در صورتی می‌توانید پنج جم ها دریافت کنید که حتی یک درصد از منابع در فضای ذخیره‌سازی شما وجود نداشته باشد.

از طرف دیگر، در صورتی که تنها 20 درصد از جوایز متناسب با فضای ذخیره‌سازی شما و غیره باشد، چهار جم دریافت خواهید کرد. این نرخ تبدیل جم در کلش اف کلنز بهتر از قبلی است، اما هنوز بهترین نیست.

نرخ تبدیل جم در کلش اف کلنز برای آیتم های جادویی

شما می توانید با فروش هر آیتم جادویی 10 جم دریافت کنید که تا کنون بهترین نرخ تبدیل جم برای فروش مجدد منابع در کلش اف کلنز است. تقریباً هر بسته معجون از سه معجون یا سایر موارد جادویی برای 100 تا 300 مدال Raid در دسترس است.

وقتی سه معجون برج ساعت را برای 100 مدال Raid خریداری می کنید، می توانید هر کدام را به قیمت 10 جم بفروشید. به این ترتیب، شما می توانید 30 جم را تنها با 100 مدال Raid دریافت کنید. این در مقایسه با نرخ تبدیل معمولی جم مدال های Raid بسیار سودآور است.

یکی دیگر از راه های عالی برای تبدیل مدال های Raid/اقلام جادویی به جم، خرید حلقه های دیواری است. در حالی که ممکن است گاهی به معجون های مختلف نیاز داشته باشید، اکثر بازیکنان هرگز از حلقه های دیواری برای ارتقای دیوارها استفاده نمی کنند. حلقه های دیواری در یک بسته پنج تایی برای 300 مدال Raid موجود است. با این حال، هر یک از آنها پنج جم در بازار فروش مجدد قیمت دارد. بنابراین، شما می توانید به ازای هر 300 مدال Raid خرج شده، 25 جم دریافت کنید.

در حالی که جم یکی از کمیاب‌ترین دارایی‌های درون بازی است، با این راهنما، راه‌های مختلفی برای کسب رایگان آن‌ها خواهید داشت.

همچنین می توانید اقلام جادویی به نام Runes را بفروشید تا 50 جم به دست آورید. با این حال، این موارد بسیار مهم هستند و به ندرت در دسترس هستند. بنابراین، تصمیم آگاهانه ای در مورد اینکه چه اقلامی را برای جم های بیشتر در کلش اف کلنز بفروشید، بگیرید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت