ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تجهیزات قهرمان جدید در کلش

تجهیزات قهرمان جدید در کلش اف کلنز برای دو قهرمان در راه است!

اطلاعات فاش شده از کلش اف کلنز ، تجهیزات قهرمانی آینده برای Grand Warden و Royal Champion را نشان می دهد

این مقاله به تجهیزات قهرمان جدید در کلش اف کلنز و به روز رسانی آینده می پردازد. همچنین چالش هایی را که برای بازیکنان F2P ایجاد می کند برجسته می کند.

با خرید جم کلش اف کلنز از ارزان جم می توانید ساختمان ها، سربازها، طلسم ها و تجهیزات دفاعی که نیاز دارید، بخرید.

معرفی چهار تجهیزات قهرمان جدید در کلش اف کلنز برای یک به‌روزرسانی بزرگ آماده می‌شود. که نوید ارائه سطح جدیدی از سفارشی‌سازی را به میدان جنگ می‌دهد. با توجه به افشاگری‌های اخیر توسط حساب r/ClashOfClans در Reddit، این موارد بین Grand Warden و Royal Champion توزیع خواهد شد و هر دوی آنها دارای یک جفت هستند.

مقالات مرتبط »    چگونه کتاب قهرمانان و سوپر معجون را به صورت رایگان دریافت کنیم؟

جزئیات مربوط به تجهیزات قهرمان جدید در کلش اف کلنز

چشم انداز فعلی تجهیزات قهرمان (Hero Equipment)

قبل از پرداختن به به‌روزرسانی‌های آتی، اجازه دهید لحظه‌ای به بررسی وضعیت فعلی کلش اف کلنز بپردازیم. این بازی در مجموع دارای 15 تجهیزات قهرمان است. که 14 مورد از آنها به عنوان موارد نادر طبقه بندی می شوند. استثنا در این مورد، دستکش غول پیکر پادشاه بربر است. که خود را به عنوان یک کالای کمیاب حماسی متمایز می کند.

اهمیت انتخاب ترکیب بهینه از Hero Equipment را نمی توان نادیده گرفت. با توجه به اینکه هر Hero محدود به تجهیز تنها دو آیتم در هر حمله است.

تجهیزات قهرمانی جدید در کلش اف کلنز

بر اساس اطلاعات فاش شده، پیش بینی می شود که قهرمان سلطنتی به Speedy Spear و Hog Totem به عنوان دو آخرین تجهیزات قهرمان خود مجهز شود. همانطور که از نام آن پیداست، انتظار می رود که اولی سرعت قهرمان سلطنتی را با ضریب چشمگیر 60 افزایش دهد. در حالی که دومی تیمی متشکل از شش هاگ رایدر را احضار می کند تا پشتیبانی بیشتری در میدان نبرد ارائه دهد.

در همین حال، Grand Warden احتمالاً آتش در یک قوطی را دریافت می کند. که دارای DPS قابل توجهی (Damage Per Second) است که آن را به عنوان یک ضد مؤثر در برابر Target Defenses قرار می دهد. علاوه بر این، Grand Warden قرار است یک Tome مرموز و با مضمون تاریک به دست آورد. که توانایی او را در تغییر شکل دینامیک نبرد به نفع خود افزایش می دهد.

موارد کمیاب جدید در راه است

جدای از احتمال هیجان انگیز تجهیزات قهرمان جدید در کلش اف کلنز، شایعاتی وجود دارد که بازی ممکن است دو بازی کمیاب جدید را معرفی کند:

  1. Rare
  2. و Legendary.

اینها به بازیکنان امکان دسترسی به تجهیزاتی را می‌دهد که فراتر از دسته‌های رایج و حماسی است و عمق جذاب جدیدی به بازی اضافه می‌کند.

کسانی که به دنبال یک مزیت رقابتی هستند، می‌توانند با عرضه Legendary Equipment انتظار امکانات سفارشی‌سازی بیشتری را داشته باشند.

چالش برای بازیکنان F2P

Legendary Equipment امکانات جدیدی را در اختیار شما قرار می‌دهد. اما چالش‌هایی را نیز برای گیمرهای رایگان (F2P) ایجاد می‌کند. با توجه به دسته به روز رسانی کلش در X، آنها می توانند تجهیزات افسانه ای را تا سطح 47 ارتقا دهند.

این یک چالش قابل توجه است! به خصوص برای بازیکنان F2P که قبلاً با وظیفه ارتقاء تجهیزات Epic تا حداکثر سطح 27 خود دست و پنجه نرم می کردند. افزایش سطح سطح یک لایه دشواری اضافه می کند. و یک معضل استراتژیک برای کسانی ایجاد می کند که به دنبال بهینه سازی قهرمانان خود برای حداکثر اثربخشی در حملات هستند.

جامعه مشتاقانه منتظر ورود این تجهیزات قهرمان جدید در کلش اف کلنز است. و این اطلاعات بدون شک هیجان را برانگیخته است. چشم‌انداز سفارشی‌ سازی پیشرفته و معرفی بازی‌های کمیاب و افسانه‌ای، نوید دمیدن جان تازه‌ای را به بازی می‌دهد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت