ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
جایگزین FPS برای کالاف

بهترین جایگزین FPS برای کالاف دیوتی موبایل که باید در سال 2023 امتحان کنید

5 بهترین جایگزین FPS برای بازیکنان Call of Duty:Mobile که باید در سال 2023 امتحان کنید

Call of Duty: Mobile بدون شک محبوب ترین بازی FPS چند نفره است. که برای گوشی های هوشمند موجود است. با این حال، با توجه به بازار گسترده بازی‌ها، رقابت ظاهراً ظاهر خواهد شد. در این مرحله، جایگزین‌های زیادی برای پیشنهاد اکتیویژن وجود دارد که بازیکنان می‌توانند از آن لذت ببرند. این موارد از تجربیات آشنای بازی‌های آرکید گرفته تا تجربیات «واقع‌گرایانه‌تر» را شامل می‌شود.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید سی پی کالاف سریع و ارزان ، سی پی را به حساب بازی شما واریز می کند.

بازیکنانی که احساس می‌کنند برخی از اکشن‌های چندنفره داغ که با فرانشیز Call of Duty مرتبط نیست را دوست دارند، گزینه‌هایی برای بررسی دارند. اینها هم شامل پیشنهادات اصلی و هم عناوین کمتر شناخته شده ای است که در نوع خود تجربه های سرگرم کننده ای هستند.

در این مقاله بهترین جایگزین FPS برای کالاف دیوتی موبایل که باید در سال 2023 امتحان کنید را معرفی خواهیم کرد. با ارزان جم همراه باشید.

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و نظرات نویسنده را منعکس می کند.

مقالات مرتبط »   CoD Mobile: ایمن ترین نقاط فرود برای رتبه بندی سریع در فوریه تا مارس 2023

5 بهترین جایگزین FPS برای کالاف دیوتی موبایل در تلفن های هوشمند

5) Bullet Force

Bullet Force یک جواهر شگفت آور دست کم گرفته شده برای گوشی های هوشمند است. که می تواند بهترین جایگزین FPS برای کالاف دیوتی موبایل در سال 2023 باشد. در آن، بازیکنان در نبردهای PvP با دشمنان روبرو خواهند شد. با بارگذاری های متنوع برای انتخاب، طیف وسیعی از سبک های بازی را برای هر نوع گیمر ارائه می دهد.

در حالی که این عنوان مطمئناً ساده‌ترین تلاش در این فهرست است. اما هنوز هم برای بازیکنانی که به دنبال چیزی شبیه به بازی Activision و در عین حال متفاوت هستند، انتخاب مناسبی است. این بازی توسط Blayze Games LLC توسعه یافته و اولین بار در سال 2016 منتشر شد.

4) Shadowgun Legends

Shadowgun Legends توسط Madfinger Games توسعه و منتشر شده است. برای اولین بار در سال 2018 منتشر شد. داستان آن در یک دنیای علمی تخیلی اتفاق می افتد. داستان آن بازیکنان را در مقابل یک نیروی بیگانه مهاجم قرار می دهد.

با این حال، بازی چند نفره این عنوان یک معامله واقعی برای بهترین جایگزین FPS برای کالاف دیوتی موبایل است. که دارای حالت‌های مختلف مانند 1v1s، تیم مرگ، حذف و Capture The Flag است. در این عنوان، بازیکنان همچنین انواع سلاح ها و توانایی های با تکنولوژی بالا، البته آشنا، مانند یک برجک خودکار را دریافت می کنند.

3) Standoff 2

Standoff 2 بیشتر یک تیرانداز تاکتیکی است تا یک بازی آرکید، Counter-Strike: Global Offensive Inspiration را در آستین خود می پوشاند. این نسخه قابل حمل فرمول FPS نمادین Valve که توسط AXLEBOLT، LTD توسعه یافته است، محبوب ترین در زیرژانر در گوشی های هوشمند است.

از رابط کاربری و انیمیشن عنوان گرفته تا بازی آن، این بازی یک کپی مرزی کربنی از درگیری‌های تیمی است که در Counter-Strike دیده می‌شود. از جمله مقابله با تروریست‌ها و سیستم اقتصادی.

2) Blitz Brigade

بازیکنان شباهت‌های زیادی بین تیراندازی قهرمان Gameloft در سال 2013 و عنوان دیگری از Valve: Team Fortress 2 خواهند داشت. این در مورد قهرمانان کلاس‌شان و جلوه‌های بصری cel-shaded آنها صدق می‌کند. همچنین در مورد بازی دیوانه‌وار هر دو عنوان نیز صدق می‌کند. با قرار دادن بازیکنان در دو تیم – متحد و محور – در یک نقشه بزرگ، گیمرها باید برای بیرون آمدن پیروز مبارزه کنند. این بازی ارتقاها و توانایی هایی را برای سرمایه گذاری و بدست آوردن دست بالا در نبرد فراهم می کند.

1) Modern Combat 5: Mobile FPS

بهترین جایگزین FPS برای کالاف دیوتی موبایل و یکی دیگر از ارائه های محبوب Gameloft، سری Modern Combat از بازی‌های FPS یکی از اصلی‌ترین موارد در گوشی‌های هوشمند است. به طور خاص، Modern Combat 5 یکی از محبوب ترین ورودی های این سری است. این استودیو تمایل زیادی به ساخت بازی های الهام گرفته از AAA برای دستگاه های تلفن همراه دارد و این عنوان نشان دهنده آن است.

جالب اینجاست که این بازی همچنین قدیمی‌ترین بازی این لیست است که برای اولین بار در سال 2014 منتشر شد. با این حال، اکشنی که ارائه می‌کند همچنان هیجان‌انگیز است. بازیکنان حتی توانایی‌ها و لوازم آرایشی عجیب‌تری نسبت به آنچه Call of Duty: Mobile تاکنون به نمایش گذاشته است، دارند.

آیا بازی Call of Duty: Mobile هنوز هم ارزش بازی کردن دارد؟

به بیان ساده، بله. Call of Duty: Mobile توسط استودیو TiMi توسعه یافته و توسط Activision منتشر شده است. این بازی مبارزات نرم سری COD نمادین را به دستگاه های هوشمند می آورد. این عنوان که برای اولین بار در سال 2019 منتشر شد، دارای برخی از بهترین تصاویر در این ژانر است.

Call of Duty: Mobile به‌عنوان نسخه‌ای قابل حمل از رایانه‌های شخصی و کنسول‌های بزرگ‌تر خود، همان حلقه بازی را در سطح محدودتری دارد. بسیاری از نقشه های محبوب مانند Nuketown و Hijacked بازگشته اند. نبردها سریع و شاید روانترین FPS در بازار موبایل هستند. علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند در هر سلاحی که ترجیح می‌دهند تخصص داشته باشند و پشتیبانی از 120 FPS این عنوان باید دقت بی‌نظیری را برای بازیکنان اختصاصی ارائه کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت